کلاس آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

آموزش نرم افزار طراحی لباس

کلاس آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار در این مرکز  نرم افزار این امکان را به طراحان لباس میدهد برای دریافت نتیجه‌ی بهتر، و ان ها سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارند. این نرم‌افزارها به افراد آماتور کمک می‌کنند تا بدون مهارت بالا در طراحی، به طرح مورد نظر خود برسند در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن.

آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

کاربرد نرم‌افزار در طراحی لباس چیست؟

با گذشت زمان و سرعت‌بخشی به تمام فعالیت‌های انسان، به وسیله‌ی تکنولوژی، طراحی لباس نیز از این پیشرفت غافل نمانده است. آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار یکی از موارد این پیشرفت است. خیاطان ماهر و طراحان حرفه‌ای، برای جلب رضایت بالاتر مشتریان، دیگر از روش‌های سنتی و دوبعدی استفاده نکرده و با طراحی لباس با نرم‌افزار به نتایج مطلوبی دست پیدا می‌کنند.

طراحی لباس با نرم‌افزار، سبب می‌شود تا تصویری حقیقی‌تر از نمونه‌ی نهایی در مقابل چشم قرار گیرد و به این ترتیب، درخواست‌کنندگان و مشتریان، به راحتی طرح و سلیقه‌ی خود را به خیاط منتقل کنند. از طرف دیگر طراحان لباس به کمک نرم‌افزار، می‌توانند به راحتی، الگوی موردنظر خود را دقیق و بدون خطاهای دستی تنظیم کنند. همچنین طراحی لباس با نرم‌افزار، به افراد تازه‌کار که قدرت طراحی بالایی ندارند نیز کمک می‌کند تا با متد دلخواه خود، طراحی کنند. به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند پس از آموزش ایده‌ی خود را به وسیله‌ی تکنولوژی و نرم‌افزار درست، از روی کاغذ به طرحی کاربردی تبدیل کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آنلاین طراحی لباس برای ایرانیان خارج از کشور

آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

نرم‌افزارهای کاربردی در طراحی لباس کدامند؟

طراحی لباس با نرم‌افزار به وسیله‌ی نرم‌افزارهای متعددی شکل می‌گیرد که از میان آن‌ها می‌توان به چند نرم‌افزار کاربردی اشاره کرد. Adobe Illustrator استانداردی برای هنرآموزان این رشته است و بر اساس سیستم “وکتور” عمل می‌کند. Gemini از دیگر ابزارهای کاربردی است که به وسیله‌ی آن می‌توان به راحتی الگوی طراحی را سایزبندی کرد. به کمک این نرم‌افزار می‌توان الگوی طراحی شده را بر روی مانکن مشاهده کرد تا از تمام جوانب بررسی شده و ایرادات آن رفع شود.

Edraw Max نیز نرم‌افزاری است که هم برای افراد حرفه‌ای و هم آماتور، کاربرد داشته و برای طراحی لباس در سنین و جنسیت مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. Marvelous نیز ابزاری است که کار با آن بسیار ساده است و قابلیت‌هایی مانند تشخیص جنس پارچه، میزان کشش آن، دکمه و نحوه‌ی ایستادگی آن بر روی بدن نیز، از امکانات آن می‌باشد. همچنین محیط کاربری آن، امکان ایجاد طرح به صورت انیمیشن را نیز به وجود می‌آورد. بعد از اتمام طرح نیز می‌توان بر روی آن دوباره ویرایش انجام داد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دوره آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک بین المللی

طراحی لباس با نرم‌افزار

ثبت نام در کلاس آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

برای اشنایی بیشتر با کلاس اموزش طراحی لباس با نرم افزار از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت  با دپارتمان طراحی لباس ما در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.