آموزش ترفندهای جذاب عکاسی مدلینگ در آتلیه

آموزش ترفند های جذاب عکاسی مدلینگ در آتلیه

عکاسی مد و مدلینگ یکی از پر زرق و برق ترین هنرهایی است که شما می توانید دنبال کنید. اما نه تنها به عنوان عکاس، بلکه حتی شروع به فعالیت در صنعت مدلینگ نیز مشکلات بسیار زیادی در پی دارد.

اگر شما در صنعت مدلینگ سخت کار کنید و نگرش درستی داشته باشید، برای موفقیت هیچ چیز غیر ممکن نیست. در این متن ما با شما هفت نکته بسیار مهم در صنعت مد و مدل عکاسی آموزش می دهیم.

۷ مدل آموزش ترفندهای جذاب عکاسی مدلینگ در آتلیه

  1. تمرین عکاسی مدلینگ بر روی دوستان خود

شما می توانید با تمرین عکاسی مدلینگ بر روی دوستان خود و به اشتراک گذاری آنها، عکاسی خود را با دیگر عکاسان به چالش بکشانید. شما می توانید به مجلات و وب سایت های مد نگاه کنید و از آنها در عکاسی مدلینگ خود الهام بگیرید. در مورد این که عکاسان معروف چگونه عکس های خود را ایجاد و دوباره بازسازی می کنند مطالعه کنید.

  1. همکاری با عکاسان دیگر برای کسب تجربه
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده عکاسی مدلینگ فشن

پس از این که توانستید عکس های مدلینگی با کمک دوستانتان تهیه کنید، بهتر است به دنبال همکاری با عکاسان حرفه ای دیگر بروید. حتی اگر شما هیچ سبک مدلی را نمی دانید و اطلاعاتی در مورد آنها ندارید بهتر است در سایت های مختلف در این مورد تحقیق کنید.

  1. دستکاری کردن عکس های مدلینگ گرفته شده

شما به غیر از عکس گرفتن باید یاد بگیرید چگونه عکس گرفته شده ی خودتان را دستکاری کنید. به این منظور باید با برنامه هایی همچون فتوشاپ  و… آشنا شوید. فتوشاپ یکی از بهترین برنامه های دستکاری عکس می باشد که تمام ابزار لازم را داراست.

  1. پیدا کردن یک سبک مهم در عکاسی مدلینگ

سبک عموما یک ویژگی ذهنی است. اما شما می توانید با چند روش، سبک عکاسی خود را مشخص کنید. یکی از این روش ها این است که از خود بپرسید چه چیزی موجب الهام بخشیدن به شما برای عکاسی مدلینگ می شود. به این طریق به سبک مورد نظر خود در عکاسی مدلینگ دست خواهید یافت.

  1. انجام نمونه کارهایی در زمینه عکاسی مدلینگ
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نورپردازی در عکاسی مدلینگ

شما در اینجا به نقطه ای می رسید که دیگر عکس های دوستانتان نمی تواند برای شما کافی باشد. باید شروع به عکاسی از مدلینگ های واقعی نمایید. اگر قصد دارید در زمینه ی عکاسی مدلینگ فعالیت نماید، شما باید هزینه کرده و مدل واقعی تهیه کنید.

  1. به اشتراک گذاری عکاسی های مدلینگ خود در شبکه های اجتماعی

پس از این که یه سری نمونه کار از عکاسی خود تهیه کردید بهتر است آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا کارهای شما دیده شود.

  1. ساخت یک شبکه در صنعت عکاسی مدلینگ

دوستان شما که به عنوان مدل از آنها عکاسی کردید می توانند به شما کمک کنند تا یک شبکه از عکاسی مدلینگ خود تهیه کنید و برای دیگران شناخته شوید. مخصوصا اگر بعد از دیده شدن بخواهید با مدل های معروف دیدار نموده و قرارداد امضا کنید. این مسئله می تواند به شما کمک کند.