جامع ترین و بهترین کلاس طراحی لباس در غرب تهران ،آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی مناسب افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا میخواهند به صورت حرفه ای در بازار کار این هنر را ادامه دهند..مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با متد حرفه ای ۲۰۲۰ تمامی تکنیک ها و جزئیات رشته طراحی لباس ا به صورت عملی آموزش میدهد.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

 

نقش طراحی کردن لباس از گذشته تا به امروز

بشر موجودی اجتماعی است و چون وجه علایق زیبایی شناسانه در او وجود دارد، به طراحی هایش رو آورد تا بتواند علاوه بر پوشاندن بدن خود با لباس، از زیبایی های هنری پوشیدن لباس و وجوه زیبایی شناسانۀ آن نیز بهره مند شوند. آموزشگاه جایی است که به بیان تاریخچۀ طراحی کردن لباس در بین اقوام بشری و نقشی که از گذشته تا به امروز داشته است می پردازد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش اجرایی طراحی لباس ویژه فعالیت حرفه ای

علاوه بر وجود این وجوه، طراحی کردن لباس هدف های صنعتی و اقتصادی و اشتغال زایی نیز داشته است. وجه دیگر و مهم توجه به ریشه های طراحی لباس و بعد اجتماعی و فرهنگی ظاهر لباس هاست. پوشش و لباس افراد معمولاً بیان کنندۀ اعتقادات، تفکرها و رفتارهای اجتماعی آن ها نیز هست. بخشی از ابزاری که آیندگاه برای شناخت فرهنگ و تمدن یک ملت به آن نیاز دارند، بررسی طراحی ها و انواع لباس های مردم یک منطقۀ خاص است.

آموزش طراحی لباس تهران

تفاوت طراحی لباس با خیاطی

مهم ترین تفاوتی که برای کار طراحی لباس و خیاطی معرفی می شود تفاوتی است که بین ماهیت این دو حوزه و رشتۀ کاری وجود دارد. با این که ابزارهای کار در طراحی کردن لباس و خیاطی یکسان و مشابه است، ولی شرح وظایف و نوع فعالیت ها در این دو رشته کاملاً با یکدیگر متفاوت است.

خیاط باید کار کردن با انواع مختلف چرخ های خیاطی، رسم و خواندن الگوها و پیاده سازی آن ها و دوختن انواع مختلف لباس ها را بیاموزد؛ در صورتی که مهارت های مورد نیاز برای طراح لباس نقاشی و طراحی و کار کردن با نرم افزارهای گرافیکی، تحقیق و بررسی در حوزۀ مدهای روز و تا حدودی مسلط بودن به فوت و فن ها و شیوه های کاری خیاطان است. شما هنرجوی گرامی در دوره آموزش طراحی کردن لباس با تمامی این مفاهیم به صورت گسترده تر آشنا خواهید شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
هزینه آموزش طراحی لباس درترکیه

اگر بخواهید به صورت کلی تر بدانید که ایا لازم است  طراح لباس ، خیاط نیز باشد یا خیر ؟ باید بگوییم لزومی ندارد که حتما طراح خیاطی بداند . اما برای گسترش کار خود بهتر است با الگوها آشنا باشد تا هنگام تعامل با خیاط خود به مشکل برنخورد.

کلاس طراحی لباس

ثبت نام کلاس طراحی لباس

اگر می خواهید به یک طراح موفق تبدیل شوید و به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت کنید..و یا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید و به دنبال دوره های کوتاه مدت با هزینه مناسب در طراحی لباس هستید .

قبل از اغاز به کار و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.