کلاس آموزش عکاسی و ژست های مدلینگ

آموزش عکاسی

کلاس آموزش عکاسی و ژست های مدلینگ با ارائه مدرک بین المللی.آموزش ها از صفر تا صد و به صورت جامع بوده.تمام جزئیات و فنون و اطلاعاتی که به ان نیاز دارید را در طول دوره می اموزید… بزرگترین سوالی که همیشه موقع عکاسی در ذهن ما هست این است که بهترین ژست چیست ؟ آموزش ها به گونه ای ست که هنرجو آموزش میبیند که چطور پز عکس را مشخص کند و چطور عکاسی مدلینگ کند.

آموزش عکاسی

اصول ژست گرفتن و پز در عکاسی

حتما تا حالا براتون پیش اومده حداقل یک بار برای عکس پروفایل شبکه های اجتماعی یا گذاشتن پست در اینستاگرام به سراغ عکاس‌های مدلینگ بروید. گاهی از کار آن‌ها راضی بودید و گاهی هم پیش آمده که رضایت شما جلب نشده است. تا حالا فکر کردید که چرا بعضی اوقات شما ناراضی از این عکس‌ها هستید؟

اکثر اوقات عکسایی که شما از آن ناراضی هستید به خاطر عدم رعایت اصول عکاسی مدلینگ توسط عکاس و عدم اطلاع رسانی نحوه صحیح گرفتن ژست و پوزیشن به کسی که از آن عکس گرفته می‌شود، می‌باشد. برای عکاسی در زمینه مدلینگ باید یکسری اصول ابتدایی و حداقلی اولیه را بلد باشیم تا بتوانیم عکس های نسبتا خوبی را بگیریم که اکثراً در ایران عکاس‌های مدلینگ این اصول اولیه را بلد نیستند و دوره‌های آنچنان فراگیر نبودند تا به حال. اما اگر عکاس‌ها این اصول را از جمله نور، پوزیشن کسی که از آن عکس گرفته می شود، سایه‌ها، محیط  پس‌زمینه عکس و … را رعایت کنند، عکس های بسیار خوبی می‌توانند بگیرند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش عکاسی در طبیعت

آموزش عکاسی

در عکاسی مدلینگ چه مواردی باید رعایت شود ؟

از جمله مواردی که باید در عکاسی مدلینگ رعایت شود و شما آن را در کلاس عکاسی فراخواهید گرفت اصول و تکنیک های نور، رنگ، حرکات و ژست‌های بدن در نقاشی‌ها، اصول و تکنیک ژست و پوز گیری می‌باشند. در پوز گیری مواردی همچون زاویه دست‌ها و نحوه قرار گرفتن آن‌ها در اطراف یا جلوی بدن، پوزیشن پاها و باسن، حالت چهره و زاویه سر و گردن نسبت به تن و بد، نحوه نگاه کردن به لنز دوربین توسط سوژه (مدل) و … بسیار مهم می‌باشند. تمام این موارد و اصول و تکنیک‌ها را می‌توانید در کلاس یاد بگیرید و به آن مسلط شوید و هم عکس‌های خوبی از دوستان وخانواده خود بگیرید و هم بتوانید از این طریق برای خود درآمدزایی نیز داشته باشید.

آموزش عکاسی مدلینگ

کلاس آموزش عکاسی

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های عکاسی و ثبت نام در دوره ها لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه خوب و حرفه ای رشته عکاسی

موفق باشید.