اعتبارات مدارک پایان دوره مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

– کلیه مدارک اعطایی این موسسه در ((رشته طراحی لباس)) و ((رشته عکاسی)) مورد تایید مرکز آموزش خانه صنعت و معدن و ممهور به مهر موسسه تاوصنایع( دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور به شماره مجوز 24561) (از تاریخ 1400/02/01)می باشد.
-برای آن دسته از هنرجویانی که قصد مهاجرت دارند مدارک دریافتی در تمام رشته ها بنا به درخواست ایشان قابل ترجمه در دفاتر دارالترجمه رسمی به عنوان مدرک صادره از مجموعه آموزشی ذیصلاح می باشد.

بررسی گواهینامه و نمرات پایانی

در صورت دریافت مدرک کد گواهینامه را وارد کنید و از اعتبار و نمرات پایانی خود  آگاهی پیدا کنید.

جستجو:

سفارش مدارک بین المللی

نظر به همکاری مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با آکادمی های بین المللی برگزرای دوره های آموزشی به عنوان پارتنر مورد تایید برای برگزاری آزمون و صدور مدرک به زبان اصلی و ممهور به مهر این آکادمی ها در ایران،دانشپذیران گرامی بعد از پایان دوره های حضوری یا آنلاین این مرکز و کسب نمره قبولی در صورت درخواست میتوانند با سفارش این مدارک و تایید موسسه نسبت به پرداخت هزینه صدور اقدام نموده تا در اسرع وقت از طریق نامه نگاری و انجام تشریفات اداری مدارک ایشان صادر گردد.

شهروند گرامی لازم به ذکر است که ما هیچ توصیه ای به دریافت مدارک آکادمی های خارج از کشور نداشته و به شما اطمینان می دهیم با مهارتی که به شما آموزش داده ایم و مدرک صادره از سوی همین مجموعه که به عنوان مدرک رسمی و قانونی صادر و قابلیت ترجمه در دفاتر دارلترجمه قوه قضاییه را دارد و در پایان دوره در اختیار شما قرار می گیرد، اعتبار لازم جهت فعالیت حرفه ای خود را خواهید داشت.

در حال حاضر مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با آکادمی های بین المللی معتبر INOCERT کانادا و ACS آمریکا به عنوان پارتنر آموزشی در ایران همکاری می نماید.

مدارک آموزشی این آکادمی ها تنها مدارک بدون تاریخ انقضا و معتبر در بسیاری از کشور های مورد درخواست برای مهاجرت می باشد.

برای دانشپذیرانی که مایل به دریافت این مدارک هستند شرایط زیر مطلوب است.

– حداقل سن 18 سال.

-کسب نمره قبولی در دوره های حضوری یا آنلاین مرکز آموزش خانه صنعت و معدن یا نامه رسمی از آکادمی های بالا جهت صدور مدرک در ایران.

در صورت دارا بودن شرایط جهت سفارش به موسسه مراجعه نموده و فرم درخواست را تکمیل نمایید.

با تشکر

نمونه مدرک آکادمی INOCERT کانادا

نمونه مدرک آکادمی ACS آمریکا

4/5 - (6 امتیاز)