کلاس آموزش گریم فوق تخصصی عروس اروپایی

کلاس گریم عروس

کلاس آموزش گریم فوق تخصصی عروس اروپایی در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.اموزش فوق حرفه ای گریم عروس همراه با ارائه مدرک بین المللی .حرفه آرایشگری و میکاپ عروس به محبوبیتی بالا دست پیدا کرده است .به دلیل این محبوبیت لزوم برگزاری کلاس های آموزشی بیش از پیش نیاز می شود. رشته میکاپ و گریم تخصصی به یکی از پرطرفدار ترین رشته ها در بین بانوان و حتی آقایان تبدیل شده است.
آموزش گریم خصصی

چرا رشته میکاپ بسیار پرطرفدار است ؟

علت  پرطرفدار بودن این رشته و استقبال از کلاس آموزش گریم می توان به انعطاف پذیری در زمان کاری آن، هیجان کاری بالای آن، مد روز بودن آن، عدم وابستگی آن به مکان و شرایط بازار و اقتصاد و مهم ترین تر از همه درآمد بالای آن را می توان اعلام کرد. امروزه دیگر حرفه گریم و میکاپ توسط مردم پذیرفته شده است و این افراد از محبوبیت بالایی در بین افراد جامعه برخوردار می باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم از پایه تا پیشرفته

با توجه به این موارد الزام استفاده از کلاس های آموزش گریم تخصصی برای بهبود شرایط کار و تربیت کردن افراد شایسته و مناسب با این رشته بیش از پیش احساس می شود.

آموزش گریم

 نکات کلیدی برای گریم عروس چیست ؟

عروسی را می توان یکی از مهمترین شب های زوج های جوان و مخصوصاً بانوان نامید. با توجه به این اهمیت لزوم استفاده از گریم عروس مناسب به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده است. با توجه به فرآیند گریم عروس به آرایشگرها، باید نکات زیر رعایت شود. تمامی این نکات به صورت کامل در کلاس های آموزش گریم فوق تخصصی عروس به کارآموزها آموزش داده می شود.

۱-زمان و فصل برگزاری عروسی ( در فصول گرم باید از گریم های مناسب استفاده کرد.)

۲-انتخاب رژ لب مناسب با گریم و چهره عروس.

۳-انجام پیش آرایش ها در روزهای قبل از عروسی.

۴-استفاده از محصولات ضد آب و ضد تعرق.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش گریم و آرایشگری با مدرک معتبر

۵-تعادل در آرایش صورت با چهره طبیعی عروس.

۶-بعضی لوازم آرایشی مانند رژ لب و کرم پودرها باید به عروس تحویل داده شود تا در طول مدت زمان عروسی بتواند گریم خود را ترمیم کند.

۷-هماهنگی بین رنگ آرایش و رنگ پوست بدن (تناسب بین بخش های گریم شده مثل صورت و بخش های گریم نشده مثل گردن و دست ها باید حفظ شود.)

۸-عروس برای طراوت پوست خود باید مقدار آب زیادی را در طول روز بنوشد.

۹-استفاده از مواد مرطوب کننده چند روز قبل از گریم عروس (حفظ طراوت و شادابی پوست.)

۱۰-استفاده از محلول های سفیدکننده دندان چند روز قبل از عروسی.

کلاس گریم عروس

شرکت در کلاس آموزش گریم فوق تخصصی عروس

برای شرکت در این کلاس ها از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.