کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران

کلاس‌ آرایشگری زنانه

کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران با اساتید فوق حرفه ای که اموزش از مبتی تا پیشرفته است.اموزش گریم و ارایشگری با تکنیک های متفاوت در این کلاس ها قدم به قدم با نکاتی درباره ارایشگری و فنون و اطلاعاتی که به ان نیاز دارید را اموزش میبینید در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

کلاس‌ آرایشگری زنانه

گریم چیست و گریمور عروس کیست؟

کلاس‌های آرایشگری زنانه در حوزه‌ی گریم فعالیت مؤثری دارند. گریم در اصطلاح لغت به معنی صورتک و در کاربرد به معنی چهره‌پردازی و اصلاح چهره است ولی با این حال با آرایش تفاوت پیدا می‌کند و به همین دلیل نیز کاربرد گسترده‌تری دارد. گریم به کمک کلاس‌های آرایشگری ، عموماً به تغییر نسبتاً اساسی در چهره منجر می‌شود و برخلاف آرایش، تنها به رنگ و تنالیته‌ها در آن توجه نمی‌شود؛ بلکه توجه به فرم برای پوشاندن معایب در آن مورد توجه قرار می‌گیرد. در گریم و به ویژه گریم و آرایشگری زنانه و عروس، مدل مو نیز باید در دستور کار قرار گیرد. گیریمور عروس، فردی است که از دو اصل اولیه‌ی گریم یعنی پوشاندن معایب به وسیله‌ی کانتور و جلوه‌بخشی به نکات مثبت چهره به وسیله‌ی هایلایت، استفاده می‌کند

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش تخصصی میکاپ 2019 در تهران

. گریمور عروس با شناسایی نوع پوست و فرم صورت، از ابزار مناسب بهره می‌گیرد که آموزش این مهارت در کلاس‌های آرایشگری صورت می‌گیرد. به این ترتیب در گریم تغییر سن در چهره چندان مشخص نمی‌شود و گریم به سادگی و بدون اغراق به زیباسازی چهره و ایجاد تعادل در صورت کمک می‌کند. به همین ترتیب نیز، گریم عروس نسبت به آرایش معمولی به زمان بیشتری نیاز دارد.

کلاس‌های آرایشگری زنانه

کاربرد شناخت رنگ در رشته گریم و میکاپ چیست ؟

در کلاس‌های آرایشگری زنانه ، مهارت‌های مختلف مانند نحوه‌ی مراقبت از پوست و تشخیص آرایش مناسب صورت هر فرد آموزش داده می‌شود. در گریم به کمک لوازم مخصوص گریم، نسبت به آرایش، رنگ‌های کمتری به کار می‌رود و به همین دلیل نیز شناخت رنگ‌های کاربردی، برای ایجاد سایه‌روشن اهمیت بالایی دارد. گریمور به کمک کلاس‌های آرایشگری ، با شناسایی انواع مختلف گریم و میکاپ، طیف رنگی مناسب با صورت فرد را شناسایی می‌کند و این طیف را به درستی در گریم بخش‌های مختلف صورت به کار می‌گیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم صورت با اساتید معتبر

در گریم مهم‌ترین نکته استفاده از کاربرد تیرگی و روشنی رنگ‌ها در ایجاد عمق و یا برجسته‌سازی، متناسب با میزان تیرگی و روشنی پوست صورت و بخش‌های مختلف آن است. به کمک درجات تیرگی و روشنی یک رنگ، برای مثال، می‌توانید حتی فرم یک بینی را از بزرگ به کوچک و یا برعکس تغییر دهید. همچین با شناخت رنگ مناسب، آموزش پوشاندن، زخم، جوش و… در کلاس‌های گریم و آرایشگری نیز امکان‌پذیر است.

کلاس‌ آرایشگری زنانه

شرکت در کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های گریم و ارایشگری قبل از ثبت نام در این دوره با دپارتمان گریم ما در واتس اپ و یا شماه های سایت در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.