بهترین کلاس آموزش عکاسی به صورت جامع با اساتید حرفه ای  با ارائه مدرک بین المللی.آموزش ها از صفر تا صد است و تمام جزئیات و فنون و اطلاعاتی که به ان نیاز دارید را در طول دوره می اموزید… بزرگترین سوالی که همیشه هنگام عکاسی در ذهن ما هست این است که بهترین ژست چیست ؟ آموزش ها به گونه ای ست که هنرجو آموزش میبیند که چطور پز عکس را مشخص کند و چطور عکاسی مدلینگ کند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

اصول ژست گرفتن و پز در عکاسی

حتما تا حالا براتون پیش اومده حداقل یک بار برای عکس پروفایل شبکه های اجتماعی یا گذاشتن پست در اینستاگرام به سراغ عکاس‌های مدلینگ بروید. گاهی از کار آن‌ها راضی بودید و گاهی هم پیش آمده که رضایت شما جلب نشده است. تا حالا فکر کردید که چرا بعضی اوقات شما ناراضی از این عکس‌ها هستید؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره نورپردازی indoor و outdoor در عکاسی با ارائه مدرک بین المللی

اکثر اوقات عکسایی که شما از آن ناراضی هستید به خاطر عدم رعایت اصول عکاسی مدلینگ توسط عکاس و عدم اطلاع رسانی نحوه صحیح گرفتن ژست و پوزیشن به کسی که از آن عکس گرفته می‌شود، می‌باشد. برای عکاسی در زمینه مدلینگ باید یکسری اصول ابتدایی و حداقلی اولیه را بلد باشیم تا بتوانیم عکس های نسبتا خوبی را بگیریم که اکثراً در ایران عکاس‌های مدلینگ این اصول اولیه را بلد نیستند و دوره‌های آنچنان فراگیر نبودند تا به حال. اما اگر عکاس‌ها این اصول را از جمله نور، پوزیشن کسی که از آن عکس گرفته می شود، سایه‌ها، محیط  پس‌زمینه عکس و … را رعایت کنند، عکس های بسیار خوبی می‌توانند بگیرند.

آموزش عکاسی

در عکاسی مدلینگ چه مواردی باید رعایت شود ؟

از جمله مواردی که باید در عکاسی مدلینگ رعایت شود و شما آن را در کلاس عکاسی فراخواهید گرفت اصول و تکنیک های نور، رنگ، حرکات و ژست‌های بدن در نقاشی‌ها، اصول و تکنیک ژست و پوز گیری می‌باشند. در پوز گیری مواردی همچون زاویه دست‌ها و نحوه قرار گرفتن آن‌ها در اطراف یا جلوی بدن، پوزیشن پاها و باسن، حالت چهره و زاویه سر و گردن نسبت به تن و بد، نحوه نگاه کردن به لنز دوربین توسط سوژه (مدل) و … بسیار مهم می‌باشند. تمام این موارد و اصول و تکنیک‌ها را می‌توانید در کلاس یاد بگیرید و به آن مسلط شوید و هم عکس‌های خوبی از دوستان وخانواده خود بگیرید و هم بتوانید از این طریق برای خود درآمدزایی نیز داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
همایش نورپردازی عکاسی

آموزش عکاسی مدلینگ

ثبت نام در دوره عکاسی

اگر به رشته عکاسی علاقمند هستید و قصد ورود به بازار کار حرفه ای این رشته را دارید ،

اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید و  مدرک بین المللی این رشته برای شما حائز اهمیت است

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های عکاسی و ثبت نام در دوره ها لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.