۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس

۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس

شما میتوانید با ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس ، لباس های زیبایی طراحی نمایید طراحی لباس یک هنر است که نیاز به خلاقیت زیادی دارد . امروزه روند طراحی مد تغییر کرده است اگر شما یک طراح مد هستید باید طرح های جدید و به روز ارائه دهید تا مشتریان بتوانند از بین طرح های طراحی شده شما ، طرحی را انتخاب نمایند اکثر مردم نمی دانند که چه می خواهند بنابراین شما به عنوان طراح لباس با استفاده از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس می توانید مشاوران خوبی برای آنان در این زمینه باشید.

نرم افزارهای متعددی برای کمک به طراحان تولید شده اند طراحی لباس با ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس به طراحان کمک می کند تا بتوانند الگوها و طرح های مورد نظر خود را انتخاب نمایند و پیش نمایش های مختلف دوبعدی و سه بعدی از طرح را در نرم افزار مشاهده نمایند .طراحی لباس با نرم افزار به شما راهنمایی هایی لازم را جهت طراحی لباس مناسب ارائه می دهد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش کاربردی نرم‌افزار طراحی لباس Optitex

۱-طراحی لباس با نرم افزار Fashion Toolbox

در نرم افزار  Fashion Toolbox  از ترفندی دیگر از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس استفاده شده است . شما می توانید لباس های مورد نظر را طراحی کنید این نرم افزار ابزارهای بسیاری در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربران می توانند طرح های مورد نظر را بر اساس میل و سلیقه خود و مشتریان انتخاب کنند و همچنین می توانند طرح های جدیدی بر اساس میل و سلیقه خود با استفاده از نرم افزار طراحی نمایند.

این نرم افزار گالری عکس و کلیپ هنری دارد که می توانید از آنها الگو برداری کرده و لباس مناسبی را طراحی نمایید

۲- طراحی لباس با نرم افزار eDraw Max

در نرم افزار eDraw Max از یکی دیگر از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس استفاده شده است. نرم افزاری ساده و انعطاف پذیر برای طراحان مد می باشد شما می توانید با استفاده از این نرم افزار الگوهای مناسب را انتخاب و آنها را به دلخواه تغییر دهید این نرم افزار نیز طرح های زیادی دارد که طراح لباس می تواند طرح مناسب خود را انتخاب نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
لزوم آموزش نرم افزار طراحی لباس

با استفاده از تکنیک کشیدن و رها کردن ، می توانید طرح مناسب خود را انتخاب کنید استفاده از این نرم افزار خیلی راحت و آسان می باشد حتی مبتدیان نیز می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند شما می توانید المان مورد نظر را از زیر المان ها انتخاب کنید و رنگ دلخواه خود را اعمال نمایید علاوه بر این ، در این نرم افزار بسیاری از قالب ها و ابزارهای طراحی وجود دارد که کار طراحی را برای طراحان لباس بسیار ساده می نماید .

۳-طراحی لباس با نرم افزار Digital Fashion pro

یکی از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس در نرم افزار Digital Fashion pro استفاده از انواع مختلف پارچه با طرح های متنوع می باشد دارای فایل راهنمای آموزشی است که  شما میتوانید از این نرم افزار بدون نیاز به آموزش اقدام به طراحی لباس نماید این نرم افزار دارای ۱۱۰ نوع پارچه با رنگ های مختلف و متنوع می باشد که طراح می تواند پارچه مورد نظر خود را از بین پارچه ها انتخاب نماید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نحوه یادگیری آسان نرم افزارهای آموزشی طراحی لباس

۴-طراحی لباس با نرم افزار Cameo Apparel Pattern Software

یکی از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس با استفاده از نرم افزار Cameo Apparel Pattern Software  استفاده از ماژول ها و افزونه ها می باشد شما می توانید از ماژول های مختلف در این نرم افزار استفاده کنید ماژول های گوناگونی از جمله طراحی جداگانه برای لباس کودکان، لباس مردانه ، لباس زنانه وجود دارد بنابراین بسته به نوع لباس شما می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

۵-طراحی لباس با نرم افزار Designer Pro Apparel Edition

یکی دیگر از ۵ ترفند استفاده از نرم افزار در آموزش طراحی لباس در نرم افزار Designer Pro Apparel Edition طراحی سه بعدی می باشد شما با استفاده از این نرم افزار می توانید طرح های سه بعدی طراحی کنید و پیش نمایش طراحی شده را مشاهده کنید .