بهترین کلاس آموزش طراحی لباس با نرم افزار ویژه بازار کار در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…. آموزش طراحی لباس بصورت جامع و گام به گام …از ۰ تا ۱۰۰ ویژه افرادی که میخواهند وارد بازار کار شوند و یا به صورت شخصی این رشته را دنبال کنند….در این رشته شما به عنوان یک طراح با آموزش نرم افزارهای طراحی لباس با پیشرفته ترین و سریع ترین روش، موفق به طراحی شیک ترین لباس ها میشوید…

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس حضوری و آنلاین از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

مهمترین کاربرد نرم افزار طراحی لباس

نکته ای که پیش از آموزش طراحی لباس با نرم افزار باید آموزش داد، معرفی نرم افزارهای طراحی لباس و کاربرد آن است. نرم افزارهای طراحی امروزه و با توجه به افزایش میزان تولیدات انبوه و کمبود زمان برای تولید و همچنین راحت تر شدن فرایند طراحی، مورد استقبال گستردۀ طراحان لباس قرار گرفته است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین متد دوره طراحی لباس چیست

امروزه مد برداشت مردم را از لباس پوشیدن کاملاً تغییر داده است. مردم تمایل دارند لباس هایی را بخرند که طبق مد روز طراحی و دوخته شده باشد تا منحصر به فرد و خاص بشوند. به همین دلیل هم بسیاری از طراحان لباس به کمک نرم افزارهای آنلاین و آفلاین طراحی این امکان را به مشتریان خود می دهند که مطابق با خواست و سلیقۀ خودشان لباس های مورد نظرشان را انتخاب و طراحی کنند. آموزش طراحی لباس با نرم افزار این روزها بسیار مورد اقبال و توجه واقع شده است. نرم افزارهای آنلاین و آفلاین زیادی برای طراحی کردن لباس های مختلف ایجاد شده است که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

آموزش نرم افزار طراحی لباس

انواع نرم افزار طراحی لباس و تفاوت آن ها

از مشهورترین نرم افزارهای طراحی می توان به نان رفرش، مارولس، جمینی و گربر اشاره کرد.

  1. نان رفرش (No-Refresh): این نرم افزار یک نرم افزار طراحی آنلاین پوشاک و لباس است و به کاربران و مشتری های خود این امکان را می دهد که به تنهایی و به صورت آنلاین لباس های خاص و شگفت انگیزی برای خودشان طراحی کنند.  نان رفرش امروزه مورد استقبال و اقبال زیادی قرار گرفته است.
  2. مارولس (Marvelous Designer): سرعت کار طراحی در این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه طراحی بیشتر است و هر گونه تغییری که روی الگوی لباس داده شود، در اپینگ لباس های سه بعدی اِعمال خواهد شد.کار با این نرم افزار نیز نسبت به نرم افزارهای دیگر آسان تر است و هنرجویان حتی بدون دانستن الگو نیز می توانند این نرم افزار را آموزش ببینند و با آن کار کنند.
  3. جمینی (Gemini): طراحی های لباس در این نرم افزار با دقت و سرعت و بدون خطا انجام می شود. این نرم افزار هیچ محدودیتی در طراحی مدل ها و متدهای مختلف ندارد و الگوها در آن قابل سایز بندی هستند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه طراحی لباس آقایان و بانوان

کلاس نرم افزار طراحی لباس

ثبت نام کلاس طراحی لباس

اگر می خواهید رشته طراحی لباس را به صورت حرفه ای ادامه دهید…

اگر به کسب درآمد از رشته طراح لباس فکر کرده اید ..

اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ،

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.