حرفه ای ترین کلاس جامع عکاسی آنلاین و حضوری مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…در آموزشگاه صنعت و معدن با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید مجرب و حرفه ای این رشته هنرجویان پس از پایان دوره می توانند وارد بازار کار حرفه ای شوند ، در ادامه با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

کلاس عکاسی حرفه ایی

 

انواع شاخه‌های عکاسی کدامند؟

عکاسی مانند هنرهای دیگر به شاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود.

  • عکاسی منظره،
  • مستند، حیات وحش،
  • پرتره،
  • ورزشی،
  • ماکرو،
  • عکاسی هنری،
  • عکاسی خیابانی و …

از نمونه های این تقسیم بندی هستند. برای مثال در عکاسی پرتره تمرکز بر روی اجزای صورت می‌باشد.در این شاخه از عکس برداری، عکاس باید توجه ویژه‌ای به زاویه عکس برداری و نورپردازی چهره داشته باشد.عکاس باید بتواند حالات چهره و احساسات سوژه عکاسی خود را به خوبی ثبت کند. در کلاس آموزش عکاسی تمامی این نکات به صورت جامع و کامل تدریس می‌شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه تخصصی عکاسی مدلینگ

هر کدام از شاخه‌های عکاسی جذابیت و چالش های خاص خود را دارند. شما باید با توجه به استعداد و علاقه خود یکی از این شاخه ها را انتخاب کنید.

هنرجویان در مدت دوره با تمامی اصول و جزئیات همه گرایش های عکاسی آشنا شده و می توانند با توجه به علاقه و نیاز خود در هر کدام از این شاخه ها فعالیت کنند.

 

کلاس عکاسی حرفه ایی

مراحل یادگیری عکاسی چیست؟

مراحل یادگیری عکاسی درکل به دو مرحله مقدماتی و پیشرفته تقسیم می‌شوند.در مراحل مقدماتی شما با دوربین عکاسی و اجزای آن آشنا می‌‌شوید.یاد می‌گیرید که چگونه دوربین عکاسی را در دست بگیرید و در پروسه عکاسی از چه پوزیشن هایی استفاده کنید.در مراحل مقدماتی به طور کلی با فوت و فن عکاسی آشنا میشوید.

اما در مراحل پیشرفته نکات جزئی‌ تر و پیچیده تری به شما آموزش داده می‌شود. در مراحل بالاتر با مباحثی همچون فوکوس، نورپردازی، فریم بندی، عمق میدان و… آشنا می‌شوید.مسلم است که نمی‌توان به تنهایی تمام این مراحل و نکات را آموخت. یادگیری حرفه عکاسی به صورت حرفه ای و تخصصی تنها با شرکت در کلاس آموزش عکاسی امکان پذیر است.شما در این مجموعه به صورت جامع عکاسی را آموزش می بینید و پس از اتمام دوره با دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه می توانید در داخل و خارج از کشور فعالیت حرفه ای داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی

ثبت نام در کلاس عکاسی حرفه ای

اگر قصد شرکت در دوره های کوتاه مدت عکاسی را دارید و می خواهید وارد بازار کار حرفه ای آن شوید ،

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

موفق باشید.