کلاس و اردوهای تخصصی آموزش عکاسی از صفر تا ۱۰۰

 

کلاس و اردوهای تخصصی آموزش عکاسی از صفر تا ۱۰۰

اگر شما هم از در  دست گرفتن دوربین در یک روز تعطیل و ثبت هر اتفاق پیرامون خود لذت می برید یا چشمانتان همیشه در پی خلق سوژه های جذاب برای به کادر کشیدن آنها است این مطلب را مطالعه کنید.

 

با گسترش استفاده مردم از اینترنت و استفاده از شبکه های مجازی این روزها بسیاری از مردم اوقات خود را با برسی عکس های این شبکه ها و محتواهای تصویری در روز می گذرانند.

بسیاری از مخاطبین کلاس های ما عکاسی را به عنوان هنر و لذت شخصی و بسیاری دیگر کلاس های حرفه ای را برای فعالیت حرفه ای در بازار انتخاب می کنند.

باید بدانید که در آیتم های آموزشی شما چه به عنوان یک گردشگر علاقه مند به عکاسی و چه به عنوان یک فعال عکاسی تبلیغاتی اصولی هست که گذراندن آنها بسیار حائز اهمیت است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس عکاسی در تهران و حومه

برای شروع کلاس های آموزشی شما نیاز به یک دوربین DSLR (نوع برند مهم نیست) فرصت مناسب برای آمدن به کلاس(۲ روز در هفته) و از همه مهمتر علاقه ذاتی به این حرفه دارید.صراحتا به شما می گوییم که اگر عاشق عکاسی نیستید و فقط به عنوان منبع درآمد یا پر کردن اوقات خود به این هنر زیبا می نگرید از شروع این راه چشم پوشی کنید.

 

کلاس های آموزشی عکاسی از سطح پایه و اصول اولیه و با آموزش منوی دوربین های دیجیتال آغاز می گردد.این بسیار مهم است که در قدم اول شما وسیله ثبت لحظات خود یعنی دوربین را بشناسید و ارتباط صمیمی با آن برقرار کنید.

هیچ موقعیتی نباید وجود داشته باشد که شما ندانید که چگونه باید دوربین خود را برای ثبت آن تنظیم کنید.البته این آغاز راه است و در ادامه شما مسائل تخصصی تر را در ترم های بعدی می گذرانید.

بخشی از آموزش های شما در اردوهای آموزشی است که در فضای باز کلاسهایتان تشکیل می شود.فراموش نکنید که عکاسی را نمی توان در فضای بسته یاد گرفت.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی

 

ما به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام در کلاس ها از مشاوره کارشناسان دپارتمان عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق تماس با مرکز استفاده کنید.

 

برای اطلاع دقیق تر از سرفصل ها و ترم های عکاسی روی لینک زیر کلیک کنید