کلاس رشته طراحی لباس و مد در تهران

کلاس طراحی لباس تهران

کلاس رشته طراحی لباس و مد در تهران همراه با ارائه مدرک بین المللی برای ورود به بازار کار.سرفصل های این رشته به صورت مبتدی تا پیشرفته در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان اموزش داده می شود .این رشته به تازگی در ایران طرفدار پیدا کرده و توانسته افراد زیادی را روانه بازار کار کند. و اشتغال زایی به همراه داشته.

کلاس طراحی لباس

آیا طراحی لباس در ایران کاربرد دارد؟

رشته طراحی لباس و مد که به تازگی در ایران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است،توانسته بسیاری از پسران و دختران،زنان و مردانی را روانه بازار کار کند و به نوبه خود،برای جوانان اشتغال زایی کند.

در این سال ها،شاهد پیشرفت روز افزون بسیاری از برندهای ایرانی در زمینه طراحی لباس هستیم و در کار خود بسیار موفق هستند و حتی برخی از برندهای معتبر،اقدام به فروش لباس ها در خارج از کشور میکنند.

رشته طراحی لباس که زیر شاخه رشته هنر است،یکی از بهترین رشته های موجود حال حاضر ایران است و اگر فردی که وارد این رشته میشود و برای موفقیت تلاش کند،مطمئنا دستمزد خوبی را حاصل تلاش چندین ساله ش دریافت خواهد کرد.از این جهت،نتیجه میگیریم که رشته طراحی لباس در آینده نه چندان دور،بسیار رونق خواهد گرفت و شاهد پیشرفت عظیمی در این بخش خواهیم بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
تفاوت آموزش خیاطی با طراحی لباس در چیست؟

کلاس طراحی لباس تهران

کاربرد نرم افزار Gerber در طراحی لباس چیست؟

نرم افزار Gerber که در رشته طراحی لباس  استفاده میشود،بیشتر برای طراحی الگوی لباس استفاده میشود.

شما میتوانید با استفاده از نرم افزار Gerber،طرح لباسی را که در کاغذ پیاده سازی کردید را حال بر روی حالت دیجیتال مشاهده کنید و یا اگر قصد کشیدن طرح لباسی را دارید و میبینید که بر روی کاغذ زمان زیادی می برد تا آن طرح را بکشید،شما میتوانید با استفاده از نرم افزار Gerber که دارای سایز های استاندارد و جهانی در نرم افزار است،به راحتی طرح را پیاده سازی کنید.

به تازگی شنیده شده است که نرم افزار Gerber نیز در دانشگاه های مربوطه در رشته طراحی لباس در حال تدریس است و این نشان دهنده از استاندارد بودن این نرم افزار است.

همچنین نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا طرحی را که کشیدید به صورت دو بعدی و سه بعدی مشاهده کنید و ابعاد مختلف لباس را در نظر بگیرید.این نرم افزار حتی به شما این امکان را میدهد تا ببینید به هنگام پوشیدن لباس،لباس چگونه بر روی بدن نمایان میشود و مورد پسند شما است یا خیر.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های حرفه ای طراحی لباس در تهران

طراحی لباس و مد

 

ثبت نام کلاس رشته طراحی لباس و مد در تهران

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های رشته طراحی لباس قبل از ثبت نام ، با همکاران ما در واتس اپ و یا با شماره های سایت در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت و پیروزی.