آموزش پولساز عکاسی صنعتی از غذا

آموزش پولساز عکاسی صنعتی از غذا برای شما شغل ایجاد می کند

آموزش عکاسی صنعتی از غذا شما را به یک شغل و حرفه مشغول می کند. هنر عکاسی بسیار وسیع است و در تمامی زمینه ها کاربرد دارد.عکاسی صنعتی از غذا ، منجر به درآمد زایی می شود، با یادگیری اصول عکاسی صنعتی میتوانید در حوزه  صنایع غذایی وارد شوید و کسب و کار برای خود داشته باشید. در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی مواد غذایی ، همه چیز بستگی به نور دارد، شدت نور، زاویه نور، و نحوه برخورد نور با سوژه همگی از اهمیت ویژه برخوردارند.

سعی کنید تحت نور طبیعی عکس بگیرید و از چراغ و لامپ یا فلاش استفاده نکنید، اما اگر لازم بود که از فلاش استفاده کنید، فلاش های اکسترنال بهترین گزینه هستند. از زوایای مختلف عکس بگیرید . برخی از غذاها از زاویه  بالا ( مثل پیتزا) و یا از زاویه کنار ( مثل برگر ) یا در زاویه ۴۵ درجه ( مثل نوشیدنی ) بهتر دیده می شوند ، اطراف غذا را با قاشق و چنگال ، دستمال سفره شلوغ نکنید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جالب عکاسی صنعتی از غذا و خوراکی

کارآفرینی با آموزش عکاسی صنعتی از غذا امکان پذیر است .

تمرکز را روی غذا بگذارید و سعی کنید بهترین عکس را بگیرید. عکس های تار از لرزش دوربین بوجود می آیند ، برای جلوگیری از لرزش دوربین می توانید از سه پایه با یک ریموت کنترل استفاده کنید . ترکیب رنگها را در نظر داشته باشید و تمرکز را روی یک رنگ نگذارید، بعد از عکس گرفتن با فتوشاپ آن را ویرایش کنید و ایرادات احتمالی را برطرف نمایید.

برای عکس صنعتی نیازی به دوربین های حرفه ای نیست، فقط باید اصول کار را رعایت کنید، از نرم افزار ویرایش عکس  Adobe light room استفاده کنید و عکس های دیجیتالی را ویرایش کنید .

غذاها همیشه تازه نخواهند ماند  به همین دلیل باید سرعت بالایی داشته باشید ، تا زمانی که غذا تازه است باید عکس بگیرید ، مثلا عکس یک نان تازه با عکس نان بیات فرق دارد. از غذای مورد نظر در زوایای مختلف عکس بگیرید و ببینید که از کدام زاویه منظره بهتر و نمای مناسب تری دارد. سعی کنید با نور سفید در دوربین بازی کنید، آیا می خواهید نور سفید روی غذا باشد یا در پس زمینه عکس باشد،  توجه داشته باشید نور سفید در همه قسمت ها تعادل داشته باشد و سایه زرد رنگ از خود برجای نگذارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش اصول عکاسی صنعتی