کلاس حرفه ای آرایش و گریم پیشرفته

کلاس آرایش و گریم

کلاس حرفه ای آرایش و گریم پیشرفته در بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران و هزینه مناسب و ارائه مدرک بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا و UKAS انگلستان و دوره آموزشی میکاپ با سرفصل ها و استاندارد های ۲۰۱۹

کلاس آرایش و گریم

تفاوت گریم سینمایی و گریم عروس یا آرایشگری در چیست؟

کلاس آرایش و گریم یکی از دوره­های جذاب آموزشی است که از طرفداران زیادی برخوردار است با استفاده از هنر گریم می­توان بسیاری از عیوب چهره را پوشاند و چهره را زیباتر به نمایش گذاشت البته لازم به ذکر است که این قضیه برای گریم­ های عروس بیشتر صدق می­کند.
در برخی فیلم­ها دیده­ایم که بازیگری به اندازه ۱۰ سال مسن­تر از سن واقعی­اش دیده می­شود و دلیل آن مسلما هنر گریم سینمایی است با این هنر می­توان شخصی را بسیار زیبا نشان داد و یا تبدیل به فردی کریه المنظر کرد.
برخلاف گریم سینمایی در گریم عروس ارایشگر می­ کوشد تا عیوب چهره شخص را با استفاده از خطای دید بپوشاند ،در گریم عروس آرایشگر هنرمند آن است که بتواند گریم مناسب چهره فرد را بیایبد و با استفاده از آن یک اثر هنری زیبا بیافریند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم صورت با اساتید معتبر

کلاس آرایش و گریم

کاربرد زیرسازی صورت قبل از میکاپ در چیست؟

در کلاس آرایش و گریم می­توان تمامی مراحل لازم برای یک آرایش بی ­نقص را آموخت ، مسلما تاکنون در آرایشگاه ­ها نام زیرسازی صورت را شنیده­ اید ، بسیاری از افراد تصور می­کنند که یک آرایش بی­ نقص تنها دارای یک مرحله است اما برای رسیدن به آن لازم است که در ابتدا عمل زیرسازی صورت را انجام دهیم ، عمل زیرسازی چهره کمک می­کند تا کرم ­پودر و سفید­کننده راحت­تر روی پوست بنشیند .
همچنین این مرحله از آرایش آبرسانی به پوست صورت را افزایش می­دهد و موجب طراوت و شادابی چهره فرد می­شود.

کلاس آرایش و گریم

نحوه شرکت در کلاس حرفه ای آرایش و گریم پیشرفته

جهت شرکت در کلاس های اجرایی آموزش گریم و میکاپ با مدارک بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا از طریق شماره های ذیل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

یا از طریق لینک واتساپ در پایین صفحه با کارشناسان مرکز بصورت آنلاین ارتباط برقرار نمایید

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس میکاپ در تهران با مدرک معتبر

تلفن تماس :
۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