انواع خط چشم در آرایش و میکاپ

خط چشم در آرایش

انواع خط چشم در آرایش و میکاپ ، ایده آل‌ترین روش به منزله تعریف چشم‌ها در آرایش محسوب می‌گردد. به همین دلیل، آرایشِ بدون خط چشم نوعی آرایش ناقص به شمار می‌رود. در این راستا، جدیدترین “انواع خط چشم‌” قادرند آرایش و میکاپ شما را ارتقاء بخشیده و ظاهر آن را دراماتیک‌تر نمایان سازند.

خط چشم در آرایش

معرفی جدیدترین انواع خط چشم

نکته: پیش از آنکه سراغ انواع خط چشم بروید، از کیفیت محصولات چشم خود اطمینان حاصل نمائید.

  • گرافیکی

خط چشم گرافیکی از انواع خط چشم ترند شده امسال محسوب می‌گردد. اگر به دنبال ظاهر هنری‌تر هستید، این خط چشم مناسب شماست.

  • دم ماهی

خط چشم دم ماهی متشکل از دو نوع خط چشم می‌باشد. اگر به دنبال آرایش ترند شده هستید، خطوط تصویر فوق را در نهایت دقت و با استفاده از خط چشم ماژیکی پیاده کنید.

  • بالدار ضخیم

خط چشم بالدار یکی از انواع خط چشم‌ محبوب به شمار رفته و نوع ضخیم آن از ترندهای آرایشی امسال است. بیشتر خط چشم‌های بالدار دارای ظاهر نمایشی بوده و غالبا با استفاده از ژل خط چشم کشیده می‌شوند.

  • استایل رترو
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جذاب شدن چشم ها با میکاپ چشم 2019

اگرچه خلق فضای خنثی در آرایش چشم چندان مرسوم نیست، اما، چنین تغییری قادر به ایجاد تاثیری مثبت می‌باشد. این نوع آرایش چشم از انواع خط چشم‌ ترند شده در سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود و ظاهر آن بیشتر مناسب سبک آرایش رترو می‌باشد.

  • گربه‌ای جدید

شاید بخواهید خط چشم گربه‌ای دمده را فراموش کنید و به دل ترندهای آرایشی روز بروید!

خط چشم گربه‌ای جدید با استفاده از یک خط چشم شناور بالای چین پلک زیباتر شده است. شما قادر خواهید بود این مجموعه را با استفاده از خط چشم ماژیکی بکشید.

  • سبز – آبی

این نوع آرایش چشم از انواع خط چشم‌های ترند شده در سال ۲۰۱۹ محسوب می‌گردد، اما این موضوع بدان معنا نیست که قادر به ست کردن چنین مجموعه‌ای با همه نوع سبک آرایشی باشید!

یک خط چشم بالدار آبی در بالا و یک خط چشم سبز در پایین پلک کافی است تا چشمانتان را به مدرن‌ترین حالت ممکن رنگارنگ جلوه بدهید.

  • طبیعی
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایش چشم با سایه

خط چشم طبیعی، جزء معمول‌ترین و در عین حال زیباترین انواع خط چشم‌ می‌باشد. خط چشم طبیعی به راحتی قادر به همخوانی با همه نوع سبک و استایل آرایشی است.

مهم نیست چه موقع از شبانه روز روبروی آینه ایستاده‌اید و برای کدام رویداد هفتگی‌تان آماده می‌شوید، با استفاده از محصول آرایشی خود طبیعی‌ترین خط چشم ممکن را بکشید تا زیباتر از همیشه به نظر برسید!