[vc_row css=”.vc_custom_1511348883317{padding-top: 15px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1611398443848{background-color: #efefef !important;}”][vc_column_text]

دوره آنلاین طراحی لباس | کلاس آموزشی آنلاین

مسلما انسان امروزی مشغله های زیادی در زندگی دارد و واضح است که به دلیل شاغل بودن یا هر چیز دیگری نتواند به راحتی به دنبال علایق خود برود. خبر خوب اینکه به لطف آموزش آنلاین؛ تمامی این محدودیت ها از بین رفته است. اگر رویای تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه ای را در سر دارید و وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید؛ ما به شما شرکت در کلاس طراحی لباس آنلاین را پیشنهاد می دهیم.

با شرکت در کلاس های طراحی لباس آنلاین می توانید به سهولت در منزل در کلاس ها حضور پیدا کنید و بعد ازهر جلسه در تمریناتی که استاد به شما محول می کند اگر سوال برایتان پیش آمد جهت رفع اشکال می توانید با پشتیبان مربوطه در ارتباط باشید . همچنین ویدئوهایی بعد از اتمام هر جلسه در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا از این طریق نیز مباحث آموزشی را بتوانند مرور کنند و تمرینات خود را به بهترین نحو انجام دهند .

دوره های طراحی لباس آنلاین

کلاس طراحی لباس آنلاین

طراحی لباس یک حرفه جذاب است که صنعت مدلینگ بدون وجود آن، حرفی برای گفتن ندارد. این طراحان لباس هستد که با ایده های خود، دست به خلق لباس های متفاوت می زنند. بسیاری از سلبریتی های مشهور دنیا، طراح لباس مخصوص خود را دارند. حال چگونه می توان به یک طراح لباس تبدیل شد؟!

طراحی لباس را می توانید به عنوان یک رشته دانشگاهی دنبال کنید اما افراد زیادی هستند که علیرغم داشتن علاقه به این حرفه، وقتی برای این کار ندارند زیرا برای تحصیل در این رشته حداقل به مدت زمان 4 سال، نیاز است. خوشبختانه راه سریع تری هم وجود دارد و آن شرکت در دوره های آموزشی طراحی لباس است. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن اقدام به برگزاری دوره های طراحی لباس آنلاین کرده است و به صورت کوتاه مدت ، 6 الی 7 ماه می باشد . اساتید این مجموعه دارای تحصیلات دانشگاهی می باشند و در حوزه طراحی لباس فعالیت حرفه ای دارند . در دوره های طراحی لباس آنلاین هر آنچه که نیاز باشد تا یک فرد بتواند وارد بازار کار حرفه ای طراحی لباس شود آموزش داده می شود و همچنین بعد از اتمام دوره به هنرجویان مدارک معتبر و بین المللی ارائه می شود که قابل ترجمه نیز می باشد .

کلاس طراحی لباس آنلاین از نظر کیفیت آموزشی هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری ندارد و تمامی مباحث آموزشی بدون کم و کاست به هنرجویان آموزش داده می شود .

آموزش طراحی لباس آنلاین

برای ورود به دوره طراحی لباس، پیش زمینه ای نیاز نیست؛ حتی اگر تاکنون حتی هیچ تجربه کوچکی هم در این زمینه نداشته اید؛ باز هم اهمیتی ندارد. اگر قدرت تجسم و ایده پردازی دارید؛ بدانید که نصف مسیر را تا حرفه ای شدن در این حرفه، پیش رفته اید. موارد دیگر مثل اجرای ایده های خود ، ارتباط با خیاطان واجرای یک طرح ذهنی خود را به مرور در این دوره آموزشی، فرا می گیرید.

دوره های مختلفی برای طراحی لباس وجود دارد اما بهتر است این آموزش ها را از طریق یک آموزشگاه معتبر مثل خانه صنعت و معدن، فراگیرید. دوره طراحی لباس درآموزشگاه صنعت و معدن به صورت کامل و جامع از مقدماتی تا پیشرفته و از صفر تا صد، برگزار می شود. آموزش ها براساس استانداردهای بین المللی می باشد و دوره از مقدماتی تا پیشرفته به صورت یکجا در همان دوره ، گنجانده شده است به طوری که با شرکت در این دوره، تمامی آنچه که برای حرفه ای شدن در طراحی لباس نیاز دارید، به شما آموزش داده می شود.

