بهترین آموزشگاه طراحی مد و لباس با متد جدید ۲۰۲۰ همراه با آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته به صورت اموزش حرفه ای و تخصصی طراحی لباس با متدهای روز دنیا در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.شما بدون داشتن  پیش نیاز در مورد کلاس طراحی لباس ، میتوانید این هنر را آموزش ببینید.در ادامه با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس طراحی مد و لباس

دنیای بی انتهای مد و طراحی لباس را بشناسید

طراحی مد و لباس که این روزها بین جوانان بسیار محبوب شده است،باعث شده تا درگاه جدیدی به سوی فشن و مد در کشور بر روی عاشقان مد و کسانی که اهل فشن هستند،باز شود. مد و فشن چیزی نیست که ثابت بماند،حتی برای یک ثانیه!،دنیای مد و طراحی لباس هر روز در حال تغییر است و شاهد مدهای جدیدی در دنیا هستیم و از این جهت،یک کلاس طراحی مد و لباس که بخواد حرفه ای به هنرجویان دنیای مد را معرفی کند و از هنرجویان یک نیروی زبردست و حرفه ای بسازد،نیازمند است تا هنرجویان را با مدهای روز آشنا کند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه طراحی لباس آقایان و بانوان

کلاس طراحی لباس

جایگاه حرفه طراحی لباس در ایران

با به وجود آمدن مد های امروزی که توسط دنیای مد و فشن وارد ایران شده است،جایگاه طراحی لباس در ایران به کلی تغییر کرده و به جرعت میتوان گفت که از ۰ تا ۱۰۰ تغییر حسابی داشته و بسیار از آن استقبال شده است.

بسیاری از افراد به دنبال طراحی مد و لباس هستند و برخی از آن ها نیز موفق میشوند تا تولیدی خودشان را راه اندازی کنند.

مطمئن باشید که اگر شما حرفه طراحی لباس را به خوبی یاد بگیرید،در بهترین شرکت ها و تولیدی های لباس ایران استخدام خواهید شد.

مطمئنا در کلاس به شما خواهند گفت که بسیاری از تولیدی هایی که در ایران وجود دارند،مارک ایرانی تولید نمیکنند و مارک های خارجی را مورد هدف قرار میدهند،بخواهیم موضوع رو موشکافی کنیم،به این صورت است که در ایران تولیدی هایی وجود دارد که اقدام به چاپ اسامی خارجی بر روی محصولات میکنند و محصول ایرانی را به اسم محصول خارجی – های کپی – به فروش میرسانند که سود بسیار خوبی عاید آن ها میشود. . پس چه بهتر که در دنیای کپی کارها شما کار متفاوت ارائه دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در شهرک غرب و صادقیه

در این دوره آموزش می بینید که چگونه ایده هایتان را اجرایی کنید ، از هر وسیله ای الهام بگیرید و بهترین کار را خلق کنید.

کلاس طراحی لباس

ثبت نام کلاس طراحی مد و لباس

اگر به دنیای بی حد و مرز طراحی لباس علاقمندید…

اگر میخواهید در این رشته ی پردرآمد فعالیت کنید…

اگر ایده هایی برای اجرا دارید و نیاز به آموزش اصولی از صفر تا صد دارید …

برای اشنایی بیشتر با کلاس های اموزش طراحی لباس از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.