آموزش گریم و آرایش با لباس زرشکی

آموزش گریم و آرایش

آموزش گریم و آرایش با لباس زرشکی در انتخاب آرایش مناسب چهره برای درخشش و جذابیت، علاوه بر فرم صورت باید به مدل لباس هم توجه شود.گریم و آرایش با لباس زرشکی، می تواند یکی از جذابترین انواع گریم و آرایش هماهنگ با رنگ لباس باشد زیرا رنگ زرشکی از خانواده رنگ سرخ و نماد قدرت و عشق است و دارای جاذبه و حرارت زیادی می باشد ترکیب و هارمونی این رنگ لباس با یک آرایش متناسب چهره می تواند جذابیت و گیرایی شخص را جادویی کند.

آموزش گریم و آرایش

نکات مهم در گریم و آرایش با لباس زرشکی

برای گریم و آرایش با این رنگ لباس ، باید به این نکته توجه کنید که خود رنگ زرشکی یک رنگ پر جاذبه و حرارت است پس نباید با آرایش و گریم سنگین و غلیظ زیبایی لباس خود را از بین ببرید و بلکه آرایش باید به نحوی باشد که جاذبه و زیبایی لباس و شخصیت شما را افزایش دهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آرایشگری از مقدماتی تا پیشرفته

رنگ زرشکی لباس، به سادگی می تواند جذابیت و گیرایی ایجاد کند و معایب پوست شما را تحت الشعاع قرار دهد پس نیازی نیست برای زیرسازی پوست خیلی از کرم های غلیظ برای پوشاندن پوست استفاده کنید برای زیرسازی به پوست خود کرم های گریم برنزه یا یک کرم مرطوب کننده برنزه بزنید.

برای برجسته کردن و آرایش گونه ها از رژگونه برنزه استفاده کنید و رژگونه را به جای زیر استخوان گونه بر روی خود برجستگی گونه بزنید.

برای لب ها از برق لب یا رژ کمرنگ استفاده کنید چنانچه می خواهید از رژ به رنگ سرخ تیره یا زرشکی استفاده کنید باید بدانید این باعث می شود به شدت در مرکز توجه قرار بگیرید بنابراین باید اعتماد به نفس داشته باشد و در ضمن نمی توانید همزمان آرایش لب ها و چشم ها را در چهره پررنگ کنید و اگر رژلب زرشکی بزنید باید چشم ها را ساده تر آرایش کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته با بهترین اساتید این حرفه

آرایش چشم ها در گریم و آرایش با لباس زرشکی بسیار مهم است می توانید به سبک ساده یا دودی چشم ها را آرایش کنید در سبک ساده از سایه مات به رنگ ملایم، مداد ، خط چشم و ریمل مشکی استفاده کنید.

برای میهمانی های رسمی در شب آرایش دودی چشم بسیار زیبا و مناسب است برای آرایش دودی چشم ها، دور چشم با مداد یک خط تیره و ضخیم بکشید روی پلک از سایه نقره ای استفاده کنید رنگ نقره ای با رنگ سرخ تیره لباس زیبایی خاصی ایجاد می کند خط چشم دنباله دار بکشید و با ریمل به مژه ها حجم بدهید.

توجه کنید در گریم و آرایش با لباس زرشکی اگر برای آرایش چشم از سبک دودی استفاده می کنید حتما آرایش صورتتان ملایم باشد از یک کرم مرطوب کننده برنزه، رژ گونه صورتی یا هلویی و رژلب کمرنگ یا برق لب  استفاده کنید تا گریم و آرایش صورت شما ملایم به نظر برسد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر گریم و آرایش با لباس طوسی

اگر میهمانی شما جنبه دوستانه دارد و خیلی رسمی نیست در هنگام گریم و آرایش با لباس زرشکی خیلی ملایم تر آرایش کنید و نگران نباشید به حد کافی جاذبه و زیبایی در شما وجود دارد.