کلاس آرایشگری و گریم حرفه­ ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.اگر بخواهید پاسخ این سوال را بدانید که آموزشگاه آرایشگری کجا بروم ؟ باید بدانید که در این مرکز آموزش ها از صفر تا صد و به صورت کامل و جامع است.دوره ها به گونه ای ست که افراد برای ورود به بازار کار آماده می شوند.

کلاس آرایشگری

گریمور حرفه­ ای کیست؟

در کلاس آرایشگری گریم و رشته­ های مختلف آرایشگری آموزش داده می­شود. گریمور یا چهره­ پرداز کسی است که کار گریم را انجام می­دهد. گریم یک کلمه فرانسوی است و به معنای تغییر در چهره، دست و پا و سایر اعضای بدن اطلاق می شود. گریمور حرفه­ای کسی است که از روش­های مختلف آرایش مو و صورت استفاده می­کند تا چهره شخص را به حالت مطلوب و مد نظر برساند.

معمولاً در سینما و تئاتر از گریمورهای حرفه­ای استفاده می­شود تا چهره بازیگران را طوری گریم کنند که قیافه فرد با نقش خود مطابقت داشته باشد در واقع در سینما هدف ایجاد یک شخصیت جدید با چهره متفاوت است که مطابق با آن انواع زخم­ها و تغییرات مصنوعی در فرد ایجاد می­کنند. اما در کلاس آرایشگری و برای مردم عادی گریمور حرفه ­ای به کسی اطلاق می­شود که بتواند هماهنگی­های لازم بین اجزای صورت ایجاد کند و در صورت وجود ایراد در چهره فرد آنها را با پوشش مناسب برطرف نماید تا فرد مورد نظر به زیبایی مد نظر خود دست یابد. در کلاس آرایشگری معمولاً گریم برای عروسان اموزش داده می­شود تا در مراسم به بهترین حالت ممکن ظاهر شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس حرفه ای آرایش و گریم پیشرفته

کلاس گریم

چرا رشته گریم و آرایشگری پرطرفدار است؟

آرایشگری و گریم فن و هنری است که سعی می­کند با اضافه کردن موادی چهره و مو افراد را زیباتر کند. از آنجایی که همه­ ی افراد حس زیبا بودن را دوست دارند و سبب افزایش اعتماد به نفس و تقویت روحیه آنها می­شود سعی می­کنند تا در حدی که بتوانند پاسخگوی این نیاز فطری خود باشند. مخصوصاً امروزه افزایش اطلاعات و فضای مجازی سبب شده است که این نیاز بیش از پیش بروز کند و افراد را به این سمت سوق دهد.

رشته گریم و آرایشگری نیز در راستای این نیاز ایجاد شده است و امروزه به دلیل تقاضای زیاد افراد و افزایش تعداد مشتریان به یکی از شغل­های پردرآمد تبدیل شده است. افراد می­توانند در کلاس آرایشگری شرکت کرده و این هنر را بیاموزند. افزایش تقاضا همچنین سبب شده است کلاس آرایشگری مختلفی در سطوح مختلف ایجاد شود و منبع درآمدی برای افراد باشد. همچنین شرکت در کلاس سبب می­شود افراد با لوازم و با محصولات با کیفیت آشنا شوند و اطلاعات لازم را در این زمینه نیز کسب کنند که در کنار آرایشگری خرید و فروش ابزارآلات و وسایل و موادی که در این حرفه استفاده می­شود خود می­تواند منبع درآمد بسیار خوبی باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ مقدماتی تا پیشرفته با متد جدید

کلاس آرایشگری حرفه ای

شرکت در کلاس آرایشگری و گریم

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان میکاپ و گریم در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.