اعتبارات مدارک پایان دوره مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

– کلیه مدارک اعطایی این موسسه در ((رشته طراحی لباس)) و ((رشته عکاسی)) به صورت بین المللی (دو زبانه و قابل ترجمه در دفاتر دارالترجمه رسمی همراه با تایید دادگستری و وزارت خارجه)می باشد. مدارک شما صادره از مرکز آموزش خانه صنعت و معدن و به عنوان گواهی آموزشی ممهور به مهر موسسه تاوصنایع ( دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور به شماره مجوز 24561) (از تاریخ 1400/02/01) می باشد.
-به کلیه هنرجویانی که قصد مهاجرت و یا استفاده از وجهه ی بین المللی مدرک خود را دارند توصیه می گردد در هنگام دریافت مدرک آموزشی ، فرم درخواست ترجمه و تاییدیه  دادگستری و وزارت خارجه را تکمیل نمایند.
-همچنین متقاضیان شرکت در آزمون های ادواری(سراسری)فنی و حرفه ای که مستقیما توسط سازمان برگزار می گردد به شرط داشتن مدرک مرکز آموزش خانه صنعت و معدن می توانندجهت انجام تشریفات اداری  به واحد پذیرش موسسه برای نامنویسی مراجعه نمایند.

بررسی گواهینامه و نمرات پایانی

برای مشاهده ریز نمرات و تایید اعتبار مدرک ،کد گواهینامه را در کادر زیر وارد نمایید.

جستجو:

نظر به ارایه مدارک نامعتبر به نام این مجموعه اعلام میداریم که تنها مدارکی که دارای مهر چاپی موسسه،مهر برجسته،لیبل اختصاصی و استعلام مثبت و ریزنمرات  در سایت هستند مورد تایید و حمایت این مجموعه هستند.

Cloth2023

سفارش مدارک متفرقه آکادمی های خارج از ایران

هنرجوی گرامی در ابتدا تاکید می نماییم که ما هیچ توصیه ای به دریافت مدارک آکادمی های خارج از کشور نداشته و به شما اطمینان می دهیم با مهارتی که به شما آموزش داده ایم و مدرک صادره از سوی همین مجموعه که در بالا اعتبارات آن عنوان گردید و در پایان دوره در اختیار شما قرار می گیرد، هیچ نیازی به مدارک دیگر نداشته و اعتبار لازم جهت فعالیت حرفه ای خود را خواهید داشت.

همچنین اعتبار مدارک آکادمی های خارجی بسیار زیر سوال است و در بسیاری موارد نیز با مراجعه به سفارت کشورهای مبدا این آکادمی ها از طرف کارکنان سفارت اعتبار این مدارک تایید نمیگردد.

با این حال نظر به تمایل عده ای برای آویختن مدارک مختلف در محل کار خود یا داشتن چندین مدرک در رزومه آموزشی، زمینه لازم برای دریافت این مدارک را برای شما فراهم آورده ایم.

 

نظر به همکاری مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با آکادمی های خارجی برگزرای دوره های آموزشی به عنوان پارتنر مورد تایید برای برگزاری آزمون و صدور مدرک به زبان اصلی و ممهور به مهر این آکادمی ها در ایران،دانشپذیران گرامی بعد از پایان دوره های حضوری یا آنلاین این مرکز و کسب نمره قبولی در صورت درخواست میتوانند با سفارش این مدارک و تایید موسسه نسبت به پرداخت هزینه صدور اقدام نموده تا در اسرع وقت از طریق نامه نگاری و انجام تشریفات اداری مدارک ایشان صادر گردد.

 

در حال حاضر مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با آکادمی های بین المللی معتبر INOCERT کانادا و ACS آمریکا به عنوان پارتنر آموزشی در ایران همکاری می نماید.

لازم به ذکر است در بین مدارک آکادمی های خارج از کشور مدارک آموزشی این آکادمی ها تنها مدارک بدون تاریخ انقضا و بعضا معتبر در بسیاری از کشور های مورد درخواست برای مهاجرت می باشد.(مجددا تاکید می گردد که فارغ التحصیلان این مجموعه هیچ نیازی به دریافت مدرکی دیگر علاوه بر مدرک ارایه شده در پایان دوره  توسط ما ندارند)

برای دانشپذیرانی که مایل به دریافت این مدارک هستند شرایط زیر مطلوب است.

– حداقل سن 18 سال.

-کسب نمره قبولی در دوره های حضوری یا آنلاین مرکز آموزش خانه صنعت و معدن یا نامه رسمی از آکادمی های بالا جهت صدور مدرک در ایران.

در صورت دارا بودن شرایط جهت سفارش به موسسه مراجعه نموده و فرم درخواست را تکمیل نمایید.

با تشکر

نمونه مدرک آکادمی INOCERT کانادا

Whatsapp image 2021 05 10 at 2. 15. 54 pm 1

نمونه مدرک آکادمی ACS آمریکا

Whatsapp image 2021 05 10 at 2. 15. 54 pm