کلاس میکاپ تخصصی عروس با حضور برترین اساتید کشور در بهترین آموزشگاه میکاپ  …آموزش میکاپ و گریم از مقدماتی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ….آموزش میکاپ صورت و خودآرایی و میکاپ عروس … به صورت جامع تمام اصول و فنون آرایشگری و میکاپ آموزش داده خواهد شد و هنرجو برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می شوند…

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس میکاپ

اصول موفقیت در رشته گریم و میکاپ

برای اینکه شخص در حرفه گریموری موفق باشد، باید مراحل مختلفی را طی کند. اولین و مهمترین مساله در موفقیت یک گریمور، داشتن علاقه شخصی به مطالبی است که مربوط به گریموری و زیبایی است. باید توجه داشته باشید که این شغل علاوه بر اینکه بسیار پر هیجان است ولی مسئولیت سنگینی دارد. باید برای داشتن این شغل ارتباط های زیادی برقرار کنید و همیشه به اطلاعات روز دنیا دسترسی داشته باشد و علاقه زیادی به یادگیری آموزش های جدید گریموری داشته باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین و جامع ترین کلاس گریم و میکاپ عروس در تهران

کلاس گریم صورت  توسط مراکز معتبر آموزشی برگزار می شود که افراد علاقمند می توانند دانش خود را به روز نمایند و روش های مدرن گریم را آموزش ببینند. گریمور موفق سعی می کند تجربیات خود را افزایش به عنوان مثال ابتدا گریم را روی صورت خود انجام دهد. با مواد و لوازم آرایشی که مخصوص گریم است آشنا شوید. به عنوان گریموری که می خواهد، موفق باشد بهتر است با انواع مدل ها ی آرایشی آشنا شود و مجلات مربوط به مد و فشن را دنبال کنید.

کلاس میکاپ تخصصی

بازار کار و مشاغل یک میکاپ آرتیست

کلاس گریم صورت دوره ای متناسب با شغلی که دانشجو قصد دارد در آن فعالیت کند برگزار می کند به عنوان مثال گریمور هایی که برای  میکاپ در آرایشگاه ها آموزش می بینند،  مطالب آموزشی که می گذرانند با کسانیکه به عنوان گریمور در یک پروژه سینمایی فعالیت می کنند، متفاوت هستند. حتی گریمورها با گذراندن کلاس گریم صورت برای یک تئاتر یا فیلم  دارای دسته بندی متفاوتی خواهند بود. گریمورها بر اساس تجربیات و آموزش هایی که گذرانده اند به عنوان طراح گریم و مجری گریم شناخته می شوند. گریمورهایی‌که برای آرایشگاهها فعالیت می کنند معمولا آرایش عروس را به عهده دارند که دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه می باشند. کلاس گریم صورت برای افراد علاقمند دوره های کامل برای هر کدام از این حرفه ها برگزار می کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ با متد اروپایی

 

آموزش میکاپ

ثبت نام کلاس گریم و میکاپ

آیا به دنبال کلاس معتبر برای یادگیری حرفه ای گریم و میکاپ هستید ؟

آیا قصد مهاجرت دارید و میخواهید این رشته را به صورت حرفه ای در خارج از کشور ادامه دهید ؟

آیا محیط آموزشگاهی را برای یادگیری میکاپ و آرایشگری میپسندید ؟

شما میتوانید قبل از اغاز این حرفه و برای کسب اطلاعات بیشتر در واتس اپ و یا از طریق شماره های سایت با دپاتمان گریم و میکاپ در ارتباط باشید .

با آرزوی موفقیت.