کلاس عکاسی آنلاین

زمانی می توانیم بگوییم یک دوره آموزشی مفید واقع شده است که شما پس از گذراندن آن ، نیازی به شرکت در دوره های دیگر نداشته باشید. دوره کلاس عکاسی آنلاین هم به همین صورت است.

کلاس عکاسی آنلاین تخصصی

کلاس عکاسی آنلاین مناسب برای علاقه مندانی است که می‌خواهند به طور حرفه‌ای و عالی، هنر عکاسی را یاد بگیرند اما شرایط شرکت در کلاس حضوری را به هر دلیلی ندارند. آموزشگاه عکاسی آنلاین این امکان را به شما می‌دهد که با از بین بردن محدودیت های جغرافیایی بتوانید در هر مکانی در کلاس شرکت کنید.

از گذشته تا به اکنون رویای عکاس  شدن در ذهن بسیاری از افراد وجود داشته است و آن را به عنوان یک شغل هیجان انگیز می‌شناختند. اما شاید تا قبل از آن، رسیدن به یک آموزش جامع و تهیه لوازم و تجهیزات عکاسی کار بسیار مشکلی بود. ولی امروزه با وجود دوره های آموزشی مختلف دیگر حرفه‌ای شدن در هیچ شاخه‌ای از عکاسی یک رویای دست نیافتنی نیست. عکاسی یکی از شغل های جذاب دنیاست. به جرات می‌توان گفت خیلی از اتفاقات مهم دنیا به واسطه عکس های گرفته شده در موقعیت های خاص، رخ داده است.

Photography online

دوره عکاسی آنلاین

این که شما بخواهید عکاس تبلیغاتی شوید و یا انگیزه شما از آموزش عکاسی تنها افتتاح یک آتلیه باشد اهمیتی ندارد. چیزی که در این حرفه مهم است علاقه و خلاقیت و داشتن پشتکار تا حرفه ای شدن است. ممکن است بارها تصمیم گرفته باشید در یک دوره عکاسی ثبت نام کنید اما به یاد آورده‌اید که فرصتی برای شرکت در کلاس های حضوری آن ندارید؛ خوشبختانه به لطف وجود اینترنت و ایجاد دوره عکاسی آنلاین، این مشکل برطرف شده است. 

آموزشگاه عکاسی آنلاین با مدرک معتبر

دوره عکاسی آنلاین ویژه افرادی است که می‌خواهند وارد بازار کار حرفه عکاسی شوند و یا به دلیل علاقه شخصی تمایل دارند این هنر را یاد بگیرند. در طول دوره شما با تمامی شاخه های عکاسی آشنا از جمله عکاسی تبلیغاتی، صنعتی، مدلینگ، ودینگ، جواهرات، پرتره، معماری، طبیعت، هنری، ورزشی و … آشنا خواهید شد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به آموزش عکاسی و کار حرفه ای در دنیای عکاسی علاقه‌مندید قطعاً به دنبال بهترین آموزشگاه عکاسی هستید. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن مجری برگزاری کلاس آنلاین عکاسی با شیوه ی تعاملی است . هدف از برگزاری این دوره ها ورود هنرجویان به بازار کار حرفه ای است . برای دوره مقدماتی و پیشرفته دو کلاس مجزا در نظر گرفته نشده است و شما با شرکت در یک دوره از آموزش عکاسی به صورت آنلاین به تمامی مباحث در دنیای عکاسی، از مبتدی تا پیشرفته، مسلط خواهید شد.

حتی اگر هیچ پیش زمینه و تجربه ای از عکاسی نداشته باشید و تا به حال دوربین عکاسی را به دست نگرفته باشید هم جای نگرانی وجود ندارد. شما توسط اساتید حرفه ای و مطرح در این رشته ، گام به گام از صفر تا صد عکاسی را آموزش خواهید دید. برای شروع یک آموزش حرفه ای شما تنها به یک دوربینی احتیاج دارید که لنزش قابل تعویض باشد که اصطلاحا به آن دوربین دی اس ال آر می گویند.

در پایان دوره کلاس عکاسی آنلاین نیز مدرک معتبر و بین المللی به هنرجویان تعلق می‌گیرد. این مدرک قابلیت ترجمه شدن دارد. از این رو که شما با داشتن مدرک خانه صنعت و معدن می‌توانید به دادگستری مدرک خود را ارائه داده و ترجمه شده تحویل بگیرید. در نتیجه بواسطه آن به راحتی خواهید توانست وارد بازار کار شوید.

