کلاس آموزش گریم تخصصی با متد اروپایی

آموزش گریم تخصصی

کلاس آموزش گریم تخصصی با متد اروپایی ، آموزش گریم صورت برای مبتدی ها، آموزش فوق حرفه ای گریم عروس و خودآرایی.دوره گریم و آرایشگری از صفر تا صد در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.شما میتوانید بعد از اتمام دوره وارد بازار کار حرفه ای شوید.

آموزش گریم تخصصی

مهمترین اصول در رشته گریم چیست؟

گریم مناسب برای صورت اهمیتی کمتر از نوع لباس ندارد. در آموزش گریم تخصصی ما از روشهایی استفاده می کنیم که باعث ارتقاء ظاهر مشتری شده و به او جلوه دلخواهش را ارائه دهد. روشهای ما از اصول گریم پیروی می کنند.

  1. اولین اصل متناسب کردن است. ما در آموزش گریم تخصصی طوری عمل می کنیم تا این تصور بوجود آید که بین خصوصیات ظاهری فرد تقارن و تناسب وجود دارد، مثلا توسط هایلایت و سایه زدن باعث شویم یک خصوصیت ظاهری بزرگ کمتر نمود کند.
  2. دومین اصل ایجاد تاکید بر یک خصوصیت ظاهری است. در آموزش گریم ما از گریم جلوه دهنده به چشم ها استفاده می کنیم تا این قسمت بسیار گیرا تر بر روی چهره باشد.
  3. سومین اصل گریم ایجاد هماهنگی و پیوستگی بین گریم چهره و سایر ویژگی های ظاهری است. در  گریم تخصصی ما از رنگ هایی استفاده می کنیم که با رنگ مو، رنگ پوست و رنگ چشمان مشتری هماهنگی داشته باشد. حتی گریم باید با نوع لباس مشتری نیز هماهنگی داشته باشد.
  4.  مورد دیگر از اصول گریم ایجاد یکپارچگی است. بدین معنا که تمامی اجزاء باید با کل ظاهر یک شخص یکدست شوند. در آموزش گریم تخصصی ما تلاش می کنیم که هماهنگی کلی بین گریم و سلیقه مشتری برای ایجاد ظاهری مناسب بوجود آید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم حرفه ای و معتبر در تهران

آموزش گریم

گریم اروپایی چه ویژگی هایی دارد؟

در گریم اروپایی داشتن پوست سالم و درخشان از اصول کار حفظ زیبایی است. هدف در این نوع گریم حفظ شخصیت و ظاهر اصلی فرد است و نه اینکه وانمود شود که به شخص دیگری شباهت دارد. ما در آموزش گریم تخصصی توصیه می کنیم که افراد نه تنها باید به آرایشگرهای متخصص رجوع کنند، بلکه باید روش های مراقبت از پوست را بطور منظم در منزل انجام دهند.

برای دختران فرانسوی استفاده از ماسک صورت به طور منظم و تمیز کردن پوست قبل از به خواب رفتن بصورت یک عادت شده است. ما در آموزش گریم تخصصی در خصوص گریم اروپایی توصیه می کنیم قبل از بکاربردن مواد آرایشی، توسط سرم ها و مرطوب کننده ها و ویتامین ها پوست خود را آماده سازی کنید. همچنین پس از استفاده از یک اسپری نرم آبپاش بر روی پوست، یک سرم قوی و یک مرطوب کننده نازک برای محبوس کردن رطوبت بداخل پوست بکار ببرید. در آب و هوای سرد باید از مرطوب کننده ضخیم تری استفاده کرد. در گریم اروپایی نوع تغذیه نقش مهمی در توازن پوست و درخشان بودن آن ایفاء می کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش دخترانه

کلاس گریم

کلاس آموزش گریم تخصصی

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های کلاس گریم و میکاپ لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.