کلاس میکاپ و گریم با متد جدید در تهران

کلاس گریم

کلاس میکاپ و گریم با متد جدید در تهران،کلاس آموزش خودآرایی در تهران.آموزش میکاپ عروس و تمام فنون و اطلاعاتی که از صفر تا صد در رشته گریم و آرایشگری به آن نیاز دارید.با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید مطرح و حرفه ای در رشته میکاپ و گریم در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.

کلاس گریم

میکاپ آرتیست کیست ؟

میکاپ آرتیست به فردی گفته می شود که آرایشگر حرفه ای است و کار آرایش و گریم خانم ها یا اقایان را انجام می دهد .یک میکاپ آرتیست حرفه ای با دانش و تجربه ای که دارد ابتدا چهره افراد را بررسی می کند تا بتواند زیبای چهره افراد را به کمک مواد آرایشی بهتر نشان دهد .

یک میکاپ آرتیست حرفه ای تلاش می کند زیبایی چهره و مواد آرایشی به کار رفته  در چهره را  به صورت طبیعی نمایش دهد نه اینکه با استفاده زیاد از مواد آرایشی بخواهد تغییرات آشکار و چهره ای نا متناسب با بدن ایجاد کند . در کلاس های گریم و میکاپ مربیان به این نکته توجه می کنند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آرایشگری زنانه حرفه ای در تهران

به دلیل اهمیت زیبای و تاثیر مثبتی که آرایش  در روحیه  افراد دارد امروزه خانم ها زیاد به میکاپ آرتیست ها برای جشن عروسی ، تولد و سینما و تلوزیون ومراسم نامزدی و… مراجعه می کنند .

میکاپ آرتیست حرفه ای اطلاعات و مهارت های لازم در زمینه روش های شاداب کردن پوست ، روش مراقبت از پوست و آشنا به رنگ ها وقرینه سازی و اصول سایه زدن را می داند .مکایپ آرتیست ها برای افزایش مهارت و یادگیری تکنیک های آرایشی در کلاس گریم و میکاپ شرکت می کنند.

یک اینکه یک مکایپ آرتیست حرفه ای شوید لازم هست که ذهن خلاقی داشته باشید به خصوص برای کار کردن در سینما و تلوزیون و برای فیلم های تاریخی که نیاز هست یک میکاپ آرتیست ایده های خلاقانه داشته باشد و چهره ای بازیگر را با متناسب با نقشی که قرار است اجرا کند ، چهره ای بازیگر را به بهترین شکل آرایش نماید. امروزه باید میکاپ آرتیست ها با دنیای مد و آرایشی آشنا باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس گریم صورت با اساتید معتبر

کلاس میکاپ

اصول سایه زدن در میکاپ

میکاپ آرتیست ها برای اینکه مشتری یک آرایش متعادل و زیبای داشته باشد و چهره فرد خسته نشان داده نشود از سایه های روی چشم استفاده می کنند و این باعث می شود چهره شاد نشان داده شود .سایه چشم بیشترین تنوع رنگ را دارد .

برای اینکه سایه زیبای داشته باشید ایتدا با روشن ترین رنگ پالت  پلک تان را سایه بزنید  دوم از رنگ تیره یا متضاد استفاده کنید. در پالت سایه رنگ های متضاد در جهت ۲ مخالف  هم قرار گرفته است . آرایشگران حرفه ای از رنگ های متضاد هم اغلب استفاده می کنند و استفاده از دو رنگ متضاد کمک می کند یک سایه زیبای بر روی چشم شکل بگیرد . این ترکیب رنگ باعث می شود آرایش طبیعی و زیبای داشته باشید .در کلاس گریم و میکاپ مربیان روش های صحیح سایه زدن را آموزش می دهند .

ازاصول  مهم یادگیری گریم و میکاپ این است که هنرجویان بتوانند خوب فرم چهره و رنگ پوست مشتری را  خوب بررسی کنند و آرایشی متناسب چهره مشتری داشته باشند .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ ساده و اروپایی 2020

کلاس میکاپ تهران

ثبت نام در کلاس میکاپ و گریم

برای اشنایی بیشتر با سرفصل های گریم و میکاپ و ثبت نام لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان گریم و آرایشگری در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.