آموزش عکاسی در اهواز

 

آموزش عکاسی در اهواز زیر نظر اساتید باتجربه و سرشناس خانه صنعت و معدن برگزار می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که می‌خواهند این حرفه را به طور اصولی فرا بگیرند و در آن پیشرفت نمایند.

حضور اساتید با تجربه و متخصص در این دوره عکاسی آنلاین اهواز سبب شده تا هنرجویان بتوانند تمام نکات و ترفندهای موجود در این حرفه را به طور اصولی و کامل فرا بگیرند و با مدارک معتبری که توسط خانه آموزش دریافت می‌کنند وارد بازار کار شوند.

دوره آموزش عکاسی در اهواز

دوره عکاسی آنلاین در اهواز مختص افرادی می‌باشد که می‌خواهند از یک فرد مبتدی به یک شخص متخصص و حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شوند. این دوره کاملا با دوره مجازی که در آن هیچ تعاملی با استاد و هنرجو وجود ندارد، متفاوت است.

درواقع در دوره آوزش عکاسی در اهواز ، استاد با حضور در آموزشگاه، در سر کلاس آنلاین حاضر شده و حضور دانشپذیران در کلاس نیز الزامی است. چراکه علاوه بر اینکه از پیش برای دانشپذیران فیلم آموزشی با کیفیت بالایی فیلم برداری شده، استاد سر کلاس به رفع اشکال و توضیحات دیگر نیز می‌پردازد.

همچنین این دوره فرصت بسیار عالی برای افرادی است که می‌خواهند به طور حرفه‌ای وارد بازار کار عکاسی شوند و یا اینکه تنها از سر علاقه شخصی می‌خواهند عکاسی را ادامه دهند. برای شرکت در دوره های آموزشگاه عکاسی آنلاین تنها تجهیزاتی که لازم دارید یک دوربین دی‌اس‌ال‌آر است. زیرا لنز این دوربین ها قابلیت تعویض دارد و می‌توانید عکس های با کیفیتی بگیرید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در اهواز و با اساتید مجرب، عکاسی را آموزش ببینید، این دوره را به هیچ عنوان از دست ندهید. در پایان دوره و با ارائه ژوژمان پایانی نیز، مدرک معتبر با قابلیت ترجمه از خانه صنعت و معدن به هنرجویان اعطا می‌گردد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با مزایای کلاس عکاسی آنلاین نسبت به کلاس حضوری و انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین آشنا شوید.

آموزش عکاسی در اهواز
کلاس آموزش عکاسی در اهواز

بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین در اهواز

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید

مزایای دوره غیر حضوری عکاسی در اهواز

کلاس غیر حضوری و کلاس حضوری هر دو دارای شباهت ها و تفاوت هایی با یکدیگر می‌باشند. ابتدا درباره شباهت های میان این دو کلاس برایتان توضیح دهیم. سرفصل های تدریسی در هر دوی این کلاس ها کاملا یکسان بوده و استاد در کلاس حضور دارد.

در نتیجه به طور مستقیم می‌توانید سوال ها و اشکالاتتان را از آنها بپرسید. همچنین کیفیت برگزاری آنها کاملا برابر بوده و اساتید یکسانی به تدریس می‌پردازند.

اما تفاوت های موجود میان این دو کلاس باعث شده که بیشتر متقاضیان، دوره عکاسی آنلاین را به دوره حضوری آن ارجحیت دهند. همانطور که اشاره شد، در کلاس های آنلاین فیلم پخش خواهد شد و در پایان هر جلسه فیلم همان روز در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

علاوه بر حضور استاد، در کنار او نیز یک استادیار قرار می‌گیرد. استادیار کلاس را پشتیبانی 24 ساعته کرده و زمانی که کلاس تمام می‌شود دانشپذیران می توانند از طریق او مشکلات درسی خود را برطرف نمایند.

همچنین شرکت در کلاس های آنلاین دیگر برای شما هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت، برخلاف کلاس حضوری، در پی نخواهد داشت. شما به راحتی می‌توانید در هرجایی که هستید در کلاس آموزش عکاسی در اهواز شرکت کنید و مدت زمان بیشتری را برای تمرین اختصاص دهید.

البته به این موضوع توجه نمایید که برای پیشرفت در حرفه عکاسی لازم است تکرار و تمرین زیادی داشته باشید. خصوصا در بحث نورپردازی که یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای عکاسی محسوب می‌شود.برای این منظور توصیه می‌شود در شهری که هستید یک اتلیه اجاره کنید و به تمرین بپردازید. در غیر این صورت آموزش یک طرفه هیچ تاثیری در حرفه‌ای شدن شما ندارد.

انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در اهواز

پس از آنکه با مزایای دوره آموزش عکاسی در اهواز نسبت به حضوری آشنا شدید حال باید آموزشگاه مناسبی را اتنخاب نمایید. انتخاب آموزشگاه عکاسی معتبر در اهواز تاثیر بسیار چشمگیری بر روند یادگیری و حرفه‌ای شدن شما دارد. به هیچ عنوان در انتخاب خود کوتاهی به خرج ندهید در غیر این صورت تنها سرمایه و وقت خود را از دست خواهید داد. برای تشخیص این مهم، چند عامل را در نظر داشته باشید:

 1. موسسه با اساتید حرفه ای در بازار کار، همکاری می‌کند؟
 2. در پایان دوره مدرک معتبر ارائه می‌شود؟
 3. برای ورود به بازار کار از هنرجویان حمایت می‌شود؟
 4. سرفصل های کلاس آنلاین و حضوری یکسان است؟
 5. مدرک ارائه شده قابلیت ترجمه دارد؟

تمام موارد ذکر شده در آموزشگاه خانه صنعت و معدن اجرا شده و از اولویت های قوانین موسسه محسوب می‌شود. پس هنگام ثبت نام به این موارد حتما دقت کنید تا بتوانید در جایی معتبر و اصولی آموزش ببینید.

