بهترین کلاس عکاسی در غرب تهران با مدارک بین المللی و آموزش جامع از مقدماتی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…کلاس های آموزش عکاسی حرفه ای توسط اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه عکاسی اتلیه ای ، صنعتی ، تبلیغاتی و …هنرجویان در پایان دوره میتوانند به صورت حرفه ای عکاسی را دنبال کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

اولین اصول کلیدی در آموزش عکاسی

شاید اصطلاحاتی که در مورد عکاسی وجود دارد، شنیده باشید و فکر کنید که باید از ابتدا با تمام آنها آشنایی داشته باشد، مثل دیافراگم، عمق میدان، نوردهی و … اما قبل از تمام این مفاهیم و دانستن کار کرد آن ها باید شروع به عکاسی کنید و تجربه خود را در این مورد زیاد کنید. برای شروع کار نیاز نیست که بهترین مارک دوربینی که در بازار وجود دارد را بخرید و یک دوربین معمولی نیز کافی می باشد، با قسمت های مختلف دوربین موقع کار آشنا شوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گام به گام عکاسی جامع حرفه ای

دوربین همیشه همراه شما باشد و هر روز عکس بگیرید، اگر از آموزش گام به گام عکاسی  استفاده می کنید، با آموزش هر مرحله نکات مربوط به آن آموزش را با گرفتن عکس به صورت تجربی بیاموزید. بنابراین اولین گام در یادگیری عکاسی گرفتن روزانه عکس همراه با آموزش های ابتدایی است. البته گرفتن عکس روزانه به این معنی نیست که عکس های مشابه را هر روز تکرار کنید، بلکه موقعیت های جدید را پیدا کنید و دانش خود را در فضاهای جدید در زمینه عکاسی امتحان کنید.

کلاس عکاسی

مهم ترین اصولی که باید در گرفتن عکس بهتر رعایت کرد

نور یکی از مهمترین مسائل در عکاسی است. اگر نور مناسب باشد عکس روح می گیرد. یکی از روش های مناسب استفاده از نور شکل غیر مستقیم نور است، چون نور مستقیم سایه روشن های  نامطلوبی در عکس ایجاد می کند. اگر به دنبال بهترین زمان برای گرفتن عکس هستید می توانید از روز هایی که ابر کمی در برابر نور خورشید قرار گرفته استفاده کنید. بهتر است نور به سمت سوژه  باشد و نه به سمت دوربین و عصرها را نیز می توانید برای گرفتن عکس انتخاب کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی

فوکوس کردن عکس ها توجه مخاطب را به خود جلب می کند. در دوربین های دیجیتال این کار به صورت اتوماتیک انجام می شود. اگر فوکوس کردن برای شما مشکل شد، می توانید موضوع عکس را در وسط کادر قرار دهید در این حالت این کار به راحتی انجام خواهد گرفت. پس زمینه عکس نیز تاثیر بسیار زیاد دارد باید فضایی را برای عکس انتخاب کنید که پس زمینه بسیار شلوغی نداشته باشد و اصل سوژه واضح باشد. نکات بسیاری برای گرفتن یک عکس خوب وجود دارد با آموزش گام به گام عکاسی می توانید تمام مراحل عکاسی را بیاموزید.

آموزش عکاسی تهران

مشاوره و ثبت نام در کلاس عکاسی

آیا به دنبال کلاس معتبر در زمینه عکاسی هستید و میخواهید حرفه ای وارد بازار کار شوید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک معتبر بین المللی برای شما اهمیت دارد ؟ میتوانیداز طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس های آموزش عکاسی با مدرک معتبر و بین المللی

موفق باشید.