سرفصل های کلاس انلاین طراحی لباس

مباحثی که در دوره های آموزشی طراحی لباس آنلاین خانه صنعت و معدن می گذرانید؛ بر اساس استاندارد های جهانی می باشد که در ادامه مطلب درباره سرفصل ها برایتان توضیح خواهیم داد …

 • ترم اول : مبانی طراحی فیگور و اندام شناسی
 • ترم دوم : رنگ شناسی تخصصی لباس
 • ترم سوم : پرورش خلاقیت و ایده پردازی در طراحی لباس
 • ترم چهارم : اکسسوری پارچه و لباس
 • ترم پنجم : مولاژ و خلاقیت با پارچه
 • ترم ششم :نرم افزارهای طراحی لباس

دوره طراحی لباس آنلاین

تجهیزات مورد نیاز دوره آنلاین طراحی لباس

مسلما برای شروع دوره طراحی لباس به تجهیزات و ابزار مورد نیاز این کار نیاز پیدا می کنید. این ابزار شامل مداد ، تخته شاسی ، گواش ، آبرنگ و… دارید. البته در ابتدای راه لازم نیست هزینه بالایی برای تهیه این لوازم، صرف کنید و باید با هماهنگی با اساتید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید . البته شما طی این آموزش ها به زودی می توانید در زمینه طراحی لباس فعالیت داشته باشید به گونه ای که تمامی هزینه ها را با درآمدی که از این راه بدست می آورید، پوشش دهید.

مدرک کلاس آنلاین طراحی لباس

مدارکی که مرکز آموزش خانه صنعت و معدن بعد از اتمام دوره طراحی لباس آنلاین به هنرجویان ارائه می دهد بین المللی و معتبر می باشد و قابل ترجمه نیز هست و جهت مهاجرت می توانید مدارک را به دارالترجمه های رسمی برده و آن را برای کشور مقصد ترجمه کنید . مجموعه صنعت و معدن با برگزاری دوره های آنلاین طراحی لباس به صورت جامع و ارائه مدارک معتبر ، همچنین همراهی هنرجویان تا ورود به بازار کار حرفه ای توانسته است جایگاه ویژه ای در بین فعالان این رشته، داشته باشد.

بهترین کلاس طراحی لباس آنلاین

اگر قصد شرکت در یک کلاس آموزشی طراحی لباس را دارید؛ حال این کلاس آموزشی چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین باشد، توصیه می کنیم باید برای انتخاب آموزشگاه وسواس خاصی داشته باشید. به هر حال این شما هستید که هزینه و زمان می گذارید و هیچ چیز هم باارزش تر از وقت نیست. بنابراین کلاسی که انتخاب می کنید باید شما را از ایده تا اجرا همراهی کند و تا حرفه ای شدن در این حرفه، در کنار شما باشد.

رشته طراحی لباس جزء مشاغل پولساز محسوب می شود به شرط اینکه تمامی مباحثی که در دوره آموزشی دریافت می کنید منطبق با استانداردهای بین المللی باشد به گونه ای که پس از پایان دوره مربوطه، از شما یک طراح لباس حرفه ای بسازد. همه ما می توانیم در زمینه علایقی که داریم پیشرفت کنیم و احساس بهتری در زندگی داشته باشیم. کافی است مقدمات کار را فراهم کرده و برای رسیدن به هدف خود، برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

بهترین کلاس طراحی لباس آنلاین شامل دوره آموزش صفر تا صد می باشد که از سطوح مقدماتی شروع شده و در سطوح پیشرفته، پایان می یابد. تنها در این صورت است که می توانند تمامی مباحث را در این زمینه به هنرجویان ، آموزش دهند.

دوره های آنلاین طراحی لباس که در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می شود به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و تمامی مباحث آموزشی بر اساس استاندارهای بین المللی توسط اساتید مطرح کشورتدریس می شود . تمامی مباحث آموزشی در استدیو فیلمبرداری شده و بعد از هرجلسه فیلم همان جلسه برای هنرجویان نیز ارسال می شود تا بتوانند برای تمرینات از این فیلم ها استفاده کنند و مباحث آموزشی را یادآوری کنند . همچنین هنرجویان می توانند برای رفع اشکال با یک پیشتیبان 24 ساعته در ارتباط باشند.

 