سر فصل های کلاس آموزش عکاسی در اهواز

تبدیل شدن یک مبتدی عکاسی به یک متخصص با تجربه یک شبه اتفاق نمی‌افتد. حرفه عکاسی دارای فراز و نشیب های بسیاری است و برای یادگیری تمامی آنها باید دقت و حوصله زیادی را بکار گرفت. آموزشگاه عکاسی آنلاین خانه صنعت و معدن دوره های عکاسی خود را در 4 ترم اصلی برگزار می‌کند.

در هر کدام از ترم های آموزش عکاسی در اهواز، دانشپذیران به یکی از ترفندهای اصلی در عکاسی به طور جامع آموزش می‌بینند. این ترم ها به شرح زیر هستند:

عکاسی عمومی و دیجیتال:

در این ترم هرآنچه درباره دوربین و نحوه کار کردن با آن است را فرا می‌گیرید. از جمله آنها می‌توان به منوی دوربین اشاره کرد. البته هر فرد دوربین مخصوص خود را دارد که منوی تمام دوربین ها از جمله کانون، نیکون و سونی و … آموزش داده می‌شود. همچنین مواردی از جمله سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، انتخاب کادر مناسب، کاربرد دیافراگم … را آموزش خواهید دید.

عکاسی تکنیکال:

در ترم دوم با تکنیک های موجود در عکاسی و ایجاد یک عکس خلاقانه با استفاده از ترفندهای مختلف آشنا خواهید شد. همچنین با تمامی شاخه های عکاسی از جمله پرتره، تبلیغاتی، مدلینگ، صنعتی، هنری، ورزشی، معماری، ودینگ و… آشنا می‌شوید. ترم دوم، ترمی است که در آن دانشپذیران می‌توانند شاخه مورد علاقه‌شان را در عکاسی پیدا کنند و در ترم بعد نقات قوت خود را بالا ببرند

نورپردازی در عکاسی:

این ترم مهمترین نکاتی که می‌تواند تاثیر بسیاری بر تخصص و تجربه شما بگذارد، آموزش داده می‌شود. درواقع مهمترین کار یک عکاس در این ترم است. از جمله مواردی که آموزش خواهید دید شامل:

 • چینش صحیح نورها
 • گرفتن عکس در زوایای مختلف صورت و بدن (تمام رخ، سه رخ، نیم رخ)
 • آشنایی با نورپردازی رامبراند، ریم لایت، باترفلای، آتلیه
 • گرفتن عکس های پرسنلی
 • آشنایی با تمامی تجهیزات نورپردازی
 • نورپردازی در فضاهای باز، بسته

نرم افزارهای عکاسی:

برای ایجاد یک عکس خوب و حرفه‌ای دو مرحله اصلی وجود دارد که شامل عکاسی اصولی و ادیت عکس است. این موضوع بر خلق تصاویر جذاب و زیبا تاثیر بسزایی دارد. در این ترم با دو نرم افزار بسیار پر کاربرد یعنی فتوشاپ و لایت روم آشنا خواهید شد. انجام ادیت اصولی روی یک عکس می‌تواند انقلابی بزرگ ایجاد کند.

پیش نیاز دوره عکاسی اهواز

برای شرکت در دوره های آموزش عکاسی در اهواز خانه صنعت و معدن نیاز به هیچ تجربه و دانش قبلی ندارید. تنها موردی که لازم است با خود به همراه داشته باشید داشتن دوربین DSLR است. این دوربین ها به دلیل اینکه قابلیت تعویض لنز دارند از کارایی بالاتری برخوردارند و کیفیت آن ها نسبت به دوربین های کامپکت خیلی بهتر است.

سوالات متداول

بله یادگیری عکاسی در خانه صنعت و معدن، چه آنلاین و چه حضوری هیچ تفاوتی باهم ندارند و از نظر کیفیت باهم یکسان هستند. زیرا هر دو از یک سرفصل تبعیت می کنند. در نتیجه بهتر است، برای افرادی که به تهران دور هستند، افراد خانه داری که ترجیح می‌دهند در منزل به آموزش بپردازند، افراد در شهرها و کشورهای دیگر و کارمندان بهتر است که در کلاس عکاسی آنلاین شرکت کنند. برای اینکه بتوانید بازدهی خوبی از کلاس های آنلاین داشته باشید علاوه بر آموزش اصولی که می بینید باید به تمرین بیشتر بپردازید.

بله بعد از ژوژمان پایانی و گذراندن تمامی ترم ها، به دانشپذیران مدرک معتبر ارائه خواهد که قابلیت ترجمه در دارالترجمه را نیز دارد.

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید در کوتاه مدت یک مهارت را آموزش ببینید که سریع تر وارد بازار کار شوید بهتر است کلاس‌تان را از آموزشگاه شروع کنید. ولی اگر می خواهید استاد دانشکاه شوید باید حتما تحصیلات آکادمیک داشته باشید.

علاقمندان به رشته عکاسی می‌توانند از 15 سال به بالا در کلاس ها شرکت کنند.

در دوره عکاسی تمامی گرایش ها از جمله تبلیغاتی، صنعتی، آتلیه، مدلینگ، پرتره، ودینگ، هنری، معماری، خبری را آموزش خواهید دید.

بله امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال و تاسیس کسب و کارهای اینترنتی و هزاران کار دیگر در دنیای مجازی، تقاضا برای ارائه عکس ها و کلیپ های بهتر، بیشتر شده است. پس اگر تلاش کنید اصولی آموزش ببینید و تمرین زیاد در این راه داشته باشید قطعا موفق خواهید شد.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید