کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران

کلاس‌ آرایشگری زنانه

کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران با اساتید فوق حرفه ای که اموزش از مبتی تا پیشرفته است.اموزش گریم و ارایشگری با تکنیک های متفاوت در این کلاس ها قدم به قدم با نکاتی درباره ارایشگری و فنون و اطلاعاتی که به ان نیاز دارید را اموزش میبینید در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

کلاس‌ آرایشگری زنانه

گریم چیست و گریمور عروس کیست؟

کلاس‌های آرایشگری زنانه در حوزه‌ی گریم فعالیت مؤثری دارند. گریم در اصطلاح لغت به معنی صورتک و در کاربرد به معنی چهره‌پردازی و اصلاح چهره است ولی با این حال با آرایش تفاوت پیدا می‌کند و به همین دلیل نیز کاربرد گسترده‌تری دارد. گریم به کمک کلاس‌های آرایشگری ، عموماً به تغییر نسبتاً اساسی در چهره منجر می‌شود و برخلاف آرایش، تنها به رنگ و تنالیته‌ها در آن توجه نمی‌شود؛ بلکه توجه به فرم برای پوشاندن معایب در آن مورد توجه قرار می‌گیرد. در گریم و به ویژه گریم و آرایشگری زنانه و عروس، مدل مو نیز باید در دستور کار قرار گیرد. گیریمور عروس، فردی است که از دو اصل اولیه‌ی گریم یعنی پوشاندن معایب به وسیله‌ی کانتور و جلوه‌بخشی به نکات مثبت چهره به وسیله‌ی هایلایت، استفاده می‌کند

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ صورت بیضی و گرد

. گریمور عروس با شناسایی نوع پوست و فرم صورت، از ابزار مناسب بهره می‌گیرد که آموزش این مهارت در کلاس‌های آرایشگری صورت می‌گیرد. به این ترتیب در گریم تغییر سن در چهره چندان مشخص نمی‌شود و گریم به سادگی و بدون اغراق به زیباسازی چهره و ایجاد تعادل در صورت کمک می‌کند. به همین ترتیب نیز، گریم عروس نسبت به آرایش معمولی به زمان بیشتری نیاز دارد.

کلاس‌های آرایشگری زنانه

کاربرد شناخت رنگ در رشته گریم و میکاپ چیست ؟

در کلاس‌های آرایشگری زنانه ، مهارت‌های مختلف مانند نحوه‌ی مراقبت از پوست و تشخیص آرایش مناسب صورت هر فرد آموزش داده می‌شود. در گریم به کمک لوازم مخصوص گریم، نسبت به آرایش، رنگ‌های کمتری به کار می‌رود و به همین دلیل نیز شناخت رنگ‌های کاربردی، برای ایجاد سایه‌روشن اهمیت بالایی دارد. گریمور به کمک کلاس‌های آرایشگری ، با شناسایی انواع مختلف گریم و میکاپ، طیف رنگی مناسب با صورت فرد را شناسایی می‌کند و این طیف را به درستی در گریم بخش‌های مختلف صورت به کار می‌گیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جدیدترین متد میکاپ و آرایش صورت

در گریم مهم‌ترین نکته استفاده از کاربرد تیرگی و روشنی رنگ‌ها در ایجاد عمق و یا برجسته‌سازی، متناسب با میزان تیرگی و روشنی پوست صورت و بخش‌های مختلف آن است. به کمک درجات تیرگی و روشنی یک رنگ، برای مثال، می‌توانید حتی فرم یک بینی را از بزرگ به کوچک و یا برعکس تغییر دهید. همچین با شناخت رنگ مناسب، آموزش پوشاندن، زخم، جوش و… در کلاس‌های گریم و آرایشگری نیز امکان‌پذیر است.

کلاس‌ آرایشگری زنانه

شرکت در کلاس‌های گریم و آرایشگری زنانه در تهران

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های گریم و ارایشگری قبل از ثبت نام در این دوره با دپارتمان گریم ما در واتس اپ و یا شماه های سایت در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.