بهترین آموزشگاه تخصصی گریم و میکاپ با ارائه مدرک معتبر در غرب تهران … میکاپ و آرایشگری در آموزشگاه تخصصی صنعت و معدن …. با بهترین متد آموزشی سال ۲۰۲۰….آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و ویژه ورود به بازار کار …

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس آرایشگری

اهمیت رشته میکاپ آرتیستی در بازار کار امروزی

علاقه به زیبایی از دیر باز در وجود انسان بوده داشته است و آرایش نیز به دنبال این حس زیبایی دوستی ایجاد شده است. میکاپ ، آرایشی است که با افزایش رنگ ها در صورت بوجود می آید و مانند گریم که سایه روشن در آن استفاده می شود نیست.

امروزه علاقه بسیاری از مردم به آرایشی است که به صورت نزدیکتر باشد و تغییراتی که با گریم در چهره ایجاد می گردد برای خیلی از مردم قابل پسند نیست. در واقع آرایش های غلیظ چهره واقعی فرد را مخفی می کند و  امروزه رشته میکیاپ  با آموزش نکاتی مهم به خانم هایی که به آرایش علاقه دارند نشان می دهد که چگونه با کمک رنگ ها چهره واقعی خود را زیباتر کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین کلاس آموزش گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی

تابه حال به این موضوع فکر کردید که درآمد آرایشگاه ها از خیلی از شغل های دیگر بالاتر است ؟ دلیل آن این است که امروزه چه خانم ها و چه آقایان تمایل بیشتری برای زیباتر دیده شدن دارند.و البته آرایشگاه های مخصوص بانوان بیشتر…

خدماتی که آرایشگاه ها ارائه می دهند از جمله پاک سازی پوست ، میکاپ عروس ، میکاپ ساده ، شنیون و خدماتی دیگر است که همه ی این ها را از مقدماتی تا پیشرفته در مجموعه صنعت و معدن آموزش خواهید دید.

کلاس تحصصی آرایشگری

مشاغل یک میکاپ آرتیست

یک  میکاپ آرتیست زمانی که وارد این رشته می شود می تواند در آرایش و یا گریم  و چهره پردازی فعالیت کند. تمام این بخش های میکاپ نیازمند ممارست و  کار فراوان است. میکاپ آرتیست ها می توانند به عنوان یک آرایشگر حرفه ای برای آرایش عروس کار کنند. البته شاخه های مختلفی در رشته های میکاپ وجود دارد مانند چهره پردازی که با گذراندن دوره هایی نیز می توان وارد حرفه گریموری شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام دوره آرایشگری در تهران

یک میکاپ آرتیست امروزه به عنوان مدیریت یک آرایشگاه تخصصی می توان مشغول به کار شود و با کسب تجربه بهترین میکاپ ها را بر روی چهره انجام دهد. مسلما رعایت اصول و استاندارد در این کار و داشتن خلاقیت می تواند کمک زیادی برای میکاپ آرتیست به همراه داشته باشد. با گذراندن  کلاس میکاپ  می توانید وارد این حرفه شوید.

آموزش تخصصی آرایشگری

کلاس آموزشی آرایشگری

آیا به دنبال کسب مهارت در رشته آرایشگری هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و به دنبال دوره های کوتاه مدت با هزینه ی مناسب هستید ؟ آیا فضای آموزشگاهی را برای یادگیری ترجیح میدهید ؟ شما می توانید قبل از شروع فعالیت و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه میکاپ از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.