کلاس های طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته و آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک بین المللی و سرفصل های اجرایی این رشته با متد ۲۰۱۹ و استاندارد های روز دنیا و همچنین ارائه مدارک مورد تایید اتحادیه اروپا

کلاس های طراحی لباس

چگونه طراح لباس شویم؟

شاید یکی از دغدغه های علاقمندان به صنعت طراحی و مد این باشد که چگونه می توانند به یک طراح لباس حرفه ای تبدیل شوند. در واقع طراحی لباس یک هنر می باشد که شامل ایده پردازی های خلاقانه جهت دوخت  لباس می باشد که توسط آن می توان طرح های بسیار زیبایی را خلق نمود. به جرات می توان گفت کلاس های طراحی لباس در کنار شخصیتی خلاق و هنری برای تبدیل شدن به یک طراح ماهر و خلاق حرف اول را می زند. اما نکته قابل توجه این است که نمی توان به هر  کلاسی برای آموزش اعتماد کرد. از اینرو باید کلاس هایی را  که هدف آن ها تربیت افرادی ماهر و متخصص می باشد را انتخاب نمود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در ترکیه

کلاس های طراحی لباس

جایگاه طراح لباس در صنعت پوشاک کشور چیست ؟

با توجه به پر رنگ شدن بخش طراحی و نقش طراحان لباس در شرایط فعلی کشورمان می توان گفت که امروزه بر خلاف گذشته طراح لباس از جایگاه و ویژه ایی در صنعت پوشاک برخوردار می باشد. یک طراح مد و لباس می تواند به صورت آزاد و مستقل کار کند و یا اینکه در انواع شرکت های طراحی و تولید و عرضه پوشاک استخدام شود. همچنین شخصی که این حرفه را توسط کلاس های طراحی لباس معتبر آموخته و دارای سرمایه و تبحر کافی در این زمینه باشد می تواند شرکت های طراحی یا تولید لباس را به تنهایی راه اندازی کند.

کلاس های طراحی لباس

نحوه شرکت در کلاس های طراحی لباس

دانشپذیر گرامی شما می توانید جهت شرکت در کلاس های طراحی لباس با سرفصل های اجرایی و از سطوح مقدماتی تا پشرفته از طریق شماره های ذیل با کارشناسان این رشته جهت مشاوره و راهنمایی تماس حاصل نمایید.