آموزش گریم و آرایش ابروی پهن

همان‌طور که گفته شد آرایش ابروی پهن کاری به‌ظاهر سخت است که در دید اول هر فردی تلاش می‌کند برای حل این مشکل و انجام این نوع گریم به آرایشگر مراجعه کند که وی را مجبور به پرداخت هزینه‌های بسیاری می‌کند، اما در این مطلب قصد داریم بگوییم که این‌گونه نیست و تنها با چند ترفند ساده و رعایت چند نکته می‌توانید ابروی پهن خود را حتی اگر مبتدی باشید آرایش کنید.

یکی از مشهورترین آرایشگران و هنرمندان در این زمینه اظهار می‌کند که بهتر است در این کار دقت کنید چون ممکن است به‌صورت تصادفی هر بلایی بر سر ابروی خود آورید و به‌جای اینکه آرایش ابروی پهن روی آن پیاده‌سازی کنید باعث نقص آن‌ها خواهید شد.

نکات کلیدی برای آرایش ابروی پهن در منزل

  • قوس‌های ابروی پهن را رعایت کنید

اولین نکته‌ای که باید در آرایش ابروی پهن به آن دقت کنید این است که قبل از اینکه اقدام به ضخیم کردن سینه‌های ابرو کنید و مرکز ابرو را ضخیم کنید برای داشتن ابروی پهن و زیبا حتماً باید قوس ابروها را رعایت کنید!

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش ابرو با سایه

درنتیجه ابتدا به تنظیم قوس ابرو اقدام نمایید تا درنهایت ابروی پهن شما زیباتر به نظر آید، قوس ابرو باید دقیقاً وسط چشمان قرار گیرد، اگر قوس ابروهای شما دقیق در وسط چشمان باشد به زیبایی شما کمک خواهد کرد.

  • موهای ریز و زائد را تمیز کنید

همیشه موهای ریز و زائد اطراف ابرو را قبل از آرایش ابروی پهن تمیز کنید زیرا کوچک‌ترین موی زائد باعث از بین رفتن تقارن و زیبایی گریم ابروی شما خواهد شد پس با یک موچین ظریف اقدام به تمیز کردن موهای زائد کنید.

  • هیچ‌گاه برس زدن گوشه‌های ابرو را فراموش نکنید

هنگام استفاده از نوک برس همواره آن را برای داشتن یک ابروی پهن زیباتر به ژل ابرو آغشته کنید، در کنار آن حتماً از سمت داخل به بیرون عمل برس زدن را انجام دهید و سعی کنید همواره زاویه خود را حفظ نمایید تا زاویه برس کشیدن تغییری نداشته باشد، این حرکت به ژل اجازه می‌دهد تا کل موهای ابروی شما را در بربگیرد و پس از آرایش ابروی زیبایی دوچندانی را برای صورت شما به ارمغان آورد.

  • اقدام به پر کردن ابروی پهن خود کنید
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نکات گریم و میکاپ ابرو

اگر از قلموی مخصوص برای پر کردن ابروی خود استفاده می‌کنید حتماً برای داشتن یک ابروی زیبا و جذاب از میانه ابرو جایی که قوس قرار دارد به پر کردن ابروی پهن بپردازید این‌گونه ابروی شما حجم زیباتری خواهد داشت و نتیجه نهایی آن زیبایی خاصی را نمایان خواهد کرد، در کنارها نیز می‌توانید از سایه‌های کم‌رنگ‌تر استفاده کنید.

به‌اندازه استفاده کنید، استفاده بیش‌ازحد موجب ایجاد یک حالت مصنوعی بودن در ابروی شما خواهد کرد که جبران‌پذیر نخواهد بود.

  • قلمو را به اسپری آغشته کنید

همواره برای برس مو یا قلمو از ژل یا اسپری استفاده نمایید این‌گونه می‌توانید از ابروهای خود و سلامت موهای آن اطمینان حاصل کنید تا در بین آرایش به آن لطمه‌ای وارد نشود.