بهترین کلاس عکاسی تخصصی

سرفصل های دوره عکاسی

کلاس های عکاسی آنلاین که در مجموعه صنعت و معدن برگزار می‌شود دارای سرفصل کامل و جامع می‌باشد و با دوره های حضوری هیچ تفاوتی ندارد. هنرجویان در طول دوره با شاخه های مشخص و تفکیک شده‌ای همچون عکاسی پرتره، عکاسی مدلینگ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی طبیعت و … آشنا خواهند شد.

با شرکت در دوره جامع و کاملی که در مجموعه ما ارائه شده است؛ می‌توانند به صورت یکجا و بدون گذراندن دوره های مختلف و پراکنده با تمامی این مباحث، آشنا شوند چرا که زمینه و پایه کلیه این شاخه ها همان علم عکاسی و هنر به تصویر کشیدن است. این دوره در طی 4 ترم به شرح زیر برگزار می‌شود:

 • عکاسی عمومی و دیجیتال: در این ترم شما از پایه با منوی دوربین، سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، کاربرد دیافراگم و هر آنچه که مرتبط با دوربین است، آشنا خواهید شد. داشتن مهارت و خلاقیت در عکاسی حرف اول را می‌زند که در این ترم به شما یاد داده می‌شود.
 • عکاسی تکنیکال: در این ترم شما با تکنیک های عکاسی و شاخه های مختلف عکاسی آشنا خواهید شد.
 • نورپردازی استودیویی: در ترم سوم با مهمترین اصول در عکاسی یعنی نورپردازی آشنا خواهید شد. در اين ترم به  شما انواع فلاش و منابع نور مصنوعی، نورپردازی تمام رخ، نیم رخ، ۴/۳ رخ، انواع نورهای طبیعی، انواع نورسنجی و چگونگی اندازه‌گیری نور، عکاسی در شب و عکاسی ضد نور و … یاد داده می‌شود.
 • فتوشاپ: در ترم آخر نیز با نرم افزارهای ادیت یعنی فتوشاپ و لایت روم آشنا خواهید شد.اگر بتوانید ادیت را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید و انجام دهید انقلابی بزرگ در عکاسی ایجاد کرده‌اید.

تجهیزات لازم برای شرکت در دوره آنلاین

برای ثبت نام و شرکت در کلاس عکاسی لازم نیست که تجربه و یا دانش خاصی از پیش داشته باشید. علاوه بر آن برای شروع کار لازم نیست تمام لوازم و تجهیزات عکاسی را خریداری نمایید. اگر برای تمرین بیشتر و در صورت لزوم بود می‌توانید به راحتی لوازم را اجاره کنید. پس برای شروع کار تنها داشتن دوربین کافی‌ست.

دوربین هایی که برای هنرجویان بهترین انتخاب است، دوربین های DSLR می‌باشد. چرا که این دوربین ها قابلیت تعویض لنز دارند. این نکته مهم را به خاطر بسپارید که برای شروع کار خود لازم نیست به سراغ دوربین های گران قیمت بروید و بهتر است با دوربین های معمولی کار خود را شروع کنید و بعد از اینکه حرفه‌ای تر شدید لنز های بهتر خریداری کنید.

برای شرکت در کلاس های آنلاین عکاسی به یک لپ تاپ و یا کامپیوتر جهت حضور در کلاس نیاز خواهید داشت البته با موبایل نیز می‌توان به سهولت وارد کلاس شد. پس از تهیه این موارد تنها پشتکار و تمرین است که می تواند از شما یک عکاس حرفه‌ای بسازد.

مزایای کلاس آنلاین

کلاس های عکاسی آنلاین نیز مانند دوره های حضوری بسیار کاربردی بوده و از نظر کیفیت آموزشی و مباحث ارائه شده کاملا شبیه بهم می‌باشند. بزرگترین شرط شما برای شرکت در دوره های عکاسی، علاقه و تعهد شما برای تلاش و پشتکار است. در هر دو کلاس برای اینکه توانایی ها و مهارت های خود را در عکاسی بالا ببرید باید آتلیه اجاره کنید تا بهتر متوجه چینش نورها شوید. اگر بدون هیچگونه تمرینی تنها زمان خودتان را صرف آموزش دیدن سپری کنید، هیچ وقت نخواهید توانست در گرایش مورد نظر خود از عکاسی پیشرفت کنید.

