کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد با اساتید حرفه ای و مجرب در این زمینه ، در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برگزاری کلاس ها و ورود به بازار کار حرفه ای می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

کلاس آموزش طراحی لباس

مشاوره رشته طراحی لباس

طراحی لباس یک هنر است، هنری آمیخته با رنگ و طرح.
طراحان لباس سعی می‌کنند لباسی متناسب با سلیقه و فرهنگ جامعه تولید کنند. لباس و به طور کل پوشش نمادی از فرهنگ هر جامعه می‌باشد.از این رو کار طراحان لباس بسیار حساس و مهم است. طراحی لباس و مد رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند.فشن و مد این رشته را به طور مستقیم تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. زیبایی و تناسب رنگ لباس از ویژگی‌های مهم این رشته می‌باشند.
از دیگر نکات مهم در طراحی لباس شناخت جنس پارچه است. در کل طراحی لباس آمیخته‌ای از طرح، رنگ، پارچه و مهارت نقاشی و خیاطی است.
یادگیری این نکات مهم در کلاس آموزش طراحی لباس میسر می‌باشد. شما با آموزش قدم به قدم در دوره طراحی لباس مجموعه صنعت و معدن ، می توانید از صفر تا صد ایده های خود را اجرایی کنید و برای ورود بازار کار حرفه ای این رشته آماده شوید. کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را نیز دارند می توانند ،با در دست داشتن مدرک معتبر صنعت و معدن، با دریافت تاییده ی از دادگستری به راحتی اقدام به مهاجرت کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

 

مهمترین کاربرد رشته طراحی لباس در داخل و خارج از کشور

طراحی لباس در مکان ها و موقعیت های متفاوت کاربردهای زیادی دارد.به طور مثال طراحی لباس نقش پررنگ و مهمی در صنعت پوشاک دارد. طراحان لباس باید لباس های مناسبی را برای شخصیت ها و موقعیت ها مختلف در جامعه طراحی کنند.همچنین هنرمندان به اقتضای کارشان نیازمند طراحان لباس مجرب می‌باشند.
در مقیاس وسیع تر طراحی لباس در خدمت جامعه و مردم است. طراحان لباس با نگاه ویژه‌ای که به فرهنگ دارند، به نیازهای افراد جامعه پاسخ می‌دهند. طراحی لباس در سینما، ورزش، صنعت مد ودر کل در جامعه کاربرد های بسیار زیادی دارد.شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس به شما این فرصت را می‌دهد که هر چه بیشتر با این کاربردها آشنا شوید و وارد این حرفه پولساز شوید.

 

چگونه در کلاس آموزش طراحی لباس حضور یابیم؟

برای شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس و آموزش حرفه ای این رشته جهت آشنایی بیشتر با سرفصل ها و شیوه اجرای کلاس ها با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق شماره های مرکز ارتباط بگیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس طراحی لباس کاربردی در تهران

با آرزوی موفقیت