آموزش میکاپ و آرایش با لباس زرد

میکاپ و آرایش با لباس زرد

آموزش میکاپ و آرایش با لباس زرد برای زمانی که لباس زرد رنگی تهیه نموده و تصمیم دارید یک آرایش با لباس زرد خود انتخاب نمایید، باید دقت کنید که با این رنگ شاد و گرم نیاز به دانستن نکاتی است که می تواند ظاهرا شما را بیش از قبل جذاب تر به نمایش در آورد. در این مقاله نکات نوع میکاپ متناسب با این رنگ شرح داده می شود.

میکاپ و آرایش با لباس زرد

آموزش میکاپ و آرایش با لباس زرد

  • صورت:

آرایش پایه با لباس زرد باید به صورت طبیعی باشد به عبارت دیگر تلاش نکنید تا نوع رنگ آرایش از لباس شما پر رنگ تر گردد. از آنجا که زرد یک رنگ گرم است، صورت آرایش شده می بایست به صورت سبک باشد. برای اینکه آرایش شما بدون نقص باشد لازم است از یک کانسیلر خوب استفاده نمایید. کانسیلر را با انگشت خود بر روی لکه ها کشیده و سعی در مخفی نمودن آنها نمایید. برای این نوع میکاپ از کرم پودری استفاده کنید که هم رنگ پوست صورتتان باشد. در صورتیکه کرم پودر مناسب یافت نشد دو کرم پودر( تیره تر و روشن تر از رنگ پوست ) را مخلوط نموده و با یک اسفنج بر روی صورت خود پخش کنید.

  • گونه ها
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لباس زرشکی

اگر که قصد سازگاری آرایش با لباس زرد خود را دارید و از یک کرم پودر ملایم استفاده نمودید، لازم است برای گونه های خود از رنگ هایی بر پایه کرم استفاده نمایید. برای این نوع میکاپ رنگ های برنزی نیز جلوه خوبی خواهند داشت. نحوه استفاده از رنگ های برنزی و سرخ کردن گونه ها به ترکیب صورت بستگی دارد. اگر میخواهید گونه شما سرخ تر به نظر برسد لازم است تا رنگ را دقیقا روی سیب گونه بمالید. اگر قصد برجسته کردن گونه های استخوانی خود را دارید، رنگ را در زیر گونه بمالید. برای سرخ تر نشان دادن گونه به همراه لباس زرد می توانید از رنگ های نارنجی و سرخ به رنگ هلو استفاده نمایید.

  • چشم

برای آرایش با لباس زرد پیشنهاد می شود از رنگ دودی استفاده نمایید. این نوع میکاپ می تواند به ظاهر شما جذابیت خیره کننده ای بدهد. در این نوع آرایش از یک خط چشم نازک و باریک استفاده نمایید و سایه ای به رنگ قهوه ای روشن را در پایه ای از رنگ کرم به کار ببرید. برای کشیده شدن چشم می توانید از سایه زغالی در بخش بیرونی پلک کمک بگیرید.

  • لب
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ با مدرک بین المللی در تهران

تا به اینجا اگر برای آرایش با لباس زرد از نوعی میکاپ ملایم و طبیعی استفاده نمودید لازم است تا با یک رژ لب قرمز کار خود را به اتمام برسانید. سعی کنید از یک آستر صورتی یا هلویی در کناره های لب آغاز نمایید و هر چه به سمت داخل می روید، رنگ تیره تری به آرایش لب خود دهید.