کلاس گریم حرفه ای و معتبر در تهران

کلاس گریم معتبر

کلاس گریم حرفه ای و معتبر در تهران ، آموزش گریم و میکاپ حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…کلاس تخصصی گریم عروس و خودآرایی حرفه ای …آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و منطبق بر متدهای جدید روز دنیا .این دوره ها مناسب افرادی ست که میخواهند وارد بازار کار حرفه ای شوند و یا آرایشگرانی که میخواهند اطلاعات خود را به روز کنند. و یا افرادی که به صورت هنری شخصی میخواهند این دوره را دنبال کنند.

کلاس گریم

متعادل سازی چهره، نشان دهنده هنر یک آرایشگر

در یک کلاس گریم  با ۶ مرحله در مورد متعادل سازی چهره آشنا می شوید.

  • مرحله اول آماده سازی پوست برای گریم است. در این مرحله پوست پاکسازی میشود و هر نوع آلودگی پاک می شود. سپس با مواد مرطوب کننده پوست را مرطوب می کنند.
  • مرحله بعد تصحیح عیوب یا کاموفلاژ است. زیر نظر یک متخصص یاد میگیرید که عیب هایی پوستی مثل آکنه، جای آکنه، ماه گرفتگی، لک و غیره را از سطح پوست کم رنگ شوند. با پکیج های موجود در بازار این تکنیک انجام می شود.
  • مرحله سوم متعادل سازی ابرو است. بعد از تشخیص فرم صورت باید به اصلاح ابرو پرداخت. ابرو ناحیه ای از صورت است که به آن زیبایی می بخشد پس باید نواقص ابرو برطرف شود. امری که مهم است مطابقت ابرو با چهره فرد است.
  • مرحله چهارم کانتور و هایلایت است. این مرحله بسیار مهم است. استفاده از تکنیک های کانتور به شیوه درست نتیجه ای رضایت بخش و طبیعی دارد. به کمک کانتور و هایلایت می توان با ترکیب رنگ ها برخی نواقص را پوشاند و با ترکیب رنگ های تیره و روشن فرمی متفاوت به چهره داد.
  • مرحله پنجم آرایش چشم است. در این مرحله با توجه به فرم چشم عمل می کنیم.
  • و در آخر آرایش لب می باشد. با توجه به اینکه لب در بهترین حالت خود باشد به گونه ای عمل می کنیم که ماندگاری گریم بالا باشد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته با بهترین اساتید این حرفه

کلاس گریم حرفه ای

انواع متد ها در گریم

در واقع کلاس گریم حرفه ای با دو نوع پایه گریم آشنا می شوید. گریم ساده اولین چیزی است که با آن آشنا می شوید. گریم ساده با توجه به هدف شما انجام میپذیرد چرا که شاید انجام مراحل گریم ضروری نباشد. اصول اصلی آن دو جز است.

  • بخش اول تنظیم رنگ پوست است. این کار به صورتی است که در عین حال رنگ صورت متناسب می شود و حس و رنگی طبیعی به آن می بخشد.
  • بخش بعدی اصلاحات است. در این بخش همانطور که مشهود است نقص های پوستی نظیر اصلاح لکه پوست و براقیت پیشانی، کم رنگی یا پر رنگی ابرو، روشن کردن گودی زیر چشم و غیره می پردازیم.

گریم بعدی گریم اصلاحی است. این نوع به اصلاحات پوستی نظیر چروک ها می پردازیم. هدف آن طبیعی جلوه کردن است و در عین حال نا مشخص بودن است. پس با توجه به اشکالات پوستی آن ها را اصلاح می کنیم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایشگری با متد 2020

کلاس گریم معتبر

شرکت در کلاس گریم

آیا آموزش در آموزشگاه را به آموزش در آرایشگاه ترجیح میدهید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما اهمیت دارید ؟ آیا میخواهید آرایشگاه خود را تاسیس کنید و در بازار کار حرفه ای مشغول به کار شوید ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از اغاز این حرفه میتوانید با دپارتمان گریم و میکاپ در واتس اپ و یا از طریق شماره های سایت در ارتباط باشید.

موفق باشید.