آموزش گریم و میکاپ صورت اروپایی

گریم و میکاپ اروپایی

آموزش گریم و میکاپ صورت اروپایی بیشتر مواقع بر روی طبیعی بودن چهره اهمیت داده و بیشتر با استفاده از لوازم آرایشی، مناطقی از صورت را به رخ می کشد . همچنین از معروف ترین گریم ها و آرایش ها، مربوط به کشور فرانسه می باشد که بیشترین راهکار آن ها معرفی روش هایی است که پوست را سالم نگه می دارد.

گریم و میکاپ اروپایی

مقدمه ای بر گریم و میکاپ صورت اروپایی

یکی از معروفترین گریم و میکاپ صورت اروپایی مربوط به کشور فرانسه می باشد.که در اینجا به روش های متنوع آنها برای آرایش و گریم‌می پردازیم. دختران فرانسوی  دختران زیبایی هستند که لایه ی آرایش شده ای در درون زیبایی آن ها وجود دارد . اگر به فرانسه رفتید نیازی نیست وقت خود را بیشتر صرف آرایش خود کنید چرا که آرایش و گریم فرانسوی از جمله میکاپ هایی می باشد که به طبیعی بودن اهمیت بسیاری می دهد. در کل گریم و میکاپ صورت اروپایی مخصوصا فرانسوی به آرایش زیاد و استفاده از کانسیلر و زیر سازی توجه بسیاری نمی کنند ولی در عوض به بهبود وضعیت پوست خود بیشتر اهمیت می دهند و همچنین دوست دارند به لب هایشان را و چشم هایشان را بیشتر با میکاپ به رخ بکشند. برای آشنایی بیشتر با این نوع گریم و میکاپ صورت اروپایی بهتر است چند نکته ی زیر را بخوانید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ اروپایی

گریم و میکاپ اروپایی

نکاتی درباره گریم و میکاپ صورت اروپایی

به پوست خود توجه کنید. برای زنان فرانسوی درخشان بودن پوست از جمله مواردی است که بسیار اهمیت دارد.به باور بسیاری از زنان اروپایی و فرانسوی رسیدگی به خود بسیار پر اهمیت تر از تبدیل خود به یک فرد جدید با استفاده از آرایش می باشد .. ماسک صورت و رسیدگی به پوست قبل از خواب یکی دیگر از راه های محافظت از پوست صورت خود می باشد که اهمیت جالب توجهی حتی در میان دختر بچه های فرانسوی نیز دارد.برای گریم و میکاپ صورت اروپایی قبل از هر چیز بهتر است پوست خود را با ویتامینه ها یا مرطوب کننده ها پوشش دهید. ولی بیشتر ین راه تاثیر گذار بر روی زیبایی پوست تغذیه مناسب می باشد که برای سالم نگه داشتن آن اهمیت بیشتری دارد.چرا که تغذیه مناسب پوست را تمیز تر و درخشنده تر نگه می دارد.

زنان اروپایی به صورت معتدل آرایش می کنند.یعنی مواد آرایشی را نه بیش از حد و نه بسیار کمتر از آن حد معمول برای آرایش خود استفاده می کنند. گریم و میکاپ صورت اروپایی به گونه ای می باشد که با اضافه کردن سایه و رژ لب به زیبایی های پوست و صورت خود تاکید میکنند و با آرایش بیش از حد آن ها را نشان نمی دهند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم فوق حرفه ای 2019

بیشترین مواد آرایشی مورد نیاز در گریم و میکاپ صورت اروپایی، رژ لب و سایه ی چشم می باشد. رژ لب قرمز یکی از ضروریات آرایش فرانسوی ها می باشد که با یک لباس جین آن ها را به زیبایی نشان می دهد. سایه های تاریک و دودی نیز در میان آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به یکی آرایش اروپایی فرانسوی جلوه ی کامل کننده داده و کار را به اتمام می رساند.