بسیاری از علاقمندان و شرکت کنندگان دوره های آموزشی طراحی لباس این مرکز(مرکز آموزش خانه صنعت و معدن) هموطنان عزیز خارج از کشور هستند که به طرق مختلف با دوره های آنلاین طراحی لباس آشنا شده اند.از این رو مطلبی ویژه شما هموطنانی که علاقمند به گذراندن دوره های آموزشی طراحی لباس هستید نگارش کرده ایم و تلاش می کنیم به سوالات شما در این مطلب پاسخ گوییم.

کلاس طراحی لباس آنلاین

شیوه برگزاری کلاس های آنلاین طراحی لباس چگونه است؟

دوره های آنلاین طراحی لباس به شیوه تعاملی به طریقی برنامه ریزی شده اند که کلیه فارسی زبانان در سراسر دنیا که به اینترنت دسترسی دارند و قصد گذراندن یک دوره آموشی کامل و بدون نقص را دارند بتوانند  از این خدمت بهره مند گشته و در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود دست یابند.

همانطور که گفته شد دوره ها به صورت آنلاین و تعاملی برگزار می گردد یعنی در ساعت کلاس استاد از یک سو و دانشجوها از سوی دیگر همزمان در کلاس حضور دارند . کلاس ها سه روز در هفته و هر جلسه به مدت ۱:۳۰ساعت برگزار می گردد.هرجلسه به سه بخش تفکیک می گردد :

  • برسی ژوژمان هنرجویان و رفع اشکال هنرجویان از مطالب جلسات قبل در ابتدای جلسه
  • تدریس محتوای آموزشی جلسه
  • رفع اشکالات مربوط به همین جلسه.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ویژگی های آموزش طراحی لباس با متد اروپایی

در پایان هرجلسه مدرس ژوژمان یا تمرین هایی برای شما تعیین می کند تا برای جلسه آتی انجام دهید.شما از ابتدای ترم تا انتها دارای یک پشتیبان آموزشی تمام وقت هستید که میتوانید کلیه سوالاتی که در مورد جلسات آموزشی برایتان پیش می آید را از پشتیبان خود بپرسید.در پایان هر جلسه فیلم آموزشی آن برای شما ارسال میشود و باید فیلم را مرور و تمرین های خواسته شده را انجام دهید.

آموزش در حین کلاس و تمرین مداوم شما و پشتیبانی تمام وقت برای انجام تمرینات سبب بازدهی بسیار بالای کلاس های آنلاین ما به شیوه تعاملی شده است.

دوره طراحی لباس آنلاین

آنچه که در دوره طراحی لباس آنلاین یاد خواهید گرفت؟

دوره طراحی لباس آنلاین از پایه یعنی مبانی فیگور و نحوه ترسیم فیگور آغاز و اجرای نهایی طرح و جمع آوری پرتفولیو  و همچنین مدیریت تیم تولید لباس ادامه میابد.یک طراح لباس ممکن است علاقه ای به دوخت و خیاطی نداشته باشد ولی باید زیر نظر مدرسین ما شیوه تعامل با تیم الگو و دوخت و مدیریت تیم تولید را بیاموزد.

سرفصل های آموزشی طراحی لباس به طور خلاصه به شرح زیر است:

  • طراحی فیگور و ترسیم مانکن در حالات مختلف
  • رنگ شناسی لباس و جنسیت سازی انواع پارچه روی کاغذ
  • خلاقیت در طراحی لباس و جمع آوری پرتفولیو
  • نرم افزار طراحی لباس(مارولوس)
  • اکسسوری پارچه و لباس
  • مولاژ یا الگوی حجمی لباس
  • و…
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش طراحی مد و لباس با حضور اساتید حرفه ای

برای اطلاع دقیق تر از سرفصل های آموزشی با همکاران ما از طریق واتس آپ یا تلفن در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کیفیت کلاس های آنلاین طراحی لباس با کلاس های حضوری برابری می کند :

برگزاری کلاس به شیوه تعاملی و ارتباط نزدیک دانشجویان و استاد و دستیار استاد که پشتیبان شما نیز هست و البته شیوه مدیریت اجرای کلاس سبب کارایی حداکثری این دوره ها شده است.دانشجویان کلاس های ما هریک از یک نقطه از این جغرافیا ولی کاملا نزدیک به هم آموزش خود را دنبال می کنند و در انتها با دسته بندی شغلی مورد نیاز خود وارد بازار کار می شوند.

آنچه که سبب این کیفیت شده شبیه سازی و نیاز اندیشی کلاس های آنلاین در مقایسه با کلاس های حضوری است.ما نواقص کلاس های آنلاین را همگی شناسایی کرده و برای هریک راه حلی ارایه کرده ایم تابتوانیم اطمینان شما را برای شرکت در این دوره ها جلب نماییم.

مزایای دوره های آنلاین طراحی لباس برای ایرانیان خارج از کشور:

در ارتباط با هموطنان خارج از کشور که در کلاس های طراحی لباس این موسسه شرکت کرده اند می توان از مزیت های زیر نام برد:

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس آموزش طراحی لباس با نرم افزار ویژه بازار کار

هزینه این کلاس ها در این موسسه به نسبت دوره های مشابه (حتی به مراتب ساده تر) در دیگر کشورها بسیار مقرون به صرفه است به نحوی این مورد در کنار کیفیت آموزشی بی نظیر سبب شده علاقه مندان به این حرفه در این مسیر با هزینه کمتری حرکت کنند.

بازار کار خوب حرفه طراحی لباس در بسیاری از کشورها موردی قابل توجه است که علاقه مندان می توانند با شرکت در دوره های این مجتمع از فرصت های شغلی کشور و  منطقه ای که در آن زندگی می کنند بهره مند گردند.

آموزش طراحی لباس آنلاین

بعد از پایان دوره چه مدارکی می گیریم و چگونه این مدارک به دست ما خواهد رسید؟

در پایان دوره های آموزشی طراحی لباس شما یک مدرک مهارتی از موسسه خانه صنعت و معدن دریافت خواهید کرد که این مدرک با درجه اعتبار بالا قابل ترجمه و ارایه در کشورهای مختلف است.داشتن یک مدرک معتبر در کنار مهارت بی نطیری که در حرفه طراحی لباس به دست می آورید می تواند فرصت های بیشتری برای شما پدید آورد.

این مدارک در پایان دوره به همراه ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضاییه برای شما در ادرس دلخواهتان پست خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