چه نوع آرایشی به چشم درشت می آید ؟

چه نوع آرایشی به چشم درشت می آید ؟ آرایش چشم یک از تاثیر گذاترین نقاط در آرایش صورت است . با توجه به اینکه هر فرد دارای چشمی متفاوت نسبت به دیگران است ، باید آرایش چشم را نسبت به چشم ها انجام داد و با توجه به اینکه چشمان درشت توجه زیادی رو به خودش جلب می کند ، ما باید علاوه بر محافظت از صورت خودمان به آرایش چشم نیز توجه خاصی داشته باشم .

آرایش چشم درشت

اصولی که در آرایش کردن چشم درشت باید رعایت کرد :

  • اصل اول :  اصلی ساده برای آرایش چشم درشت وجود دارد و آن مرتب کردن ابرو های چشم تان است . هر نوع موی زائد زیر ابروهایتان باعث می شود پلک هایتان کوچکتر دیده شود .
  • اصل دوم : شما باید دایره های سیاه اطراف چشمتان را از بین ببرید . نقاط تاریک باعث می شود چشمتان کوچکتر دیده شود پس از یک کانسیلر استفاده کرده و آن نقاط را از بین ببرید. اطمینان حاصل کنید سایه ایجاد کرده کمی روشن تر از رنگ اصلی آرایش صورتتان باشد ، برای تقویت و جلوه چشم هایتان باشد .
  • اصل سوم : همیشه از فرمژه استفاده کنید ،در آرایش چشم درشت یکی از وسایل که زیاد از آن استفاده می شود فرمژه است . کشش های ایجاد شده به شما کمک می کند چشم هایتان بزرگتر دیده شود . زیرا کشش های ایجاد شده باعث می شود چشم هایتان بیشتر دیده شود . برای استفاده مژه مصنوعی  ، قبل از آنکه بر روی پلک هایتان قرار دهید ؛ اول فرمژه را با سشوار و یا با آب نسبتا ،گرم کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جدیدترین و زیباترین مدل آرایش چشم عروس

آرایش چشم درشت

تفاوت آرایش کردن چشمان درشت و ریز ؟

در آرایش چشمان درشت نیاز نیست شما چشم هایتان را درشت بکنید ( زیرا به اندازه کافی بزرگ است ) بلکه باید به آن هایلایت (نقطه برجسته) بدهید . سایه چشم که در قالب رنگ سیاه در هم رفته ، باعث می شود اندازه چشم هایتان دارای تعادل عالی باشند . سایه چشم را در خط پایین چشمتان بکشید تا زیبا شود .

سایه چشم را به سمت بیرونی چشم تان بکشید تا ظاهری طولانی تر با فرم بادامی داشته باشد. ولی در چشمان درست نیاز است تمامی نکاتی را که برای برجسته کردن چشم نیاز است را انجام بدهیم . ابتدا باید توجه کنیم در دور چشم هیتان مو زائد نباشد تا چشمتان بزرگتر دیده شود . حلقه های سیاه دور چشمتان را از بین ببرید سپس از خط چشم های روشن استفاده کنید اینکار باعث می شود چشم هایتان روشن تر و بزرگتر شوند . پایین و بالای ابروهایتان را دارای هایلایت کنید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش صورت دخترانه و ظریف

گوشه داخلی چشمتان را روشن تر کنید ، این کار می توانید با خط چشم سفید  یا سایه چشم انجام دهید . سعی نکنید تمامی خط های چشمتان را آرایش کنید این کار می تواند باعث شود برعکس چشم هایتان کوچکتر از این دیده شوند . به این ترتیب شما می توانید آرایش چشم درشت خود را به بهترین شکل انجام دهید  .

آرایش چشم