کلاس تمرین و آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس

کلاس تمرین و آموزش طراحی لباس در این مرکز.آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته که هنرجویان توانایی طراحی لباس برای بانوان و اقایان و تمام نکات و جزئیاتی که یک طراح باید بداند را آموزش میبینند.آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن همراه است.

کلاس طراحی لباس

بازار کار رشته طراحی لباس در خارج از کشور

دقیقاً مشخص نیست که از چه زمانی مردم از لباس به جز استفاده پوششی و گرمایشی، برای زیباسازی ظاهر خود به‌ آن نگاه کردند. اما چیزی که مشخص است این است، از زمانی که مردم برای زیباتر کردن ظاهر و نشان دادن طبقه اجتماعی خود روی به استفاده از لباس های خاص و متفاوت با دیگران، آوردند، فن طراحی لباس به صورت سنتی شکل گرفته، تا به امروز که طراحی لباس یکی از پولسازترین و مهم ترین رشته های دانشگاهی در زمینه صنعت مد و زیبایی می‌باشد.

بازار کار رشته طراحی لباس از آن‌جا که همیشه دنیای ما همراه با تغییرات مد و فشن است و روز به روز اهمیت این موضوع برای مردم بیشتر و پررنگ تر می شود، بازار کار رشته طراحی لباس روند صعودی خود را حفظ کرده و روز به روز درآمد آن بیشتر می‌شود. پیش‌بینی شده است که طی چند سال اخیر تغییرات و تقاضای این بازار کار به هیچ عنوان کاهش نداشته باشد و روند صعودی خود را حفظ کند. برای ورود به این صنعت و این رشته پردرآمد ابتدا شما باید دوره‌های طراحی لباس را بگذرانید و سپس به دنبال جمع‌آوری رزومه و برقراری ارتباط با صاحبان این صنعت و ورود به شبکه مد و فشن باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش کوتاه مدت و سریع طراحی لباس

پس از گذراندن دوره و اخذ مدرک آن می توانید اقدام به شروع کار خود کنید. در حال حاضر کشورهای متعددی، از کسانی که دارای تبحر و مدرک در این رشته می باشند، مهاجر می پذیرند،  علی الخصوص کشورهای انگلستان ایتالیا و کانادا. شما می توانید برای مهاجرت از طریق رشته طراحی لباس به این کشورها هم از طریق مهاجرت تحصیلی برای ادامه تحصیل در این رشته اقدام کنید و هم بورسیه بگیرید و هم می‌توانید ویزای کاری برای شروع کسب و کار خود در این کشورها بگیرید.

میانگین درآمد سالانه این شغل در آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی سالانه بین ۷۰ الی ۸۰ هزار دلار می باشد. البته درآمدهای بسیار بالاتر از این هم برای طراحان لباس وجود دارد. از جمله موقعیت‌های شغلی که شما می‌توانید در زمینه طراحی لباس داشته باشید هم به صورت خود اشتغالی و هم به صورت کار کردن با کمپانی ها و کمپانی‌های تولید لباس، استودیوهای مد، خرده فروشان و حتی کار با کارگردان های سینما است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

کلاس تمرین طراحی لباس

آیا در تولیدات داخلی به تخصص طراح لباس اعتماد می شود ؟

اما سوالی که ممکن است تا به اینجای کار برای شما پیش آمده باشد این است که جایگاه این صنعت و این رشته در ایران چیست و اصلا شرکت در کلاس طراحی لباس چه فایده‌ای برای شما دارد. در سال‌های گذشته اهمیت چندانی، در کشور ایران به این موضوع داده نمی‌شد، اما با گذشت سالیان طولانی کم کم در فرهنگ مردم ما نیز طراحی لباس و مد جایگاه ویژه‌ای برای خود باز کرد و همین طور که مشاهده می کنید در سال‌های اخیر در این صنعت بسیاری از طراحان لباس ما در زمینه طراحی لباس‌های سنتی مشغول به کار هستند و حمایت مالی ویژه‌ای از آن ها می‌شود. با توجه به روند صنعتی شدن کشور ایران و تمایل این کشور برای افزایش تولیدات داخلی و کاهش واردات کالا درنتیجه افزایش تولید لباس در داخل کشور، آینده شغلی خوبی برای کسانی طراحی لباس را بلد هستند برای کارکردن در ایران وجود دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در سعادت آباد غرب و تهران

آموزش طراحی لباس

کلاس آموزش طراحی لباس

اگر به دنبال کلاس و مدرک معتبر جهت ورود به بازار کار حرفه ای هستید،  برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های تماس با کارشناسان انجمن طراحی لباس در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.