Logo-main

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان پارس به شماره ثبت 2807 در تاریخ 1389/08/13 با تاییدیه وزارت محترم صنایع و معادن به شماره 176329/60 تاسیس گردیده است. این مرکز در فاز دوم و جهت گسترش فعالیت های آموزشی و پرورش نیروی متخصص برای معرفی به صنایع کشور و برگزاری دوره های آموزشی آزاد با ایفاد تفاهمنامه های همکاری با موسسات سازمان فنی و حرفه ای و اخذ مجوزات لازم اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با رویکرد آموزش نسل سوم ((یعنی تبدیل علم به فناوری و ثروت)) نموده است.

((لازم به ذکر است این مرکز هیچ ارتباطی با اداره محترم خانه صنعت و معدن استان ها ندارد و به عنوان مرکز آموزش غیرانتفاعی مشغول به فعالیت می باشد))

هدف کوتاه مدت این مرکز راه اندازی شعب و مراکز بیشتر در تمامی شهرستان های کشور و همچنین برگزاری دوره های آموزشی از راه دور و آنلاین با کیفیت تعاملی برای علاقه مندان دور از پایتخت جهت سهولت خدمت رسانی به علاقه مندان آموزش است.

رویکرد آموزشی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در برگزاری دوره های آموزشی جامع به صورت کوتاه مدت و اجرایی است شیوه برگزاری این دوره ها به نحوی برنامه ریزی شده که علاقه مندان با هر گرایش تحصیلی قبلی بتوانند در پکیج آموزشی جامعی که علاقه مند هستند شرکت نمایند و بعد از پایان این کلاس ها با توانایی که به دست می آورند درحرفه مورد علاقه خود مشغول به فعالیت گردند.
مراکز آموزشی خانه صنعت و معدن با ارتباط دو جانبه میان علاقه مندان به حرفه های مختلف و مشاغل مربوط به این حرفه ها سعی دارد تا با توانمند سازی نیروی کار از طریق دوره های آموزشی و معرفی دانش پذیران به بازار کار مرتبط در راستای اجرای سیاست های نسل سوم آموزش یعنی تبدیل علم به فناوری و ثروت شرایط مساعدی را برای قشر جوان و با انگیزه جهت کسب درآمد محیا نماید.

آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم

3.5/5 - (11 امتیاز)