آموزش طراحی لباس در تبریز

 

آموزش طراحی لباس در تبریز زیر نظر اساتید باتجربه و سرشناس خانه صنعت و و معدن برگزار می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که می‌خواهند این حرفه را به طور اصولی فرا بگیرند و در آن پیشرفت نمایند.

حضور اساتید با تجربه و متخصص در دوره طراحی لباس تبریز سبب شده تا هنرجویان بتوانند تمام نکات و ترفندهای موجود در این حرفه را به طور اصولی و کامل فرا بگیرند و با مدارک معتبری که توسط خانه آموزش دریافت می‌کنند وارد بازار کار شوند.

دوره آموزش طراحی لباس در تبریز

دوره طراحی لباس آنلاین در تبریز که توسط مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می‌شود کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که در خارج از تهران سکونت دارند و یا علاقه مندانی که در تهران حضور دارند اما امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند. از این طریق هنرجویان به راحتی خواهند توانست در هر مکان جغرافیایی که حضور دارند، تنها با اتصال به اینترنت در کلاس شرکت نمایند.

آموزش طراحی لباس در تبریز کاملا به صورت آنلاین برگزار شده و با مجازی متفاوت است. برخی از افراد تصور می‌کنند که مجازی همان آنلاین است در صورتی که اصلا چنین نیست. در کلاس طراحی لباس آنلاین، استاد از آموزشگاه، سر کلاس حضور دارد و حضور دانشپذیران نیز در کلاس الزامی است. زیرا علاوه بر اینکه فیلم از قبل تهیه شده با کیفیت برای آنها پخش می‌شود، بعد از تموم شدن فیلم نیز، استاد به رفع اشکال و سوالات دانشپذیران می‌پردازد.

در نتیجه نبودن هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی ناتمام بماند. همچنین در کنار استاد یک استادیار نیز سر کلاس حاضر می‌شود. استادیار از کلاس به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌کند و دانشپذیران نیز می‌توانند برای رفع مشکلات خود از استادیار کمک بگیرند. در پایان دوره طراحی لباس نیز با ارائه ژوژمان مدرک معتبر ارائه خواهد شد.

آموزش طراحی لباس در تبریز
آموزش طراحی لباس در تبریز

بهترین آموزشگاه طراحی لباس آنلاین در تبریز

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید

مزایای کلاس آنلاین طراحی لباس تبریز

با اینکه کیفیت برگزاری هر دو کلاس کاملا مثل هم بوده و در هردو یک استاد با سرفصل های یکسان آموزش داده می‌شود اما با اینحال آموزش طراحی لباس آنلاین در تبریز دارای یکسری مزیت هایی نسبت به دوره طراحی لباس حضوری است. از جمله این مزیت های به شرح زیر می‌باشد:

  1. شما می‌توانید فیلم هایی که در کلاس پخش می‌شود را که با بهترین کیفیت فیلم برداری شده است در پایان همان جلسه تحویل بگیرید.
  2. زمان خود را به جای هدر دادن در رفت و آمد به تمرین بیشتر اختصاص می‌دهید.
  3. از هزینه رفت و آمد کاسته می‌شود.
  4. یک استادیار در کنار استاد قرار می‌گیرد و از کلاس پشتیبانی کرده و به حل مشکلات دانشپذیران می‌پردازد. در کلاس های حضوری این امکان وجود ندارد.

لازم به ذکر است که چه در دوره های طراحی لباس آنلاین و چه در حضوری، کلاس از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند. برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

سر فصل های کلاس طراحی لباس در تبریز

لازمه تخصص در طراحی لباس، آموزش حرفه‌ای و تکرار و تمرین در آن است که این موضوع یک شبه حاصل نمی‌شود. آموزش طراحی لباس در تبریز به مدت 6 ترم برگزار می‌شود. در هر کدام از این ترم ها، هنرجویان با یکی از موضوعات اصاصی در طراحی لباس آشنا می‌شوند. این 6 آیتم به شرح زیر است:

آشنایی با طراحی فیگور

اساس و پایه طراحی لباس این است که شما ابتدا بتوانید یک مانکن رسم کنید. در این ترم مانکن را در نمای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ خواهید آموخت. همچنین با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن، شلوار، چگونگی رسم چین و چروک روی لباس ها آشنا خواهید شد.

علاوه بر آن نحوه رسم چهره را نیز در این ترم فرا می‌گیرد. هدف از این آموزش این است که بتوانید نسبت به چهره و حتی موهای اشخاص برای آنها لباس طراحی کنید.

تجهیزات مورد نیاز دوره طراحی لباس در تبریز

تجهیزاتی که لازم دارید تا بتوانید در دوره آموزش طراحی لباس آنلاین در تبریز شرکت کنید به شرح زیر هستند:

  1. ترم اول به مداد، پاک کن، تخته شاسی و کاغذ احتیاج دارید.
  2. در ترم بعدی به چند رنگ مدادرنگی، مارکر و گواش احتیاج دارید که اصلا نیازی به خرید تمامی رنگ ها را ندارید و آموزش می‌بینید که چگونه رنگ ها را باهم ترکیب کنید و رنگ های جدید بسازید.
  3. ترم سه تنها از لوازمی که دارید استفاده می‌کنید فقط در پایان ترم یک لباس یا مانتو را باید دوخته شده به عنوان ژوژمان ارائه دهید.
  4. در ترم تزئینات به لوازم مخصوص اکسسوری ها احتیاج دارید.
  5. دوره مولاژ به یک مانکن احتیاج دارید و چند متر پارچه ی معمولی مثل متقال که بتوانید الگوها را روی آن پیاده سازی کنید.
  6. ترم اخر نیز به یک لپ تاپ احتیاج دارید که بتوانید نرم افزار را روی آن نصب کنید.

سوالات متداول در مورد آموزشگاه طراحی لباس در تبریز

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید