کلاس های آموزشی حرفه ای طراحی لباس در غرب تهران

کلاس های طراحی لباس در غرب تهران

کلاس های آموزشی حرفه ای طراحی لباس در غرب تهران با ارائه مدارک معتبر و بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا و UKAS  انگلستان در آموزشگاه طراحی لباس در غرب تهران

کلاس های طراحی لباس در غرب تهران

 

 

کاربرد نرم افزارهای آموزشی در طراحی لباس چیست؟

طراحی لباس یک هنر است و به واسطه­ آن زیباترین و شیک ­ترین لباس ­ها دوخته می­ شود. در گذشته طراحان لباس تنها از طریق نقاشی لباس ­های خود را طراحی می­کردند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی نرم ­افزارهای جدیدی ویژه طراحی لباس به بازار آمده است که واسطه آن می ­توان زیباترین،جذاب­ترین و شیک­ ترین مدل­ های لباس­ را طراحی کرد.

کلاس های طراحی لباس در غرب تهران

کاربرد مولاژ در طراحی لباس چیست؟

در طراحی با استفاده از مولاژ ، لباس به صورت مستقیم از پارچه و یا از روی کاغذ طراحی می­شود ، همه طراحان لباس مشهور  از این روش برای طراحی لباس­ های خود استفاده می­ کنند ،
با استفاده از این روش  طراح می ­تواند طرح لباسی را که در ذهن خود می ­پرورانده، با استفاده از پارچه و سوزن بر روی مانکن پیاده کند.
در طراحی لباس با استفاده از مولاژ، اندازه ­گیری دقیق و برش صحیح کاغذ و پارچه بسیار مهم است و در تمیز درآمدن لباس بسیار تاثیر دارد.
در ابتدا الگوی طرح بر روی کاغذ به صورت دقیق کشیده شده و پس از آن مولاژ پارچه­ای از روی الگوی کاغذ ساخته می­شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در شهرک غرب و صادقیه

طراحی با استفاده از مولاژ لباس یکی از قدیمی ­ترین و کاربردی­ ترین روش­های طراحی تاکنون بوده­ است و هر  طراحی نیاز دارد که به این روش مسلط باشد.

کلاس های طراحی لباس در غرب تهران

نحوه ثبت نام در کلاس های آموزشی حرفه ای طراحی لباس در غرب تهران

دانشپذیران می توانند جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی طراحی لباس از طریق لینک واتساپ در پایین همین صفحه به صورت آنلاین با کارشناسان مرکز ارتباط برقرار نمایند و یا از طریق شماره های ذیل جهت مشاوره با کارشناسان این رشته به صورت تلفنی تماس حاصل نمایند.