این دوره آموزشی کامل و جامع بوده که حدودا ۵ الی ۶ ماه زمان می‌برد. آموزش های ارائه شده در دوره آنلاین عکاسی حرفه‌ای به صورتی است که شما را از شرکت در کلاس های دیگر بی نیاز می‌کند و مهم تر اینکه شما بلافاصله بعد از پایان این دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید.

از جمله مزیت های کلاس عکاسی آنلاین نسبت به حضوری این است که می‌توانید وقت و هزینه رفت آمد خود را صرف تمرین بیشتر نمایید. همچنین در طول زمان برگزاری کلاس نیز یک پشتیبان در کنار استاد قرار می‌گیرد تا از کلاس بطور 24 ساعته پشتیبانی کند. تمام هنرجویان می‌توانند بعد از پایان هر جلسه تمام مشکلات خود را توسط استاد رفع کنند.

از دیگر مزایای کلاس آنلاین، ارسال فیلم های هر جلسه برای شما است تا بتوانید از فیلم ها استفاده کرده و آنرا دوره نمایید. همچنین این کلاس ها کاملا تعاملی بوده و بصورت مجازی برگزار نمی‌شود. در واقع استاد در آموزشگاه حضور پیدا کرده و از آنجا کلاس را برگزار می‌کند. حضور شما در سر کلاس آنلاین الزامی است؛ چراکه صرفا با دیدن فیلم ها، عکاس نخواهید شد و باید سر کلاس توسط استاد ارزیابی شوید.

به طور خلاصه مزایای دوره عکاسی آنلاین به شرح زیر است:

 • کاهش هزینه های رفت و آمد
 • صرفه جویی در زمان و مدیریت آن
 • رفع محدودیت مکانی
 • سر فصل جامع از مقدماتی تا پیشرفته
 • پشتیبان 24 ساعته جهت پاسخ گویی به سوالات هنرجویان و رفع اشکالات
 • ضبط فیلم هر جلسه از کلاس در استودیو و ارسال برای هنرجویان
 • ارائه مدارک بین المللی و معتبر
 • تدریس توسط اساتید دانشگاهی و مطرح در حوزه عکاسی

بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین

اگر برای شرکت در دوره آموزش عکاسی مصمم هستید؛ باید قبل از هر چیز به دنبال یک دوره معتبر باشید که بتواند تمامی مباحثی که نیاز است بدانید به طور جامع به شما آموزش دهد به گونه‌ای که بعد از گذراندن این آموزش بتوانید در بازار کار این حرفه، به راحتی فعالیت داشته باشید.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن این امکان را فراهم کرده است که هنرجویان بتوانند تنها با ثبت نام در یک دوره کوتاه مدت، عکاسی را به طور کامل یاد بگیرند. این دوره آموزشی در تهران با متدهای روز دنیا و جدید ترین ترفندهای آموزش بازار کار حرفه‌ای برگزار می‌شود. این مجموعه با برگزاری دوره عکاسی به صورت آنلاین توانسته این امکان را برای تمامی افرادی که علاقمند به حضور در دوره های بی‌نظیرشان هستند فراهم کند تا آن ها هم بتوانند از سراسر دنیا وارد این دوره شوند و شروع به تحصیل در رشته مورد علاقه شان کنند.

بهترین کلاس عکاسی، کلاسی است که شما را درگیر مفاهیم پایه و تئوری و … نمی‌کند؛ بلکه به شما اطمینان می‌دهد هرآنچه در علم عکاسی به آن احتیاج دارید از پایه تا پیشرفته یا از صفر تا صد در مدت زمانی کوتاه به شما آموزش داده شود.

مهم ترین ویژگی این دوره آموزشی این است که شما بلافاصله پس از پایان یافتن دوره، می توانید وارد بازار کار شده و به صورت تخصصی فعالیت خود را آغاز کنید. بازار کار این رشته هرگز اشباع نمی شود و با اوج گرفتن کسب و کار های اینترنتی و فعالیت در شبکه های اجتماعی، همچنان به عکاسان حرفه ای نیازمند است.

از جمله مواردی که باید در انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین به آن توجه نمایید به شرح زیر است:

 •  کیفیت و نظم برگزاری دوره ها
 • حضور اساتید مجرب و حرفه ای که تحصیلات مرتبطت با عکاسی داشته باشند و در دنیای حرفه ایه عکاسی فعالیت کنند.
 • اعتبار آموزشگاه و ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه
 • سرفصل هایی که تدریس می شوند باید بر اساس استانداردهای موجود در دنیای عکاسی باشد تا بتوانید به تمامی مباحث عکاسی مسلط شوید.

