آسان ترین روش برای طراحی لباس چرم

آسان ترین روش برای طراحی لباس چرم

طراحی لباس چرمی از گزینه های بسیار خلاقانه طراحی می باشد به همین دلیل بسیاری از دوستان به دنبال راه های ساده برای طراحی لباس چرم می باشند. اگر شما طراحی لباس به صورت ساده را بلد هستید پس سر و کار شما برای چرم سازی مدل میتواند به جنسیت سازی منتهی شود برای اینکه بتوانید از لباس چرم زیبا و خاص را تهیه کنید، باید انواع چرم را بشناسید.

 

چرم ها در مدل ها و رنگ های گوناگون تولید میشوند. در گذشته یک لباس چرم ممکن است  در یک یا چند رنگ محدود به نوع چرمی که از پوست حیوانات تهیه میشد باشد. اما اکنون به وسیله تکنولوژی روز و همچنین چرم های مصنوعی چرمی که شما برای تولید لباس از آن استفاده می کنید بسیار نرم و به شیوه های گوناگونی طراحی می شود. در گذشته مجبور بودید طرح های متفاوتی  طراحی نکنید و بلکه محدود بودید همچنین استفاده شما به  اشکال هندسی و ساده برای طراحی لباس چرم خود محدود تر بود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفند های جذاب برای طراحی لباس چرم

برای طراحی ساده  طرح لباس خود را برای مانکن خود طراحی کنید سپس زیر سایه و دور گیری طرح را انجام دهید پس از اینکه دور گیری طرح خود را انجام داده اید باید به این موضوع دقت کنید که در طراحی لباس چرم نورپردازی و تابش نور بسیار اهمیت دارد. لباس های چرم لباس هایی می باشند که نور را به شدت ساتع می کند و شما به سادگی می توانید اشکال هندسی که نور را بازتاب میکنند و درخشش بسیار زیادی دارد مشاهده کنید این خاصیت در انواع چرم مصنوعی و طبیعی متفاوت است. حتی قسمت هایی از لباس هم که تیره هستند به زمختی بقیه لباس های ساده نیستند پس در سایه زدن و رنگ آمیزی لباس خود و طراحی لباس چرم خود به این موضوع دقت کنید که نورپردازی و سایه زدن نحوه نورهای شما به گونه‌ای باشد که در هر صورت نور را از خود بازتاب دهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نمایشگاه تخصصی انجمن طراحان لباس

آنچه که در طراحی لباس چرم و دیگر لباس ها متفاوت می باشد تابش نور می باشد به همین دلیل شما برای سایه زدن باید به صورت پله، پله از ماژیک و مداد رنگی پلی کروم خود استفاده کنید. کنید نقطه تابش نور را به صورتی مشخص کنید که سایه های شما که از مداد سفید یا ماژیک سفید استفاده میکنید به لبه های طرح های شما مشخص و نزدیک تر باشد سایه های سفید و یا نوارهای سفید که به عنوان بازتاب دهنده نور در لباس چرم مشخص شده است خطوط ظریف و نازک و به صورت اشکال هندسی میباشد