کلاس و اردوهای تخصصی آموزش عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …برگزار کننده دوره های تخصصی عکاسی در تهران و شهرستان ها…کلاس عکاسی مخصوص کسانی است که می خواهند با گذراندن دوره کوتاه مدت وارد بازار کار حرفه ای شوند.. در ادامه با ما همراه باشید :

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

کلاس و اردوهای تخصصی آموزش عکاسی آنلاین و حضوری

اگر شما هم از در  دست گرفتن دوربین و ثبت هر اتفاق پیرامون خود لذت می برید یا چشمانتان همیشه در پی خلق سوژه های جذاب برای به کادر کشیدن آنها است این مطلب را مطالعه کنید.

با گسترش استفاده مردم از اینترنت و استفاده از شبکه های مجازی این روزها بسیاری از مردم اوقات خود را با برسی عکس های این شبکه ها و محتواهای تصویری در روز می گذرانند.بسیاری از مخاطبین کلاس های ما عکاسی را به عنوان هنر و لذت شخصی و بسیاری دیگر کلاس های حرفه ای را برای فعالیت حرفه ای در بازار انتخاب می کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس های آموزش عکاسی با مدرک معتبر و بین المللی

باید بدانید که در آیتم های آموزشی شما چه به عنوان یک گردشگر علاقه مند به عکاسی و چه به عنوان یک فعال عکاسی تبلیغاتی اصولی هست که گذراندن آنها بسیار حائز اهمیت است.

برای شروع کلاس های آموزشی شما نیاز به یک دوربین DSLR (نوع برند مهم نیست) فرصت مناسب برای آمدن به کلاس(۲ روز در هفته) و از همه مهمتر علاقه ذاتی به این حرفه دارید.صراحتا به شما می گوییم که اگر عاشق عکاسی نیستید و فقط به عنوان منبع درآمد یا پر کردن اوقات خود به این هنر زیبا می نگرید از شروع این راه چشم پوشی کنید.

کلاس های آموزشی عکاسی از سطح پایه و اصول اولیه و با آموزش منوی دوربین های دیجیتال آغاز می گردد.این بسیار مهم است که در قدم اول شما وسیله ثبت لحظات خود یعنی دوربین را بشناسید و ارتباط صمیمی با آن برقرار کنید.

هیچ موقعیتی نباید وجود داشته باشد که شما ندانید که چگونه باید دوربین خود را برای ثبت آن تنظیم کنید.البته این آغاز راه است و در ادامه شما مسائل تخصصی تر را در ترم های بعدی می گذرانید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه عکاسی صنعتی در غرب تهران

بخشی از آموزش های شما در اردوهای آموزشی است که در فضای باز کلاسهایتان تشکیل می شود.فراموش نکنید که عکاسی را نمی توان در فضای بسته یاد گرفت.

دوره عکاسی

چه پیش نیازی برای دوره ی عکاسی مناسب است ؟

برای گذراندن دوره عکاسی در مجموعه صنعت و معدن ، نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارید و از صفر تا صد آموزش می بینید. به صورتی که بعد از اتمام دوره می توانید وارد بازار کار حرفه ای شوید.برای رسیدن به سطح حرفه ای در عکاسی باید چند نکته را اجرایی کنید.

  • اولین مرحله که مربوط به اساتید مجموعه می باشند که شما می توانید با گذراندن دوره در مجوعه صنعت و معدن با اساتید حرفه ای کلاس ها را گذرانده و آموزش تخصصی ببینید.
  • امر مهم دیگر ، تمرین هنرجوست . این رشته بیشتر از هر امری به تمرین پیاپی احتیاج دارد.با گرفتن عکس های بسیار و رعایت اصولی که در کلاس آموزش دیدید می توانید سطح خود را بالاتر ببرید.
  • پرورش خلاقیت نیز یکی از اصول مهم در این حرفه است.هرچقدر پایه های علمی خود را بالاتر ببرید در این رشته موفق تر خواهید بود.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی تهران

ثبت نام کلاس تخصصی عکاسی

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی و نحوه ی برگزاری کلاس ها ، از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق باشید .