کلاس های گریم و میکاپ حرفه ای و تخصصی در تهران در مرکز آموزش خانه صنعت  و معدن… کلاس آموزش تخصصی گریم میکاپ و آرایش با متد ۲۰۲۰در آموزشگاه تخصصی میکاپ …آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و به صورتی ست که هنرجویان میتوانند وارد بازار کار حرفه ای شوند…

برای کسب اطلاعات در مورد دوره گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس گریم

یک میکاپ آرتیست موفق چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟

یکی از بخش های آموزشی ، آموزش ویژگی ها و خصوصیات یک میکاپ آرتیست به هنرجوهاست. میکاپ آرتیست هایی که کار گریم حرفه ای انجام می دهند، در واقع متخصصانی با مهارت های ویژه و بسیار در در زمینۀ آرایش و گریم هستند تا بتوانند ویژگی های موجود در صورت مدل ها را تقویت کنند و در صورت لزوم تغییر دهند. خصوصیات و وظایف مورد نظر آموزشگاه گریم حرفه ای برای میکاپ آرتیست ها عبارت است از:

  1. استفاده از آرایش برای تقویت کردن یا تغییر دادن ظاهر بدن و چهرۀ مدل ها، بازیگران، مشتری ها و…
  2. بررسی طرح ها، عکس ها و منابع دیگر از هنرمندان برای الهام و ایده گرفتن از ظاهر مورد نظرشان
  3. خواندن دقیق و تجزیه و تحلیل اسکریپت ها به منظور مشخص کردن و انتخاب لوازم مورد نیاز و فعالیت تخصصی
  4. آماده سازی پوست برای استفاده از لوازم آرایش
  5. ثبت کردن سوابق و رزومۀ کاری و اطلاعات مشتری ها و نمونه کارها
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه گریم و میکاپ زنانه در غرب تهران با بهترین اساتید

کلاس گریم حرفه ای

مشاغل ویژه میکاپ آرتیست ها

گریم و میکاپ علاوه بر این که مخاطبان بسیاری دارد، این امکان را برای میکاپ آرتیست فراهم می کند که بتواند خود اشتغالی داشته باشد و از هنری که آموخته است بهره های مالی فراوانی ببرد. این کاردر میان آرایشگران بسیار رایج است و اغلب آن ها با گذراندن آموزش های اولیه و پیشرفته و کسب تجربه در زمینۀ گریم حرفه ای، می توانند به تنهایی تا میزان قابل توجهی درآمد کسب کنند. علاوه بر این آرایشگران می توانند با آموزش دادن دانسته های خود به هنرجویان دیگر و برگزار کردن کلاس ها و دوره های حرفه ای و مبتدی نیز درآمد زیادی داشته باشند.

کلاس گریم تخصصی

ثبت نام در کلاس گریم و میکاپ حرفه ای

آیا به دنبال کسب مهارت در رشته میکاپ آرتیستی هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و به دنبال دوره های کوتاه مدت با هزینه ی مناسب هستید ؟

آیا فضای آموزشگاهی را برای یادگیری ترجیح میدهید ؟ شما می توانید قبل از شروع فعالیت و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه میکاپ از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم و آرایشگری در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لباس زرشکی

موفق و پیروز باشید .