کلاس آموزش اجرایی طراحی لباس ویژه فعالیت حرفه ای

کلاس آموزشی جامع طراحی لباس ویژه فعالیت حرفه ای

 

اگر جزو آندسته از علاقه مندان به آموزش طراحی لباس هستید که علاوه بر میل شخصی و علاقه درونی به دنبال آموزش حرفه ای و انجام فعالیت اجرایی و شغلی در این رشته هستید ما با همراه باشید.

 

حرفه طراحی لباس رشته ای تلفیق از هنر و مهندسی و بازارشناسی است که برای فعالیت حرفه ای در بازار مد و لباس باید به همه این موارد دقت کنید.

 

کشیدن یک طرح زیبا با جنسیت سازی شکیل و خیره کننده گرچه کار جذاب و دوست داشتنی است ولی این تمام راه یک طراح لباس نیست.شما به عنوان یک طراحی لباس وظایف بزرگتری به عهده دارید.البته هرگز اهمیت یک طراحی زیبا و بی نظیر را از خاطر نبرید ولی بدانید که این تمام راه نیست.

 

لباسی که پشت ویترین فروشگاه یا در مزون لباس یا تن یک نفر نظر شما را به خود جلب می کند راه زیادی را برای جذب علاقه شما طی کرده است که این راه از پرورش ایده در ذهن طراح آغاز شده و با توان طراحی او روی کاغذ پیاده شده و سپس امکان سنجی اقتصادی و اجرایی آن برسی شده و تبدیل به مدل مفهومی و نهایتا تبدیل به الگو و توسط خیاط دوخته شده است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین آموزشگاه طراحی لباس شب حضوری و آنلاین

 

آنچه که دوره های آموزشی طراحی لباس ما از علایق شما می سازیم فقط یک طراح روی کاغذ نیست.ما به شما توان هدایت ایده هایتان تا اجرا و فروش طرح هایتان را خواهیم داد.شما برای فعالیت حرفه ای در این بازار مشکل پسند نیازمند آموزش های بی نظیر و قدم به قدم هستید.

 

اگر به دنبال آموزش حرفه طراحی لباس به صورت اجرایی هستید این آموزش باید توسط تیم های اساتید حرفه ای که خود علاوه بر تحصیلات دانشگاهی  در بازار هم مشغول به فعالیت بوده اند راهنمایی شوید و این تخصص ماست.

 

برای آغاز راه شتاب زده نباشید و قبل از هرچیز با کارشناسان مرکز ارتباط بگیرید و از مشاوره آنها برای آغاز کار خود استفاده کنید.همکاران ما با برسی اهداف و توان شما بهترین راه را برای طی کردن آموزش هایتان در کوتاه ترین زمان به شما معرفی خواهند نمود.

 

برای اطلاع از سرفصل های آموزش طراحی لباس و آشنایی بهتر با این حرفه روی لینک زیر کلیک نمایید

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در ایتالیا چگونه است؟