کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا

کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا

کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا در بهترین اموزشگاه طراحی لباس در تهران با ارائه مدرک بین المللی همراه با اموزش طراحی اندام و لباس در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن.

کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا

آنچه که یک طراح لباس حرفه ای باید بداند

در کلاس طراحی لباس با مراحل و چگونگی تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه‌ای آشنا می‌شویم. در کلاس طراحی لباس درمی‌یابیم که یک طراح لباس حرفه‌ای موفق باید سه مرحلۀ زیر را طی نماید:

  • سریعاً با مخاطبین مد و لباس ارتباط برقرار کنید. در اسرع وقت، شروع به ملاقات با افرادی در صنعت مد و لباس، ترجیحاً در حالی که شما هنوز یک دانش آموز طراحی لباس هستید، بنمایید.
  • جایگاه خود را در صنعت مد و لباس بیابید. اکثر مردم قادر به انجام همۀ امور نیستند.
  • ذهنیت مبتنی بر کسب و کارتان را توسعه دهید.

دانشجویان علاقه‌مند به این زمینه می‌توانند مدرک فوق دیپلم و یا مدرک کارشناسی طراحی مد و لباس را بدست آورند، آن‌ها دوره‌های طراحی لباس و مد به کمک  کامپیوتر، تاریخچۀ طراحی لباس و مد، آشنایی با منسوجات، طراحی اشکال و ساخت الگو را می‌گذرانند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره طراحی لباس مقدماتی تا پیشرفته

در کلاس طراحی لباس همۀ مطالب ضروری در رابطه با اخذ چنین مدارکی از ایده تا اجرا مرور خواهد شد.

کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا

مراحل یادگیری طراحی لباس کدامند؟

مراحل یادگیری طراحی لباس در کلاس طراحی لباس عبارتند از:

  • مهارت‌های خود را توسعه دهید. طراحان موفق دارای طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها، از جمله نقاشی، تیزبینی و درک دربارۀ رنگ و بافت، توانایی تجسم مفاهیم در سه بعد و مهارت‌های مکانیکی در خیاطی و برش تمام انواع پارچه‌ها هستند.
  • فراگیری بیشتر. اگر بتوانید، گرفتن مدرک دیپلم و یا بالاتر در زمینۀ طراحی لباس و مد و یا یک برنامۀ مرتبط را در دستور کارتان قرار دهید، پیشرفت خوبی داشته‌اید، از جمله شرکت در کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا. شما مطالب زیادی را یاد می گیرید.
  • مراحل بسیار دیگری باید برای یادگیری طراحی لباس طی شود، که در این مقوله نمی‌گنجد و شما با شرکت در کلاس طراحی لباس از ایده تا اجرا می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
تفاوت آموزش خیاطی با طراحی لباس در چیست؟

کلاس طراحی لباس

شرکت در کلاس های طراحی لباس

برای اشنایی بهتر با سرفصل ها و کلاس های طراحی لباس از طریق شماره های تماس در سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

باارزوی موفقیت.