کلاس جامع عکاسی آنلاین و حضوری با ارائه مدرک بین المللی ، آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته.ویژه ورود به بازار کار …آموزش عکاسی در برترین موسسه آموزشی ایران و تهران.برگزار کننده بهترین و جامع ترین دوره های آموزش عکاسی پرتره ، مدلینگ، ورزشی، معماری و …شاخه های دیگر عکاسی که علاقمندان هم به صورت شخصی و هم به صورت حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش میبینند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس عکاسی بین المللی

نورپردازی یکی از مهمترین اصول در عکاسی

نورپردازی در عکاسی، از مهم ترین عناصر موجود در عکاسی است که باید به آن توجه شود، مهم ترین نورپردازی هایی که در عکاسی استفاده می شوند عبارتند از:

 1. نورپردازی از جلو: در کلاس عکاسی بین المللی می آموزید که نورپردازی از جلو به نوری می گویند که با زاویه ۹۰ درجه و از پشت عکاس به سوژه تابیده می شود، با وجود نور مستقیم در قسمت جلو، سایه ها در پشت جسم قرار می گیرند، بنابراین هیچ سایه ای در تصویر نیست تا جزئیات را پنهان کند.
 2. نورپردازی جانبی: یا قرار دادن منبع نور یا سوژه به گونه ای که نور از طرفین آن برخورد کند ، با ایجاد سایه ها و عمق، با جلوه ی خسته کننده ی نورپردازی جلو می جنگد. نورپردازی جانبی هنوز هم نسبتاً ساده است، در کلاس عکاسی بین المللی می آموزید که شما در این نوع نورپردازی، تنها باید متوجه چگونگی وجود سایه ها باشید. این نورپردازی موجب ایجاد تاکید بر بافت ها و دادن عمق به اشیا می شود.
 3. نورپردازی از پشت: پیچیده ترین نوع نورپردازی است، نورپردازی از پشت می تواند تصاویر دیدنی ایجاد کند. هنگام استفاده از این نور، بسیاری از عناصر به چشم می خورد. این نور همچنین موجب ایجاد پرتره هایی زیبا می شود.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دوره آموزش جامع عکاسی با مدرک بین المللی

کلاس عکاسی

۸ اصول انتخاب سوژه در عکاسی

 1. در کلاس عکاسی می آموزید که انتخاب مکان برای قرار دادن سوژه در قاب می تواند به موضوع شما کمک کند تا توجه بیشتری ایجاد کنید.
 2. پرسپکتیو نقش مهمی در نحوه دیدن یک موضوع بازی می کند. زاویه ای که شما برای عکسبرداری از سوژه انتخاب می کنید در نحوه درک آن نقش دارد.
 3. به دنبال نور بگردید. نور می تواند نقش مهمی در نحوه نگاه به سوژه شما داشته باشد.
 4. عکاسان با تجربه غالبا نورپردازی عالی، الگویی جالب یا مکانی عجیب را نشان می دهند و مفهوم عکس را انتقال می دهند.
 5. در کلاس عکاسی نحوه ی تصویربرداری از اشیاء معمولی را به روش های غیرمعمول می آموزید.
 6. انتخاب زاویه عکسبرداری، نورپردازی، ترکیب و همه مسائلی که برای ایجاد یک عکس معمولی یا غیر معمول ترکیب می شوند.
 7. هنگام عکاسی از افراد، به دنبال سوژه ها و احساسات و عملی باشید که به ایجاد داستانی در ذهن بیننده کمک می کند.
 8. سوژه ای الهام بخش بیابید، در کلاس نحوه ی یافتن سوژه به عنوان جوهر یک عکس آموزش داده می شود. مطمئناً، سوژه های بسیاری برای گرفتن عکس وجود دارد، اما داشتن یک موضوع عالی یا یک موضوع خسته کننده که به روشی غیرمعمول ارائه شده است، برای تهیه ی تصاویر عالی ضروری است.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره عکاسی حرفه ای ویژه ورود به بازار کار

 

کلاس عکاسی بین المللی

 

ثبت نام کلاس عکاسی

اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت برای آموزش و ورود به بازار کار حرفه ای عکاسی هستید ،

اگر به دنیای نامحدود و هیجان انگیز عکاسی علاقمندید…

اگر قصد مهاجرت دارید و میخواهید در خارج از کشور کسب و کار خود را آغاز کنید …

برای اشنایی بیشتر با سرفصل ها و ثبت نام در این دوره لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.