کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد در آموزشگاه طراحی لباس در تهران که اموزش ها از مبتدی تا پیشرفته هستند همراه با متدهای فوق حرفه ای در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن…برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس از صفر

طراحی لباس شغلی بسیار پرطرفدار

طراحی لباس جایگاه ویژه ای در عصر حاضر دارد، استعداد و بینش نهفته در این شغل نقش عمده ای در نحوه ی نگاه مردم و همچنین بر محیط فرهنگی و اجتماعی دارد، طراحی لباس به ایجاد میلیاردها لباس و لوازم جانبی آن که سالانه توسط مردم خریداری می‌شود، منجر می‎شود، طراحان مد در تمام سطوح مربوط به صنعت مد فعالیت می‌کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس تمرین و آموزش طراحی لباس

نیاز به سفر بخش بزرگی از اشتغال در طراحی لباس برای علاقمندان است، طراحان لباس اغلب نیاز به رفتن به رویدادهای تجاری و انجام کسب و کار با مشتربان در کشورهای دیگر دارند.

از مزایای اصلی آموزش طراحی لباس از صفر این است که این شغل پتانسیل گسترده ای دارد، شروع تجارت مربوط به لباس برای خودتان، یا کار به عنوان طراح الگو، حتی می‌توانید به عنوان یک طراح سبک نیز فعالیت داشته باشید.

هنگامی که مردم به لباس شما که آنقدر با جدیت برای طراحی آن کار کرده اید، پاسخ مثبت می‌دهند، تجربه ای با ارزش است که بسیار فراتر از مادیات است و می‌تواند انگیزه زیادی برای تلاش های آینده ی شما باشد.

کلاس طراحی لباس

مراحل یادگیری طراحی لباس کدامند؟

  1. تحقیق و بررسی نیازهای روز بازار: مرحله اول طراحی، تحقیق و آگاهی از طرح ها و نیازهای روز دنیاست.
  2. توجه به وقایع روز دنیا: توجه طراحان به وقایع مهم موجب مطرح شدن طرح های آنها می‌شود، بسیاری از طراحان از وقایع مهم دنیا مانند جنگ، خشکسالی و وقایع سیاسی در طرح های خود الهام می‌گیرند.
  3. طراحی مانکن مخصوص: با آموزش طراحی لباس و برای تبدیل شدن به طراحی موفق، نیاز است که مانکنی مخصوص به خود طراحی کنید و آن را تبدیل به امضای خود کنید.
  4. طراحی اولیه بدون نرم افزار: با توجه به پیشرفت نرم افزارهای طراحی لباس، مهم ترین مسئله این است که اتود اولیه خود را بر روی کاغذ و بدون نیاز به نرم افزار بزنید.
  5. برآورد هزینه تولید لباس: در طراحی لباس باید همیشه از قیمت پارچه و مواد اولیه آگاه باشید.
  6. انتخاب پارچه: یک پالت رنگی تهیه کنید که اگر رنگ و نوع پارچه ی مورد نظر خود را پیدا نکردید گزینه ی جایگزین داشته باشید
  7. طراحی الگو: الگوهای خود را تهیه کنید. الگوهای را تا زمانی که به طرح قطعی نرسیدید ، بر روی پارچه ارزان آزمایش کنید.
  8. تولید: این مرحله می تواند در هر قسمت از روند کار شما به وجود آید که به نحوه طراحی شما بستگی دارد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آشنایی با کلاس طراحی لباس و ورود به بازار کار تخصصی آن

کلاس طراحی لباس

شرکت در کلاس آموزش طراحی لباس از صفر

اگر برای یادگیری طراحی لباس به دنبال آموزشگاه معتبر هستید ، اگر به وسیله مدرک بین المللی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ،

برای اشنایی بیشتر با سرفصل ها و کلاس های اموزش طراحی لباس از صفر،  از طریق واتس اپ یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.