برترین و جامع ترین کلاس گریم و میکاپ عروس در تهران با مدرک بین المللی در بهترین آموزشگاه میکاپ عروس در تهران آموزشگاه صنعت و معدن …. آموزشگاه گریم تخصصی عروس با بهترین متد آموزشی سال ۲۰۲۰….آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و ویژه ورود به بازار کار …

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس میکاپ

خدمات ویژه عروس که میکاپ آرتیست ها انجام می دهند

میکاپ آرتیست می تواند برای عروس کارهای بسیار زیادی بکند اما مهمترین کاری که باید انجام دهد و در کلاس میکاپ عروس به وی آموزش داده شده است زیباتر کردن چهره به وسیله آرایش می باشد. استفاده از برندهایی که نکات خاص و ویژگی های خاصی را دارند. هر کدام از آرایشگرها و میکاپ آرتیست ها این مسئله را به خوبی می‌دانند که میکاپ باید به صورتی باشد که چهره را زیباتر کند نه اینکه آرایش خاص برای آن انجام و صورت را تغییر دهد و این تنها به وسیله آن رخ می‌دهد که شما شناخت کافی از صورت نحوه آرایش و زیباتر نمودن و رفع عیوب ظاهری داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی 2020

از دیگر خدماتی که برای عروس ها انجام می شود ، پاکسازی صورت نیز هست که شما در این مجموعه  آموزش ببینید.

کلاس میکاپ عروس

انواع سبک های میکاپ عروس

یک کلاس میکاپ به شما این را آموزش می دهد که شما در هنگام آرایش کردن و زیباتر نمودن صورت با چهره عروس خود از سبک هایی استفاده کنیم. سبک های متفاوتی برایاینکار وجود دارد و هر میکاپ آرتیستی پس از مدتی سبک خاصی برای خود انتخاب می‌کند، اما تمامی سبک ها را به خوبی بلد میباشد. شاید شما نیز شنیده باشید که این آرایشگر سبک کلاسیک دارد. سبک هایی که آرایشگری و میکاپ آرتیست می تواند انجام دهد به این صورت است سبک کلاسیک، هالیوودی، عربی، خلیجی، آمریکایی و …. که هر کدام از این سبک ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی نسبت به خود دارد که بعضی از آنها ممکن است در تغییر مو، رنگ چهره و حتی تغییر یک رژ لب چهره خاص و متفاوت را بیافریند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه گریم و میکاپ زنانه در غرب تهران با بهترین اساتید

کلاس میکاپ تهران

ثبت نام کلاس گریم و میکاپ عروس

آیا می خواهید رشته میکاپ را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به کسب درآمد از رشته میکاپ فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.