مزیت های کلاس های طراحی لباس آنلاین

در گذشته وسایل ارتباطی مثل امروز آنقدر گسترده و پیشرفته نبود و قطعا برای یادگیری هر حرفه ای لازم بود مدت ها زمان گذاشته شود. اما عصر امروز ، عصر سرعت و تکنولوژی است که باعث شده است خیلی از کارها به سمت آنلاین شدن پیش رود. با وجود کلاس های مختلف غیر حضوری می توان هر زمان که اراده کردید، چیزهای جدیدی بیاموزید. طراحی لباس هم از این قاعده مستثنی نبوده و آموزشگاه های معتبر همچون مرکز آموزش خانه صنعت و معدن علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری، به فکر آن دسته از عزیزانی که امکان شرکت در این گونه کلاس ها را ندارند هم بوده اند. البته خیلی افراد با وجود داشتن زمان کافی باز هم از طرفداران آموزش غیر حضوری هستند و دلیل آن را هم مزایایی که دارد، می دانند. از جمله مزایای آموزش غیر حضوری طراحی لباس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در وقت: زمان هایی که صرف رفت و آمد برای شرکت در کلاس های حضوی می شود .
 • صرفه جویی در هزینه: هزینه هایی که شامل رفت و آمد می شود .
 • امکان دریافت آموزش بدون محدودیت مکانی: افرادی که در شهرها و کشورهای مختلف هستند هم می توانند از دوره های آموزشی استفاده کنند .
 • امکان دریافت آموزش برای بانوان خانه دار: می توانید در کنار خانواده و بدون اینکه مجبور باشید از منزل خارج شوید، در کلاس های طراح لباس آنلاین شرکت کنید .
 • تکرار آموزش ها : با ویدیوهایی که بعد از اتمام هر جلسه آموزشی دریافت می کنید می توانید تمامی آموزش ها برای چندین بار مشاهده کنید.
 • بهره گیری از پشتیبان آموزشی 24 ساعته : هر سوالی در زمینه آموزش ها داشته باشید، توسط پشتیبان مربوطه پاسخ داده می شود.
 • آموزش از پایه تا پیشرفته: آموزش ها به صورت جامع می باشد و از صفر تا صد طراحی لباسس و هر آن چه که برای ورود به بازار کار نیاز دارید در این دوره ها بدون کم و کاست آموزش می بینید .
 • لازم به ذکر است افرادی که آموزش های طراحی لباس را به صورت غیر حضوری دریافت می کنند از نظر کیفیت آموزشی که دریافت می کنند؛ هیچ تفاوتی با سایر دانش پذیران حاضر در کلاس های حضوری، نخواهند داشت. بنابراین افراد می توانند با خیال راحت این شیوه آموزشی نوین را انتخاب کنند. این دوره بدون شک کامل ترین دوره آنلاین و غیر حضوری طراحی لباس است؛ به طوری که پس از سپری شدن دوره آموزشی، می توانید بلافاصله وارد بازار کار این رشته شوید.
 • ارائه مدارک بین المللی و معتبر

کلاس طراحی لباس

سوالات متداول

 • محتوای دوره آنلاین چه تفاوتی با دوره های حضوری دارد؟

از نظر محتوای آموزشی و کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی بین دوره های حضوری و آنلاین وجود ندارد.

 • مدت زمان شرکت در کلاس طراحی لباس آنلاین چقدر است؟

این کلاس ها به صورت یک دوره کوتاه مدت 6 الی 7 ماهه، برگزار می گردد.

 • آیا با شرکت در کلاس طراحی لباس آنلاین می توان به نتیجه مطلوب رسید؟

بله ، اگر علاقه مند بوده و پشتکار لازم را برای انجام تمرینات داشته باشید، می توانید در مدت زمان کوتاهی نتیجه مطلوب که همان رسیدن به سطح حرفه ای در حوزه طراحی لباس است، به دست آورید.

 • هزینه شرکت در کلاس طراحی لباس آنلاین چقدر است؟

هزینه دوره طراحی لباس با توجه به سطح شما و نظر کارشناسان دپارتمان طراحی لباس از یک میلیون الی شش میلیون و هفتصد هزار تومان متغیر است .

 • بازار کار رشته طراحی لباس چگونه است؟

صنعت مد و طراحی لباس همواره جایگاه خاصی داشته و هیچ گاه نیاز بازار به طراحان لباس برای خلق مدل های خلاقانه و متنوع، اشباع نمی شود.

 • درآمد طراحان لباس چقدر است؟

درآمد طراحان لباس متغیر است اما اگر در این زمینه حرفه ای و خلاق باشید؛ درآمد قابل توجهی خواهید داشت.

اگر به مد و طراحی لباس علاقه مند هستید؛ پیشنهاد می کنیم این دوره آموزشی آنلاین را از دست ندهید. پس از علاقه، صبر و پشتکار است که شرط لازم برای موفقیت در این حرفه می باشد و مورد آخر که البته اهمیت خاصی هم دارد؛ همان انتخاب دوره آموزشی خوب و معتبر است که به شما در رسیدن به مقصد و هدف نهایی، بسیار کمک می کند.

آموزش هایی که در دوره طراحی لباس آنلاین می بینید؛ بایستی اصولی و مبتنی بر متدهای روز دنیا باشد. تنها در این صورت است که می توانید به راحتی وارد بازار کار این رشته شده و به سرعت به یک طراح لباس مشهور، تبدیل شوید. در دوره طراحی لباس آنلاین خانه صنعت و معدن، تمامی مباحثی که برای تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه ای نیاز دارید؛ به طور تمام و کمال، آموزش داده خواهد شد.

 • در صورتی که برای شرکت در کلاس های طراحی لباس آنلاین مصمم هستید؛ می توانید با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس خانه صنعت و معدن از طریق واتس آپ و یا شماره های سایت، ارتباط برقرار کنید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]