کلاس آموزش طراحی لباس در تهران ، آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته به صورت جامع، ویژه ورود به بازار کار با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن….آموزش تکنیک های های متفاوت و تمام فنون و اطلاعاتی که به آن نیاز دارید با ارائه مدرک بین المللی.

آموزش طراحی لباس

آشنایی با نرم افزارهای طراحی لباس

امروزه با پیشرفت مدلینگ و طراحی لباس استفاده از نرم افزارهای طراحی لباس افزایش یافته است. در کلاس آموزش طراحی لباس تهران نرم افزارهای مختلف نرم افزارهای طراحی الگوی دو بعدی، نرم افزار مارکر و چیدمان و همچنین نرم افزارهایی که لباس طراحی شده را روی بدن مانکن شبیه سازی می‌کنند، آموزش داده می‌شود. در کلاس‌های آموزش طراحی لباس تهران بر لزوم آشنایی یک طراحی با تکنیک‌های جدید طراحی و همچنین آشنایی با نرم افزارهای طراحی لباس تأکید زیادی می‌شود.

برای یک طراح لباس و مدلینگ تسلط بر نرم افزارهای طراحی لباس امری ضروری است. نرم افزارهای Adobe illustrator و کورل دراو  جهت ایجاد و ویرایش تصاویر برداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت با استفاده از این دو نرم افزار می‌توان طراحی الگوهای دو بعدی را انجام داد. اما صرف طراحی لباس نیست که مهم است. نحوه‌ی چیدمان الگو روی پارچه برای به حداقل رساندن دور ریز پارچه که توسط نرم افزارهای مارکر و چیدمان انجام می‌شود نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است. نرم افزارهای طراحی لباس از جمله Gerber، Gemini، lectra، Optitex، Marvelous و … هر یک ویژگی‌های مربوط به خود را دارند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس برای مبتدی ها و حرفه ای ها با جدیدترین متد روز دنیا

آموزش طراحی لباس تهران

مولاژ در طراحی لباس

مولاژ روشی جدید در صنعت طراحی لباس و مدلینگ است که کار اندازه گیری را برای طراحان لباس بسیار راحت می‌کند. با استفاده از این روش طراح لباس را مستقیماً روی تن مانکن آماده می‌کند و با استفاده از سوزن پارچه‌ها را فرم می‌دهد تا به طرح دلخواه خود برسد. در کلاس طراحی لباس، تکنیک‌های مولاژ به هنرجویان به صورت کامل آموزش داده شده و نحوه‌ی استفاده از این تکنیک‌ها برای رسیدن به یک طراحی لباس بی عیب و نقص توضیح داده می‌شود.

کلاس طراحی لباسشرکت در کلاس طراحی لباس

برای شرکت در کلاس های طراحی لباس قبل از ثبت نام در این دوره میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن طراحی لباس ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.