بهترین آموزشگاه عکاسی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی و معتبر…با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در این حوزه .هنرجویان با در نظر گرقتن هیچ گونه پیش نیازی می توانند به راحتی وارد این رشته شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های زیر با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 جامع ترین کلاس عکاسی از صفر تا صد

در کلاس های آموزش عکاسی  کلیه آیتم های عکاسی از پایه تا سطوح کاملا پیشرفته به صورت آکادمیک با استاندارد های بین المللی این رشته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش داده می شود و کلیه هنرجویان پس از پایان دوره ها توانایی بالایی برای ورود به بازار کار این رشته را پیدا خواهند نمود .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس های آموزش عکاسی با مدرک معتبر و بین المللی

ورود به رشته عکاسی حتی برای افرادی که از قبل اطلاعات خاصی در این رشته ندارند نیز ممکن است و برای یادگیری این رشته شما نیاز به بک گراند ذهنی خاصی از رشته عکاسی ندارید ،پس بدون پیش نیاز وارد این رشته شوید.

طبق این استاندارد که در کشور های پیشرفته دنیا نیز آموزش داده می شود کلیه دسته بندی های مورد نیاز شغلی  این رشته از جمله عکاسی طبیعت-عکاسی خبری –عکاسی مستند اجتماعی –عکاسی تبلیغاتی-عکاسی صنعتی و پرتره و … از سطوح پایه در بازه زمانی کوتاه بصورت کاملا عملی و اجرایی آموزش داده خواهد شد.

اساتید این رشته ها افرادی هستند با اطلاعات روز و آشنا با سرفصل های بین المللی این رشته که سوابق تحصیلی ، سوابق تدریس و سوابق فعالیت اجرایی در این رشته ها را دارند و با استاندارد های بین المللی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آشنایی کامل دارند.

شما می توانید با گذراندن آیتم های عکاسی عمومی و دیجیتال – عکاسی تکنیکال –نور در استدیو –عکاسی با نور طبیعی یا out room  – نرم افزار فتوشاپ – نرم افزار لایت روم همه آنچه از عکاسی نیاز دارید را در این رشته بدست آورید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه تخصصی عکاسی آنلاین و حضوری

آموزشگاه عکاسی

ثبت نام کلاس عکاسی

اگر به این رشته علاقمند هستید و میخواهید با اتمام دوره وارد بازار کار شوید

اگر رشته عکاسی برای شما هیجان انگیز است ،

و حتی اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ، میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.