چگونه بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس را انتخاب کنیم؟

بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس، به تمام کسب و کارهای در رابطه با طراحی لباس، این امکان را می¬دهد که بهره وری کارکنان خود را افزایش دهند. در قرن معاصر، تکنولوژی به بهره وری بیشتر کمک کرده است. اکنون، ارتباطات اطلاعاتی، پردازش داده ها و کنترل اتوماتیک تولید، با استفاده از نرم افزارها به راحتی انجام می¬شود و صاحبان کسب و کار توانسته¬اند، از طریق آنها، نیروهای هوشمند و پیچیده ای را برای ارتقاء کارآیی شرکت های خود به کار گیرند.
اما، چند میلیون نرم افزار کاربردی، قابل نصب بر روی انواع لپ¬تاپ، تابلت و تلفن همراه، و یا بر پایه وب و قابل استفاده از طریق اینترنت وجود دارد. پس چگونه می توان بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس را انتخاب کرد، که برای استفاده کارآمدتر باشد؟ همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد که کار ما را بسیار ساده تر، سریع تر، هوشمندانه تر و سودآور تر می کند و باید خلاقیت خود را بکار گیریم.
ممکن است طراحان مد، وقت زیادی را صرف بسیاری از کارها کنند بدون آنکه بدانند نرم افزار ساده و راحتی برای انجام کارشان وجود دارد. مهارتهایی که در مدارس طراحی مد آموزش می¬دهند، قدیمی شده و بنابراین طراحان لازم است به دنبال روش¬هایی باشند که فناوری، برای سرعت بخشیدن به انجام کارهای آنها، فراهم کرده است.
در ادامه بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس، (بر پایه وب و یا قابل نصب بر روی تلفن همراه) شرح داده می¬شود.
نرم افزار طراحی مارولوس Marvelous Designer،
این نرم افزار، یک ابزار و نرم افزار طراحی سه بعدی برای طراحی لباس و طراحی پارچه است. از این نرم افزار در فیلم های متحرک و بازی های ویدئویی برای طراحی شخصیت¬های فیلم استفاده می¬شود. این نرم افزار طراحی فوق العاده، به شما اجازه می دهد تا لباس¬های سه بعدی زیبایی به صورت مجازی ایجاد نمایید. این بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس، قابل نصب بر روی لپ تاپ با سیستم عامل¬های ویندوز در ورژن-های Windows 7, 8, 8.1, 10 می¬باشد و قیمت آن ۵۰ دلار است.
قابلیت¬های این نرم¬افزار عبارتست از:
– طراحی مد با گرافیک کامپیوتری
– نرم افزار طراحی پیشرفته، با افزایش کیفیت طراحی و صرفه جویی در وقت
– طراحی لباس¬های معمولی تا لباس های پلیسه دار و یونیفورم های زمخت
– طراحی های عجیب و غریب با بافت ها و خواص فیزیکی مختلف
– طراحی لباس تا آخرین مرحله و نصب دکمه و دیگر لوازم جانبی
– امکان ویرایش طراحی و لباس آرایی سه بعدی

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس آموزش طراحی لباس با نرم افزار ویژه بازار کار

نرم افزار طراحی مد فلت اسکچFlatSketch ،
اگر طراحی لباس زنانه انجام می¬دهید، FlatSketch برنامه ساده¬ای است که شما آن را برای کار خود بسیار موثر خواهید یافت. امکاناتی که این نرم افزار به شما می¬دهد عبارتند از:
– می¬توانید طرح های پایه¬ای مد را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.
– این برنامه شامل یک کتابخانه از بیش از ۱۰۰۰ طرح گرافیکی برای انتخاب است.
– شما می¬توانید طرح های خود را با جزئیات در تخته رسم خود بکشید.
– اجازه می دهد جزئیاتی مانند دکمه ها، زیپ ها و کمربندها را به طرح خود اضافه کنید، بنابراین هیچ چیز نادیده گرفته نمی شود.
– امکان چاپ و یا انتشار طرح های نهایی خود را دارید.
این بهترین نرم افزار برای آموزش طراحی لباس، و یک برنامه عالی برای سازندگان الگو، و دوستداران مد است. کار با این نرم افزار آسان بوده و به صورت رایگان می¬توان دانلود کرد. قابل نصب و دسترسی آسان در تلفن¬های همراه با سیستم عامل Android و iOS است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آسان نرم افزار طراحی لباس marvelous designer