کلاس آموزش گریم و آرایشگری با مدرک معتبر

کلاس گریم

کلاس آموزش گریم و آرایشگری با مدرک معتبر در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش گریم و خودآرایی با ارائه مدرک بین المللی..آموزش گریم متعادل سازی با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در این حوزه… تمامی آموزش های میکاپ ، گریم و آرایشگری از مقدماتی تا پیشرفته

کلاس آموزش گریم

اهمیت شناخت عیوب صورت برای گریم زیباتر

شناخت قسمت های مختلف صورت و نقص های موجود در آن، کمک بسیاری در برطرف کردن آنها با گریم یا به عبارتی آرایش ترمیمی می کند. ماهیت این نوع از آرایش ها به گونه ای است که نه تنها روی صورت جلب توجه نمی کند بلکه کمک می کند عیب های احتمالی موجود بر روی چهره بر طرف شود و چهره زیباتر و شاداب تر به نظر برسد، از این رو امروزه شرکت در کلاس گریم بیش از پیش رونق یافته است.

به عنوان مثال پلک ها قسمتی از چشم هستند که نقش بسیار مهمی در زیبایی چشم ایفا می کنند. پس انتخاب یک رنگ مناسب برای سایه کاری این قسمت اهمیت دارد. (که بهتر است از تناژهای کمرنگ تر نسبت به رنگ سایه ی سایر نقاط برای  پلک ها استفاده کرد) یا مثلا استفاده از تناژهای تیره رنگ کرم پودر در گریم به کوچک تر به نظر رسیدن بینی کمک می کنند. اگر ساختمان بینی بلند است می توانید در قسمت نوک بینی از کرم پودر تیره استفاده کنید و آن را فرم دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین و تخصصی ترین دوره آرایشگری در تهران

آموزش گریم

آرایشگری حرفه ای پر درآمد

به جرات می توان ادعا کرد که آرایشگری یکی از پر درآمد ترین مشاغل در دنیا محسوب می شود. سالن های زیبایی بسیاری وجود دارند که با تخصصی کردن بخش های مختلف آرایشگاه خود، آماده ی ارائه­ی انواع خدمات زیبایی مانند سلامت و مراقبت از پوست، گریم و میکاپ، پیرایش و شنیون مو، طراحی و کاشت ناخون، رنگ مو و …. می باشند.

برخی از آرایشگاه ها نیز علاوه بر خدمات فوق به برگزاری کلاس آموزش گریم یا اجاره دادن صندلی به آرایشگرهای فریلنسر نیز روی آورده اند و بدین ترتیب حوزه­ی کاری خود را گسترش داده­اند. به طور کلی آرایشگری یک شغل پر بازده است، به این معنی که شخص پس از سپری کردن دوره های لازم و کسب گواهینامه­ی این کار خیلی زود می تواند وارد بازار کار شود و به کسب تجربه بپردازد. از این رو سرمایه گذاری در این کار می تواند در آینده­ی نزدیک بسیار سودآور باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لباس سورمه‌ای

کلاس گریم

کلاس آموزش گریم و آرایشگری

اگر می خواهید به یک میکاپ آرتیست موفق تبدیل شوید…اگر مدرک معتبر برای شما اهمیت دارد و قصد مهاجرت دارید…اگر می خواهید در داخل کشور فعالیت خود را کسترش دهید و حرفه ای عمل کنید ، میتوانید قبل از اغاز به این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن گریم و میکاپ در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.