کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد

کلاس آموزش طراحی لباس

کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد و قدم به قدم در آموزشگاه طراحی لباس  در تهران آموزش طراحی لباس با مدارک بین المللی با تکنیک مداد رنگی ماژیک و کلیه تکنیک های جنسیت سازی و اجرای لباس  در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

کلاس آموزش طراحی لباس

طراحی لباس چیست؟

طراحی لباس یک هنر است، هنری آمیخته با رنگ و طرح.
طراحان لباس سعی می‌کنند لباسی متناسب با سلیقه و فرهنگ جامعه تولید کنند. لباس و به طور کل پوشش نمادی از فرهنگ هر جامعه می‌باشد.

از این رو کار طراحان لباس بسیار حساس و مهم است. طراحی لباس و مد رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند.
فشن و مد این رشته را به طور مستقیم تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. زیبایی و تناسب رنگ لباس از ویژگی‌های مهم این رشته می‌باشند.
از دیگر نکات مهم در طراحی لباس شناخت جنس پارچه است. در کل طراحی لباس آمیخته‌ای از طرح، رنگ، پارچه و مهارت نقاشی و خیاطی است.
یادگیری این نکات مهم در کلاس آموزش طراحی لباس میسر می‌باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش صفر تا صد طراحی لباس حرفه‌ای

 

کاربردهای طراحی لباس کدامند؟

طراحی لباس در مکان ها و موقعیت های متفاوت کاربردهای زیادی دارد.

به طور مثال طراحی لباس نقش پررنگ و مهمی در صنعت پوشاک دارد. طراحان لباس باید لباس های مناسبی را برای شخصیت ها و موقعیت ها مختلف در جامعه طراحی کنند.

هم چنین هنرمندان به اقتضای کارشان نیازمند طراحان لباس مجرب می‌باشند.
در مقیاس وسیع تر طراحی لباس در خدمت جامعه و مردم است. طراحان لباس با نگاه ویژه‌ای که به فرهنگ دارند، به نیازهای افراد جامعه پاسخ می‌دهند. طراحی لباس در سینما، ورزش، صنعت مد ودر کل در جامعه کاربرد های بسیار زیادی دارد.

شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس به شما این فرصت را می‌دهد که هر چه بیشتر با این کاربردها آشنا شوید و وارد این حرفه پولساز شوید.

چگونه در کلاس آموزش طراخی لباس حضور یابیم؟

برای شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس و آموزش حرفه ای این رشته جهت آشنایی بیشتر با سرفصل ها و شیوه اجرای کلاس ها با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق شماره های مرکز ارتباط بگیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره فشرده آموزش طراحی لباس

با آرزوی موفقیت