کلاس آموزش طراحی مد و لباس با متد جدید

کلاس طراحی لباس

کلاس آموزش طراحی مد و لباس با متد جدید همراه با آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته به صورت اموزش حرفه ای و تخصصی طراحی لباس با متدهای روز دنیای مد و لباس در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

کلاس طراحی مد و لباس

دنیای بی انتهای مد و طراحی لباس را بشناسید

طراحی مد و لباس که این روزها بین جوانان بسیار محبوب شده است،باعث شده تا درگاه جدیدی به سوی فشن و مد در کشور بر روی عاشقان مد و کسانی که اهل فشن هستند،باز شود.

مد و فشن چیزی نیست که ثابت بماند،حتی برای یک ثانیه!،دنیای مد و طراحی لباس هر روز در حال تغییر است و شاهد مدهای جدیدی در دنیا هستیم و از این جهت،یک کلاس طراحی مد و لباس که بخواد حرفه ای به هنرجویان دنیای مد را معرفی کند و از هنرجویان یک نیروی زبردست و حرفه ای بسازد،نیازمند است تا هنرجویان را با مدهای روز آشنا کند!.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش حرفه‌ای طراحی لباس در تهران

کلاس طراحی لباس

جایگاه حرفه طراحی لباس در ایران

با به وجود آمدن مد های امروزی که توسط دنیای مد و فشن وارد ایران شده است،جایگاه طراحی لباس در ایران به کلی تغییر کرده و به جرعت میتوان گفت که از ۰ تا ۱۰۰ تغییر حسابی داشته و بسیار از آن استقبال شده است.

بسیاری از افراد به دنبال طراحی مد و لباس هستند و برخی از آن ها نیز موفق میشوند تا تولیدی خودشان را راه اندازی کنند.

مطمئن باشید که اگر شما حرفه طراحی لباس را به خوبی یاد بگیرید،در بهترین شرکت ها و تولیدی های لباس ایران استخدام خواهید شد.

مطمئنا در کلاس به شما خواهند گفت که بسیاری از تولیدی هایی که در ایران وجود دارند،مارک ایرانی تولید نمیکنند و مارک های خارجی را مورد هدف قرار میدهند،بخواهیم موضوع رو موشکافی کنیم،به این صورت است که در ایران تولیدی هایی وجود دارد که اقدام به چاپ اسامی خارجی بر روی محصولات میکنند و محصول ایرانی را به اسم محصول خارجی – های کپی – به فروش میرسانند که سود بسیار خوبی عاید آن ها میشود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره کامل طراحی لباس در تهران

کلاس طراحی لباس

شرکت درکلاس آموزش طراحی مد و لباس با متد جدید

برای اشنایی بیشتر با کلاس های اموزش طراحی لباس از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.