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزش عکاسی آنلاین از طریق شماره های درج شده در سایت و یا واتساپ ما با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید. ما تا رسیدن به رویاهایتان، با شما خواهیم بود!

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

مدرک آموزش عکاسی خانه صنعت و معدن

یکی از ویژگی های خانه صنعت و معدن که آن را به یکی از بهترین آموزشگاه ها تبدیل کرده است؛ این است که توانسته است با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین اساتید و همچنین با مناسب ترین هزینه، اقدام به برگزاری دوره های عکاسی آنلاین کند. در پایان دوره علاوه بر آموزش دقیق و کاربردی؛ شما می‌توانید از مرکز آموزش خانه صنعت و معدن مدرک بین المللی و معتبر دریافت کنید و همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید مدارک را در دارالترجمه های رسمی به زبان کشور مقصد ترجمه کنید. اگرچه مدرک در درجه دوم اهمیت و بعد از حرفه‌ای بودن در رشته عکاسی قرار دارد اما وجود آن می‌تواند اعتباری برای ورود به بازار کار باشد.

پیج اینستاگرام دوره عکاسی

سوالات متداول

از نظر محتوای آموزشی و کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی بین دوره های حضوری و آنلاین وجود ندارد.

این کلاس ها به صورت کوتاه مدت در یک دوره 5 الی 6 ماهه، ارائه می‌گردد.

بله، اگر علاقمند بوده و پشتکار لازم را برای انجام تمرینات داشته باشید، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی نتیجه مطلوب که همان رسیدن به سطح حرفه‌ای در حوزه عکاسی است، به دست آورید.

خیر، نه تنها پیش نیاز خاصی لازم نیست بلکه رشته تحصیلی قبلی شما هم ملاکی برای ثبت نام در این دوره ها محسوب نمی‌شود و می‌توانید صرفا با علاقه و تلاش وارد رشته عکاسی شوید و مهارت کسب کنید.

عکاسی همواره نیاز بازار بوده است و با رشد کسب و کارهای اینترنتی و مشاغل فعال در شبکه های اجتماعی، نیاز بیشتری به عکاسان حرفه‌ای، احساس می‌شود. بنابراین در صورتی که در این زمینه حرفه‌ای باشید و از قدرت خلاقیت برخوردار باشید؛ بازار خوبی برای شما به عنوان یک عکاس وجود دارد به طوری که می‌توانید به درآمد مطلوبی در این شغل، برسید.

بله البته شرط لازم برای انجام کار حرفه‌ای در ابتدا آموزش اصولی و در گام بعدی تمرین های پیاپی است که شما در طول دوره باید به آن بپردازید.

بله؛ شما می‌توانید به راحتی با داشتن یک دوربین سری‌دی، یک موبایل هوشمند یا  لپ تاپ که بتوان با آن وارد سایت اسکای روم شد و بتوانید با آن فتوشاپ کار کنید، می‌توانید عکاسی را به صورت حرفه‌ای در منزل آموزش ببینید.

با اینکه گوشی های امروزی از کیفیت دوربین بالایی برخوردار هستند اما باید این را در نظر بگیرید که عکاسی های حرفه‌ای در کل جهان و ایران هنوز هم با دوربین های حرفه‌ای انجام می‌شود و هیچ وقت جای خود را به گوشی نمی‌دهند. علاوه بر این ها شما در طول دوره تنظیمات دستی را آموزش خواهید دید. پس اگر می‌خواهید وارد بازار کار حرفه‌ای این رشته شوید، حتما آموزش اصولی با دوربین را فرا بگیرید.

برای حضور در کلاس ها از 15 سال به بالا می‌توانید در کلاس ها شرکت کنید.

در پایان دوره مدرک معتبر و بین المللی به هنرجویان تعلق می‌گیرد. از این رو که شما با داشتن مدرک خانه صنعت و معدن می‌توانید به دادگستری مدرک خود را ارائه کنید و ترجمه شده تحویل بگیرید.

در پایان دوره شما در تمامی شاخه های عکاسی از جمله: پرتره، تبلیغاتی، ورزشی، خبری، صنعتی، ودینگ، جواهرات، غذا، مدلینگ، معماری و … می‌توانید کار حرفه‌ای خود را آغاز کنید.

4.2/5 - (33 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید