آموزش گریم و آرایش چانه بلند

آموزش گریم و آرایش چانه بلند

اگر چانه‌تان بلند یا به اصطلاح U شکل است یاد گرفتن تکنیک‌های آرایشی که چانه تان را کوچک تر نشان دهد؛ هم زیبایی صورت تان را دو چندان می کند و هم اعتماد به نفس تان را بالاتر می برد. چانه بلند ممکن است سن شما را بیشتر از آنچه که هست نشان دهد! به همین دلیل خانم ها از انواع چانه های کوچک که زوایای زنانه تری داشته باشد بیشتر خوش شان می آید. تغییر شکل چانه ممکن است فواید دیگری هم داشته باشد مثلا باعث میشود بینی تان هم کوچک تر به نظر برسد. در مقاله آموزش گریم و آرایش چانه بلند به کمک شما آمده ایم و ترفندهای ساده ای را در این زمینه به شما آموزش می دهیم.

 

نکته زمینه ای مهم در آموزش گریم و آرایش چانه بلند

اگر فونداسیون صورت تان خیلی تیره تر یا روشن تر نسبت به گردن تان باشد؛ در واقع خودتان دارید تمام تلاش تان را می کنید تا دیگران به خطوط و زوایای چانه تان توجه کنند. پس بهتر است از یک محو کننده یا اسفنج معمولی برای محو کردن تفاوت طیف رنگی بین صورت و گردن استفاده کنید. این شاید مهم ترین نکته در آرایش چانه بلند باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و گریم چانه کشیده

 

ترفندهای آموزش گریم و آرایش چانه بلند

  • وقتی می خواهید کاری کنید که چانه تان کوچک تر به نظر برسد باید آرایش تان بر روی نیمه بالایی صورت متمرکز باشد.
  • از یک حجم دهنده و پر کننده ابرو استفاده کنید و خط ابروی کامل و واضحی ترسیم کنید.
  • برای آرایش چشم و مژه ها از ریمل حجم دهنده استفاده کنید تا چشم هایتان جلوه بیشتری داشته باشند.
  • رژ گونه تان را در جهت بالا بکشید.
  • رنگ رژ لب تان را از طیف رنگ های روشن انتخاب کنید تا حواس ها را از سمت چانه تان پرت کنید.
  • از بین سایه های چشم تان رنگی که تیره تر باشد انتخاب کنید و با آن قسمت وسط چانه تان را پوشش دهید و سپس به سمت زیر چانه آن را محو کنید. هم چنین خطوطی امتداد چانه تان را مشخص تر کنید تا محدوده چانه بسته تر به نظر برسد. این ترفند آرایش چانه در کوچک نشان دادن چانه تان بسیار کارآمد است.
  • با استفاده از کرم های هایلایتر قسمت میانی صورت و به ویژه استخوان های گونه و قسمت میانی پیشانی را پوشش دهید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش انواع چانه

 

 

نکته پایانی

ترفندهای آرایش چانه بلند را تمرین کنید تا بالاخره بتوانید شیوه آرایش روتین تان را برای حصول نتیجه بهتر پیدا کنید. نکته آخر این که انتخاب اکسسوری مناسب و استایل لباس هم می تواند در کوچک نشان دادن چانه تان به شما کمک کند. به عنوان مثال انوع گردن بندهای پهن و یا چوکرها در این زمینه گزینه های مناسبی هستند که به همراه تکنیک‌های آرایش چانه بلند به شما کمک می کنند صورت تان گردتر و چانه تان کوچک تر به نظر برسد.